New Posts New Posts RSS Feed - hellouu i meni treba pomoc ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hellouu i meni treba pomoc ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 25>
Author
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 15:12
mogu 3 kad sam odmorna hehheheh
D: 50gr zobenih sa mlijekom i 5pecenih šljiva
M: jedno kuhano jaje 
R: 160gr pileceg filea,100gr paprika sa 3kisela krastavca 2 kašike jogurta da to poveže i cili i jedna šnita kruha
I tek sad jedan capuccino sa trun šecera Big smile

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 17:32
D- dodaj bar 2,3 bjelanjka
M: jaje + neko povrce?
R- ok
cekam na dalje
cookies are for pussies
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 20:36
znaci mislis da bi bolje bilo za mene da opet pocnem whey korsititi recimo poslije treninga,
je li to ide samo poslije utega ili treninga snage, ili moze i poslije cardia?
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 20:36
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by motivation_ motivation_ wrote:

Izbjegavam ga jer to nije prirodno, pricala sam sa dosta ljudi i citala dosta o tome,
i na kraju sam jednostavno dosla do tog zakljucka da je prirodno najbolje,
naravno kad uzmem u obzir da se ne treba jesti nista sto sadrzi emulgatore, konzervanse
i druga *ranja :)
Mozda malo imam i fobiju od rasta misica zbog wheya, mozda je to samo u mojoj glavi :)


kamo srece da od wheya rastu mišici, za mene bi to bila bajka MIšici rastu pod sljedecim uvjetima- da je osoba u kalorijskom suficitu i da osoba trenira s utezima. Imaš bodybuildera koji uopce ne piju whey.. Whey je samo lako prenosivi i praktican PROTEIN kao što je piletina, bjelanjci, riba itd. Naravno, za razliku od krute hrane on je "brzi" protein što znaci da ce brže doci poslije vjezbanja tamo gdje treba- u mišice kako bi u kombinaciji s nekim brzim UH popravio "štetu" napravljenu treningom    Ugl, nemam ništa protiv da ga ne koristiš, samo sam htjela razjasniti cemu služi. I jedna mjerica wheya ima cca 130 kcal


znaci mislis da bi bolje bilo za mene da opet pocnem whey korsititi recimo poslije treninga,
je li to ide samo poslije utega ili treninga snage, ili moze i poslije cardia?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 20:42
gle, whey ti nece nikakva cuda revolucionarna napravit- neces se od njega udebljat, neces ni smrsavit, neces se ni "nabildat"..on je dobar zato sto je lako prenosivi obrok, mozes ga dodavati u sta zelis ako ti u obroku fali proteina (kao recimo u tvom danasnjem dorucku) i koristis ga normalno s 1 bananom nakon treninga ne da bi dobila mišicnu masu nego da bi (ukoliko si na definiciji tj zelis izgubit salo- a to podrazumijeva biti u deficitu, sto ti i jesi) ocuvala mišic koji imaš tj da ne bi uz salo koje gubiš gubila i mišic. Jer tijelu mišici zapravo ne trebaju pa ce to biti prvo na meti da tijelo "odbaci". A mi želimo manje sala i više (brži metabolizam- više masti izgara) ili isto mišica
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 21:45
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

D- dodaj bar 2,3 bjelanjka
M: jaje + neko povrce?
R- ok
cekam na dalje

a šta cu sa žumanjkom?hehehhe volim ga jesti :)))
V: oko 100gr piletine sa kuhanim krompirom,blitvom sa crvenim lukom, to je bilo oko 18h ostalo mi je još toga, pa neznam dal da sad to još pojedem? danas nisam vježbala,tkoje po programu..


dal imaš ideju kako da pripremim paprike na zdraviji nacin? dosad sam ih uvijek prepržila na ulju i bijeli luk stim ili u pecnici pa sa vrhnjom ili punjene, al sve je to bilo jako i kaloricno  Confused
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 22:08
ma ok je ovo cijelo jaje sto jedes za MO, tu sam napisala da ga nejedes samo nego s nekim povrcem zbog vlakana. Bjelanjke mislim za dorucak jer ti fali proteina u dorucku. ovo sto ti je ostalo naravno pojedi jer sve skupa sto si napisala danas je malo, dakle jedi tu blitvu, krumpir i meso

eh, paprike, danas bas kupila da pravim sutra znaci ovakoc, što imaš od žitarica kod kuce? ja ih punim sa mljevenim od puretine ili piletine, kuhanom heljdom, naribanim tikvicama i mozzarelom (može i posni), a gore stavim nekad onaj light sir u listicima- 1/3 listica na 1 papriku cisto da se otopi i da okus. Ako to napravim smanjim mozzarelu, a ako radim s posnim unutra onda stavim malo vise tog gore. Uglavnom ovo sve pomjesam sto ide unutra zacinim s milijun zacina i njam
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 22:19
imam jecam,mozzarelu, heljdu nisam nikad ni probala Embarrassed tikvica sam imala na bacanje ove godine hehhehheh
to bih mogla jedan dan kad budem imala malo više vremena,jer ipak pravim da ima više toga, a ne samo za mene Wink
zato kontam kako da ih brzinski napravim,hmmm.. 
dal je uredu patlidžan uvaljat u  brašno jaja i mrvice i ispec na pek papiru?  hehheh bar nije na ulju, a bude hrskavo..
sad citam na coolki posne recepte, a ono svako malo cijeli margarin, šecer,vrhnje, užas!
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 22:22
  • brašno - 16dkg
  • 0,5 dl tekuceg zasladjivaca
  • groždjice - 10dkg
  • jaja - 4 komada
  • orah - 5dkg


dal je uredu ovaj slatki kruh sa steviom? ovo volim jesti inace Smile
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 22:26
e a to je coolinarika, ja iskoristim sta meni paše onda napuni s jecmom kuhanim, nasjeckanom piletinom (ako nemaš mljevenu) i mozzarelom. Ja sam ih nekad punila i grahom ili lecom tunom iz salamure i mozzarelom- isto dobra kombo
a šta kažeš na ovo- prvo u jaja pa u raženo brašno pomijesano s grubo nasjeckanim bademima pa na masni papir i u pecnicu ja ih osobno nameljam kajenskim paprom, obicnim paprom i kurkumom i jako tanko narezane stavim isto na masni papir i u pecnicu pa budu ko cips..isto radim i s tikvicama
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 22:32
auu patlidžan pravim cim prije na oba nacina, njam njam Smile
evo još jedan kolac sa steviom, pa šta misliš dal da ubacim integralno brašno
  • brašno - 250g
  • mljeveni rogac - 200g
  • kakao - 50g
  • prašak za pecivo bez fosfata - 1 vrecica
  • mlijeko - 1/2 l
  • jaja - 2 kom.
  • 0,5 dl tekuceg zasladjivaca od stevie
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 22:35
ja mislila da ti vec koristis integralno brašno ako nisi, pocni
probala sam ovakav isti samo sa makom i mjesto 2 jaja dodala 1 cijelo i 1 bjelanjak da samanjim masti.. al dobro ja sam pravila od pola smjese. kad napravis, slikaj i stavljaj slikicu da vidimo kako je ispalo
cookies are for pussies
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 22:44
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

gle, whey ti nece nikakva cuda revolucionarna napravit- neces se od njega udebljat, neces ni smrsavit, neces se ni "nabildat"..on je dobar zato sto je lako prenosivi obrok, mozes ga dodavati u sta zelis ako ti u obroku fali proteina (kao recimo u tvom danasnjem dorucku) i koristis ga normalno s 1 bananom nakon treninga ne da bi dobila mišicnu masu nego da bi (ukoliko si na definiciji tj zelis izgubit salo- a to podrazumijeva biti u deficitu, sto ti i jesi) ocuvala mišic koji imaš tj da ne bi uz salo koje gubiš gubila i mišic. Jer tijelu mišici zapravo ne trebaju pa ce to biti prvo na meti da tijelo "odbaci". A mi želimo manje sala i više (brži metabolizam- više masti izgara) ili isto mišica


da ok poslusacu savjet onda da vidim kako tijelo reaguje :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 22:45


huh, malo mi tu puno masti..4 jaja cijela- masti dosta, plus ovi orasi jos puno masti, previse. jesi vidjela moj banana kruh sto sam stavila na "pokazite sta jedete". stavi sve osim whey proteina ako nemas i eto ga ovo mislim za onaj kruh gore sto si pitala

Edited by avangarde - 26 Rujan 2013 at 22:48
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 22:48
Originally posted by motivation_ motivation_ wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

gle, whey ti nece nikakva cuda revolucionarna napravit- neces se od njega udebljat, neces ni smrsavit, neces se ni "nabildat"..on je dobar zato sto je lako prenosivi obrok, mozes ga dodavati u sta zelis ako ti u obroku fali proteina (kao recimo u tvom danasnjem dorucku) i koristis ga normalno s 1 bananom nakon treninga ne da bi dobila mišicnu masu nego da bi (ukoliko si na definiciji tj zelis izgubit salo- a to podrazumijeva biti u deficitu, sto ti i jesi) ocuvala mišic koji imaš tj da ne bi uz salo koje gubiš gubila i mišic. Jer tijelu mišici zapravo ne trebaju pa ce to biti prvo na meti da tijelo "odbaci". A mi želimo manje sala i više (brži metabolizam- više masti izgara) ili isto mišica


da ok poslusacu savjet onda da vidim kako tijelo reaguje :)

kažem, možeš ti ujutro uz zobene i bananu jesti bjelanjke kao izvor proteina ili jednostavno staviti mjericu wheya (koji je jos i k tome sladak) i imas "bananolino" u kojem imaš sve potrebne nutrijente- proteine iz wheya, UH iz zobenih i banane (moze cak i pola banane ako zobenih stavljas vise od 40g) i masti iz lananih
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 22:50
sad cu to tražiti odmah jer mi se baš jede nešto takvo Smile

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 25>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.