New Posts New Posts RSS Feed - hellouu i meni treba pomoc ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hellouu i meni treba pomoc ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1 2122232425>
Author
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2014 at 17:46
koju šipku? onu za zgibove ili kontaš onu za tegove?
Smile
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2014 at 17:49
mislim da je mislila onu za utege:)))

Lijepi pozdrav:)) drago mi je da vježbaš i uživaš...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2014 at 14:25
Originally posted by feriha feriha wrote:

koju šipku? onu za zgibove ili kontaš onu za tegove?
Smile


za utege
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2014 at 12:13
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by feriha feriha wrote:

koju šipku? onu za zgibove ili kontaš onu za tegove?
Smile


za utege

rješena šipka,doće za koji dan Big smile
i šta ću onda Big smileBig smile
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2014 at 12:14
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

mislim da je mislila onu za utege:)))

Lijepi pozdrav:)) drago mi je da vježbaš i uživaš...

šta ti vježbaš,nevidim u zadnje vrijeme da pišeš Wink

imaš ti kakav sastavljen trening da ga prekopiram, da nemučim stalno avangarde Wink
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2014 at 19:06
Sad sam radim Daliborov program od 12 tjedana sa suspenzijskim trakama i girjama nakon njega planiram onaj njegov od 8 tjedana do funkcionalne mase
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2014 at 17:23
[QUOTE = Scarpetta] Sad Sam Radim Daliborov Program OD 12 tjedana sa suspenzijskim trakama i girjama nakon njega planiram onaj njegov OD 8 tjedana napraviti funkcionalne Mase [/ QUOTE]

Ja sam radila taj 8tjedana, taj što trenutno radiš nisam,jer nemam te trake, a nešto mi nisu ni privlačne Veliki osmjeh

volim radit po nekom programu, Jer ja sama sastavljam, nema  tu neke fajde Veliki osmjeh

juče Sam radila jednu OD ONIih rutina pobijedite vrijeme, nije loše, al nekako 20min je malo?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2014 at 22:59
još nabavi utege za tu olimp. sipku i imas sve
https://www.fitness.com.hr/blog/extreme_fitness/Kucni-trening-za-masu.aspx
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2014 at 14:27
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

još nabavi utege za tu olimp. sipku i imas sve
https://www.fitness.com.hr/blog/extreme_fitness/Kucni-trening-za-masu.aspx

ne kužim ovaj program? jel prvo se radi plank 45sec pa onda ove dvije vježbe po 5pon i onda cardio 30sec, 
ništa nekužim Embarrassed
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2014 at 16:23
pise ti sve ispod kako radis plank, 4*45 (u pecetku pa prelazis na dvije vjezbe 5*5 1min pa kardio iza toga 30/30 8 serija..sve pise
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2014 at 17:40
znači 4serije plank pa onda koliko serija ovaj drugi dioSmile ( nisam plavuša ali i dalje nekužim) hehheheh
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2014 at 18:02
Originally posted by feriha feriha wrote:

znači 4serije plank pa onda koliko serija ovaj drugi dioSmile ( nisam plavuša ali i dalje nekužim) hehheheh

jesi sigurna da nisi ?

"Početi sa 15 minuta, kada dođete do 15 serija u 15 minuta onda dignite na 16 minuta. Cilj je doći do 20 serija u 20 minuta, nakon toga podignuti kilažu za 5-10%. Kod ovih treninga stavite kilažu koju možete dići bez problema barem 10-12 puta i radite serije po 5 ponavljanja. Ovi treninzi ne traju dugo što je super jer nećete gubiti puno vremena ali jako troše, zato dobro jedite i odmarajte se koliko god možete ako vam je cilj masa"

Ako treba početi s 15 minuta desitiy-a, a jedna serija traje minutu, koliko onda puta trebas ponovit tu minutu ?!
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2014 at 18:11
ahahhah to profesorice WinkWink 
jesam pola glave plava od skora možda to utiče, al šta ću za taj chinup i inverted row treba mi onda još opreme Smile
pa bih od pon započela, menga me sekira, izostala mi je prošli mjesec Nesretan
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2014 at 15:56
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

još nabavi utege za tu olimp. sipku i imas sve
https://www.fitness.com.hr/blog/extreme_fitness/Kucni-trening-za-masu.aspx

paaaa, neću reći da je nemoguće ovakvim treningom dobiti nešto mišićne mase, ali više je za mišićnu izdržljivost nego što je optimalan za razvoj mišićne mase... od 15-20 minuta ponavljati dvije vježbe u minuti, znači 15-20 serija istih je malo previše. Po meni bi trebalo kombinirati sa još kojom vježbom za drugi dio tijela pa onda imaš i veće sagorijevanje masnoća, nešto ala PHA, i ne ubiješ mišić sa 15 serija iste vježbe, posebno ako je početnik, što je i autor napisao, a sudeći po pitanjima feriha jest početnik... Jesi ti živa, i samo u gužvi zbog disertacije?
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2014 at 17:24
Originally posted by iver iver wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

još nabavi utege za tu olimp. sipku i imas sve
https://www.fitness.com.hr/blog/extreme_fitness/Kucni-trening-za-masu.aspx

paaaa, neću reći da je nemoguće ovakvim treningom dobiti nešto mišićne mase, ali više je za mišićnu izdržljivost nego što je optimalan za razvoj mišićne mase... od 15-20 minuta ponavljati dvije vježbe u minuti, znači 15-20 serija istih je malo previše. Po meni bi trebalo kombinirati sa još kojom vježbom za drugi dio tijela pa onda imaš i veće sagorijevanje masnoća, nešto ala PHA, i ne ubiješ mišić sa 15 serija iste vježbe, posebno ako je početnik, što je i autor napisao, a sudeći po pitanjima feriha jest početnik... Jesi ti živa, i samo u gužvi zbog disertacije?

problem je što ja neznam sama sebi složit program i onda mi je puno lakše kad imam isplanirano nekoliko tjedana unapred Big smile
density iscrpljuje i nemogu ni radit sa velikim težinama, a to koliko vidim se traži kod mase Smile

Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2014 at 19:24
feriha, jasno da je bolje raditi po nekoj strukturi. A to što sama ne znaš, ne brini, većina ovdje koji slažu programe(čast iznimkama) ne znaju ni osnovne parametre bitne za slaganje programa, periodizaciju i individualizaciju. Jedna šablona ne vrijedi za sve. Griješiš, za hipertrofiju se traži preopterećenje i stimulacija, a ne iscrpljivanje. Ne znam koliko puta tjedno treniraš, osobno bih preporučio da prva 4-8 tjedanja kombiniraš po pola iz ovog programa upper-lower, pa jedan dan odmora, znači pola vremena od tih 15-20 minuta serije za lower a preostalih pola upper body, sa nešto većim težinama nego kad radiš ovih 15-20 serija. Znači na taj način ćeš preopteretiti i stimulirati mišiće više nego ovim iscrpljivanjem od 15-20 serija iste vježbe. Drži se i dalje progresije iz programa, a ne zaboravi dobro zagrijavanje. Toliko od mene :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2122232425>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.