New Posts New Posts RSS Feed - hellouu i meni treba pomoc ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hellouu i meni treba pomoc ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 25>
Author
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 11:23
Hvala,pomaže... .Još me u biti zbunjuju ugljikohidrati i masti..kada,zašto i takooo...Inace obožavam sireve,sve...veliki sam ljubitelj od sviježih do onih sa plijesni..Trebam nac pouzdanu bakicu...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 13:43
Originally posted by Garfield-ca Garfield-ca wrote:

Hvala,pomaže... .Još me u biti zbunjuju ugljikohidrati i masti..kada,zašto i takooo...Inace obožavam sireve,sve...veliki sam ljubitelj od sviježih do onih sa plijesni..Trebam nac pouzdanu bakicu...


ujutro- složeni UH+proteini+ zdrave masti+ po izboru neki brzi šecer- med ili voce
rucak- složeni UH+ proteini+ masti
prije vježbanja- malo proteina + voce npr. banana
poslije vježbanja (PWM)- whey + glukoza ili med ili banana
vecera- ako je trening prije vecere onda P+UH, ako je trening ujutro onda P+M+povrce, ako je vrcera poslije treninga, a ne piješ PWM onda P+UH bez masti (npr. piletina i riza, posni i banana, bjeljanjci i raženi..)
jesam sve pokrila ?

Edited by avangarde - 25 Rujan 2013 at 13:45
cookies are for pussies
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 14:25
eh ovo si super objasnila ovog cu se pokusati drzati jer mi nikad nije bilo jasno
sto kada jesti.
mada ja izbjegavam whey.
jel to pod moranjem?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 14:37
Originally posted by motivation_ motivation_ wrote:

eh ovo si super objasnila ovog cu se pokusati drzati jer mi nikad nije bilo jasno
sto kada jesti.
mada ja izbjegavam whey.
jel to pod moranjem?

zašto ga izbjegavaš?
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 18:03
hvala gym,puno mi je sad lakše kad slušam vaše savjete,radila sam sa jillian 3mj i sad mi ovo djeluje malo, a isto tako nisam baš ni spremna za neki daliborov teški trening,pa cu zato ispocetka Smile
a što se tice prehrane malo mije neobicno jesti više puta na dan, a lprilagodicu se LOL
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 18:06
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

bilo koji sir ti je spori protein i bolje ga je jesti prije spavanja, kad je rijec o svježem siru on ima manje masti od onih tvrdjih, npr domaci svježi kravlji sir ima 15 grama proteina, 4 grama uh i 3 grama masti u prosjeku dok ribanac (ribani ne snack) ima 40 grama proteina, 3 grama uh ali i 27 grama masti, tako da ovisno o tvojim nutritivnim potrebama odabireš, ja osobno jedem svježi sir kad imam low fat dane a kad imam low carb dane onda ga jedem s domacim vrhnjem od iste bake, kad ga nemam jedem neki tvrdji masniji i to 90 posto za veceru osim ako ne raim neke pogacice s njim, ovisi o onome što ti treba, po meni sir treba biti u svakom prehrambenom planu osim ako je osoba netolerantna na laktozu, nadam se da ovo pomaže

znaci najbolji su domaci sirevi? e pa to je super to mi je dostupno,kao i domace vrhnje Big smile
dal ti soliš sir bar malo? Smile
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 18:07
Originally posted by feriha feriha wrote:

hvala gym,puno mi je sad lakše kad slušam vaše savjete,radila sam sa jillian 3mj i sad mi ovo djeluje malo, a isto tako nisam baš ni spremna za neki daliborov teški trening,pa cu zato ispocetka Smile
a što se tice prehrane malo mije neobicno jesti više puta na dan, a lprilagodicu se LOL


ma gle, nije nužno da jedeš 5 obroka ako tebi odgovara 3..bitno je samo da u ta 3 uneses kcal koje trebas iz pravih izvora ako volis vise pojest odjednom nego na pola u vise slobodno kako ti odgovara
cookies are for pussies
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 19:07
Super,hvala Avangarde,odlicno objašnjeno..moram to sprintat dok ne pohvatam...
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 19:36
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by Garfield-ca Garfield-ca wrote:

Hvala,pomaže... .Još me u biti zbunjuju ugljikohidrati i masti..kada,zašto i takooo...Inace obožavam sireve,sve...veliki sam ljubitelj od sviježih do onih sa plijesni..Trebam nac pouzdanu bakicu...


ujutro- složeni UH+proteini+ zdrave masti+ po izboru neki brzi šecer- med ili voce
rucak- složeni UH+ proteini+ masti
prije vježbanja- malo proteina + voce npr. banana
poslije vježbanja (PWM)- whey + glukoza ili med ili banana
vecera- ako je trening prije vecere onda P+UH, ako je trening ujutro onda P+M+povrce, ako je vrcera poslije treninga, a ne piješ PWM onda P+UH bez masti (npr. piletina i riza, posni i banana, bjeljanjci i raženi..)
jesam sve pokrila ?

ovo cu sebi stavit u kuhinju i super,danas sam išla kupit pileci file,sardine,sira,tako da sam mirna nekoliko dana LOL
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 23:28
Izbjegavam ga jer to nije prirodno, pricala sam sa dosta ljudi i citala dosta o tome,
i na kraju sam jednostavno dosla do tog zakljucka da je prirodno najbolje,
naravno kad uzmem u obzir da se ne treba jesti nista sto sadrzi emulgatore, konzervanse
i druga *ranja :)
Mozda malo imam i fobiju od rasta misica zbog wheya, mozda je to samo u mojoj glavi :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 23:41
Originally posted by motivation_ motivation_ wrote:

Izbjegavam ga jer to nije prirodno, pricala sam sa dosta ljudi i citala dosta o tome,
i na kraju sam jednostavno dosla do tog zakljucka da je prirodno najbolje,
naravno kad uzmem u obzir da se ne treba jesti nista sto sadrzi emulgatore, konzervanse
i druga *ranja :)
Mozda malo imam i fobiju od rasta misica zbog wheya, mozda je to samo u mojoj glavi :)


kamo srece da od wheya rastu mišici, za mene bi to bila bajka MIšici rastu pod sljedecim uvjetima- da je osoba u kalorijskom suficitu i da osoba trenira s utezima. Imaš bodybuildera koji uopce ne piju whey.. Whey je samo lako prenosivi i praktican PROTEIN kao što je piletina, bjelanjci, riba itd. Naravno, za razliku od krute hrane on je "brzi" protein što znaci da ce brže doci poslije vjezbanja tamo gdje treba- u mišice kako bi u kombinaciji s nekim brzim UH popravio "štetu" napravljenu treningom    Ugl, nemam ništa protiv da ga ne koristiš, samo sam htjela razjasniti cemu služi. I jedna mjerica wheya ima cca 130 kcal

Edited by avangarde - 25 Rujan 2013 at 23:41
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 23:48

znaci najbolji su domaci sirevi? e pa to je super to mi je dostupno,kao i domace vrhnje Big smile
dal ti soliš sir bar malo? Smile
[/QUOTE]

pa uvijek je domace najbolje vrhnje izbjegavam, masnije sireve uzimam navecer i ne, ne solim ih dodatno jer sol naveže vodu, a moje tijelo baš jako voli ujutro bit vodeno od soli
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 00:04
Originally posted by avangarde avangarde wrote:


znaci najbolji su domaci sirevi? e pa to je super to mi je dostupno,kao i domace vrhnje Big smile
dal ti soliš sir bar malo? Smile


pa uvijek je domace najbolje vrhnje izbjegavam, masnije sireve uzimam navecer i ne, ne solim ih dodatno jer sol naveže vodu, a moje tijelo baš jako voli ujutro bit vodeno od soli [/QUOTE]

 
danas sam malo jela jer nisam bila kuci,još na to sve prehladjena sam Ouch
D: 50gr zobenih sa mlijekom i bananom
R: 60gr pureca šunke i 2 šnitice raževog kruha
17h mala šoljica kafe i rižin vafl sa kašikom velikom sira i malo pekmeza
18h 2kašike zobenih sa malo mlijeka i pola banane(eto to mi se jelo) Big smile
21.30 sardina sa 100gr sira i pola crvene paprike i mala šnita kruha raževog
23.00 Daliborov trening i nisam više ništa,neznam šta bih, bil jaje,sir?hmmm
mada mi se nejede ništa Confused
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 00:10
ma i jedno i drugo- skuhaj 3 jaja (pojedi 1 cijelo i 2 bjelanjka) + sira + povrca
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 00:15
jao,hehheh natjeracu se da pojedem to, a sutra cu po mesiki  Handshake
sve mi ide ali sklekovi su koma,mucim se još radim na koljenima, zatoi nisam pocela sa onim 5kila masti u 5tjedana, jer vidim onaj density cijeli od sklekova, uhhh  Approve
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 00:23
Originally posted by feriha feriha wrote:

jao,hehheh natjeracu se da pojedem to, a sutra cu po mesiki  Handshake
sve mi ide ali sklekovi su koma,mucim se još radim na koljenima, zatoi nisam pocela sa onim 5kila masti u 5tjedana, jer vidim onaj density cijeli od sklekova, uhhh  Approve


polako, probaj svaki trening napravit bar 1 pravi, ostale radi ženske..i tako jedan po jedan evo tebe za mjesec dana bar na 5 isto meni bilo sa zgibovima, sve dodje na svoje
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 25>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.