New Posts New Posts RSS Feed - Bimbo 90 days challenge
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bimbo 90 days challenge

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bimbo 90 days challenge
    Posted: 20 Prosinac 2013 at 13:17
ovo vam je bila moja prva transformacija. Bio sam košarkaš od malih nogu, same nagrade, pohvale i priznanja dobivao a onda sam saznao da mi je skafoinda kost na ruci slomljena i da ju treba opreirat. bio sam u bolnici 2 mjeseca s operacijom, gips sam nosio 6 mjeseci i jos na vjezbe isao 4mjeseca. u to vrijeme sam se prestao bavit aktivno sportom i naglo sam se udebljao 23kg sa 63kg na 86kg. odlucio sam da to tako ne ide i kreno sam lagano u teretanu i to je ovako krenulo, prvo sam isao skinut kilazu na 73kg (slika 3) i onda sam poceo gutat mass gainer i creatin i dosao u jako brzo vremena na 88kg (slika 4) i kasnije jos samo vjezbao da dodem na 90kg i onda se dogodilo ono sta nije smijelo, jaci izlasci, pusenje, alkohol i svega se ostavio. i sada sam opet ovdje 3 godine nakon ove slike koju cu sada stavit, opet u lovu da se transformiran kao nekada.




Edited by Bimbo93 - 20 Prosinac 2013 at 13:18
No pain No gain
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 18:04
evo upravo sam pojeo 2 jabuke (koje isto ko i orahe pojedem barem 3-4) i šalica zelenog caja
No pain No gain
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 17:22
ma radim u kauflandu na onim glupostima po novo na 4 sata, ne mogu prdnut a kamoli ici nes pojest haha ali ozbiljno, bas je jebacki temo, jer tu u karlovcu kaufland brutalno posluje, 10000 ljudi dnevno dolazi, tak da je sam rad rad i rad ta 4 sata..

vec ovak piujem 3 mjerice wheya ak pojacam necu imat 2kg dosta ni za mjesec dana a da imam para za kupovat puno bas i nemam :)

a stalno jedem orahe, ali to ne pisem opce.ak dnevno ne pojedem 5 šaka objesi me :D
No pain No gain
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 15:31
Bimbo, daj pojacaj malo te proteine, pa muško si
Bar ubaci medjuobrok izmedju dorucka i rucka, puno je to 5 sati ništa, bar da popiješ whey i neko voce ako si na poslu, to zgutaš u 3 minute pravi se da ideš na WC

I navecer si stavi još jedan obrok, neke masti ubaciš, orašaste, kuhane bjelanjke i žutanjke što ti paše, salata takodjer, dobro ce ti doci da malo popuni dan, pa onda može biti gotov.



Edited by zika - 04 Prosinac 2013 at 15:31
LiveStrong
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2013 at 14:38
evo kreno sam sluzbeno sa zobenih pahuljicama iz cijelovitg zrna (pojeo sam sve muslie) i prvo dojam jee da mi se okusom ne svidaju ali sta sada haha istrpit cu Tongue

dorucak: (u 9 h) 100g zobene pahuljice + 2dcl jogurta u koji sam stavio 1 mjericu wheya
rucak: (u 14h) : 100 grama riže, zdjelica cikle, desetak krastavaca, pileci batak, karabatak i krilice
trening ce biti sada u 15h, prije toga salica zelenog caja.
poslje treninga 2mjerice whey i 1 mjerica glukoze :)
vecera: bit ce posni sir i 2dlc jogurta :)

i danasnji dan gotov :)
No pain No gain
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 12:19
Ne sekiraj se...u pocetku nisam ni ja bio toliko opušten.... i ja sam tražio nešto što nisam mogao dobiti..sa striktnim dijetama... i ostalim glupostima što sam procitao..dok nisam poceo slušati ono što tijelo mi traži...ono što sam najmane ocekivao dam ože rezultirati...rezultiralo je kod mene :) Zato ostavi se svih glposti..slušaj sebe...trneiraj papaj..uživaj :) Nekada i trebamo uskratiti nešto za bolje rezultate....ali prije toga....moraš pitati tijelo dali je stvarno to to? Ili tijeo traži nešto drugo :) Nije ništa lagano :) pozdrav cujemo se :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 12:12
a mnei je drugacije, meni je ta skemba crna tocka koju moram unistit haha tak da ono, dok ne nestane, nisam zadovoljan sa sobom i vjezbanjem :) ti si pametnije od mene pa se ne zamaras s glupostima hh

idem sada unistit biceps i silovat vijacu dobrih 30-40min.kardio dan mi je danas ^^ uzivaj stari, cujemo se
No pain No gain
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 12:03
:) Polako.... Uživam u životu to je najbitnije  ... ne zamaram se dali cu škembu imati ili ne.. samo jedem i pumpam.... nijemi bitno koliki postotak BF-a imam.... koliko Mišica.... život je jedan...a sada nisam natjecatelj ...ili profi...da cu paziti na svaku kcal :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 11:55
e ali ja si ne mogu priustit tak velik obrok kad mi je u prvom planu skembu maknut :D a ti si vec te sve stvari rijesio, ti sada samo zderes i pumpas, uzivas drugim rijecima :) ako bude srece tak cu i ja u skoro vrijeme, cim taj trbuh bude ravan ;)
No pain No gain
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 11:45
Moj lavor jedva stane u okvir aparata LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 11:44
morate vi meni pocet slat vase slike od rucka, ko kolko jede, jer ja ne kuzim kolko vi to trpate u sebe hrane ako ovo moje mene zasiti dosta a vi kazete da malo jedem haha bas me zanima to :D

i hvala svima :)
No pain No gain
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 09:14
Sretno!

I pocni jesti, inace niš od mišica!

Stvarno zadnjih dana susrecem previše ljudi koji tak malo jedu, i onda se ja osjecam kao
Back to Top
RockyBalboa_9 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RockyBalboa_9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2013 at 08:41
... sretnoooooooooooooo :) ... baš uživam na ovom forumu citajuci sve ... svi mi dajete nadu i optimizam ... sve više i više sam uvjerena da ja to mogu :) ...
.. mnogo je prepreka na putu do cilja, a moja zadaca je NE ODUSTATI! ..
.. vjeruj u sebe, ne odustaj i ne popustaj .. cvrsto se drzi svojih snova i ignoriraj one koji te pokusavaju obeshrabriti ..
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2013 at 20:26
Hvala :D

pa kam vi to stavljate u sebe? pa ja kad i ovo pojedem ja sam sit dobrih par sati xD

evo sad jedem 400g domaceg svjezeg sira, komad pecene piletine i svjeze domace vrhnje. tak da ono sad pojedem i do jutra sam miran xD
No pain No gain
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2013 at 16:22
Držim fige i sretno
Rezultati ce doci sigurno ako budeš uporan....

Što se tice hrane i ja jedem više od tebe, ali ako kreneš ozbiljno trenirat biti ce i glaaaaaddddiiii

Sretno još jednom
Back to Top
Bimbo93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2013
Location: KArlovac
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bimbo93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2013 at 14:08
evo ga, poslusao sam ovo tvoje. hvala :)

eto to je moje stanje na jucerasnji dan navecer. pa za 90 dana ce se valjda dosta promijenit
No pain No gain
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.