New Posts New Posts RSS Feed - helo!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

helo!

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 15:48
Ne ne..to ti je dodatak prehrani..znaci ako bubam u nekom obroku nemaš proteina...možeš ga nadomjestiti njime.... 

To je protein koji se brzo apsorbira .... tako da nakon treninga ti je super popiti ga ujutro....ali možeš ga koristiti kad god ti fali proteina...ali nije potreban ako ga papaš dovoljno :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 15:47
Originally posted by airin airin wrote:

mislim znam ja što su proteini, i znam da ih ima u nekim namirnicama, ali me zanima da li se treba uzimati tako dodatno?


nije neophodno kupit protein. Meso, riba, jaja..sve su to proteini..
evo, npr. moj paketic za posao pecena pileca prsa, kelj pupcar 10ak keljica, jecmena kasa i sve preliceno sa zlicom maslinovog ulja- to mi je rucak, a meduobrok 1 posudica zrnatog sira u koju dodam 10 ak badema i pojedem jednu jabuku ili neku vocku drugu uz to
cookies are for pussies
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 15:46
da mislila sam na to whey
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 15:43
Uzimaš onoliko koliko je potrebno tijelu...ne razumijem kako misliš dodatno...misliš na whey? Protein u prahu? Ako na to misliš ne ne moraš...sve dobiješ iz hrane :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 15:42
mislim znam ja što su proteini, i znam da ih ima u nekim namirnicama, ali me zanima da li se treba uzimati tako dodatno?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 15:41
Pa znaci prpremiš si hranu dan ranije ili prije faksa..spremiš ih u neke posudice za ponjeti ... tako ja radim kada idem negdje :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 15:40
Što ima biti ne obicno...dali znaš što je protein i zašto je iznimno važan makronutrijent našem tijelu?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 15:40
Dali si razmišljala da nosiš hranu na faks? :) Ne? Vjerovatno .... pocni nositi...pocni se kretati...nekim aktivnostima hodaj..prošeci za pocetak...kreci se ..probaj neke aktivnosti ubaciti da tijelo malo razbudiš nakon silnog sjedenja doma :)

možeš li mi predložiti na koji nacin i što nositi, jer ja skoro 8 sati znam biti na faksu
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 15:37
hvala!
samo mi je neobicno ovo sa korištenjem proteina, to je baš neophodno?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 15:37


Cilj je da pokreneš svaku mišicnu skupinu kod vježbanja...znaci što više vježbi razlicitih....

Odvojiti možeš pola sata sigurno...svugdje gdje možeš iskoristiti neku aktivnost...negdje gdje ideš idi pješke...kreci se... 


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 15:26
Originally posted by airin airin wrote:

svidja mi se, zanima me što je od treninga najbolje, trbušnjaci i cucnjevi?



fullbody treninzi za tebe možeš pogledati ovaj https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Izgubite-5kg-masti-u-5-tjedana.aspx
cookies are for pussies
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 15:22
svidja mi se, zanima me što je od treninga najbolje, trbušnjaci i cucnjevi?

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 15:09
Originally posted by airin airin wrote:

hehe, na mom dnevmom planu šetnja bude u planu ali ne dodjem do nje,
sada dok mi faks nije poceo dan izgleda, dorucak, pranje sudja, spremanje, pravljenje rucka (odem do trgovine ako mi nešto fali)rucam, onda se latim ucenja dok mi muž ne dodje kuci to bude 2h otprilike, i njemu pripremim jelo, i poslije toga nešto radim (ovisi sto imam od zaostataka od posla)i eto vecere i dan gotov otprilike,,,


dorucak&pranje suda
setnja 30 minuta (moze brzi hod do trgovine)
rucak (odmah napravi i za muza)
ucenje
obavljanje zaostataka s posla
vecera
trening od pola sata u stanu
cookies are for pussies
Back to Top
airin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote airin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 14:51
hehe, na mom dnevmom planu šetnja bude u planu ali ne dodjem do nje,
sada dok mi faks nije poceo dan izgleda, dorucak, pranje sudja, spremanje, pravljenje rucka (odem do trgovine ako mi nešto fali)rucam, onda se latim ucenja dok mi muž ne dodje kuci to bude 2h otprilike, i njemu pripremim jelo, i poslije toga nešto radim (ovisi sto imam od zaostataka od posla)i eto vecere i dan gotov otprilike,,,
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 14:48
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:


Nije vraga da uciš 5 sati dnevno?

ja sam na faksu ucila min. 10 h dnevno tako da..ali uvijek postoji vrijeme navece od recimo 19-20h kad mozes odradit u kuci neki trening ili u 22h otici prosetati pred spavanje
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 14:37
Originally posted by airin airin wrote:

Morati cu se kretati, jer nije da nevolim se šetati nego stalno imam osjecaj da nemam vremena da odem u šetnju,

Imaš osjecaj da nemaš vremena za šetnju hm....Reci mi kako ti prolazi dan satnicki...vjerujem da cemo naci vremena :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.