New Posts New Posts RSS Feed - hellouu i meni treba pomoc ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hellouu i meni treba pomoc ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1 1617181920 25>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2013 at 23:32
Originally posted by feriha feriha wrote:

a što se tice hrane ovih dana jela sam clean nisam racunala u kcal al mi tjelo traži hranu tako da sam jela više obroka na dan, puno sira povrca i mesa..


bitno da je clean, samo ti jedi onoliko koliko te tijelo trazi, ti ne moras briniti toliko o deficitu jer ti krajnji cilj nije smrsavit
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2013 at 23:37
da fakat ako i udebljam bitno da nije od nezdrave hrane.. tako da vidjecemo kako cu sutra trening,ako me nastavi bolit definitivno cu malo stat i prebacit se bar sedmicu na šetnje svaki dan..
mada se uvijek bojim da te šetnje i nisu nešto za tjelo, pa me pece savjesat kad neodradim trening, al stvarno Unhappy
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2013 at 23:37
evo me tucem po kikirikiju :)) vecera je bila oko 8 i ispraznilo se :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2013 at 23:40
znam osjecaj meni kad je doktor zabranio zbog kuka 3 mj bilo kakvu aktivnost osim hodanja ja sam mislila da cu izludit pa sam hodala svaki dan po 3 h (ujutro, popodne i navece po 1h) i cak sam uspjela dosta dobro održati formu. Nemoj se zabrinjavati, samo kad hodaš malo udari tempo i pusti da te prodje jer ako bueš forsirala moglo bi se pogorsat i onda neces nikad vise na zelenu granu s tim. I odi doktoru da ti pogleda, znat ce on je li nesto upaljeno ili si se ozlijedila ili nesto trece
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2013 at 23:49
pricekacu još koji dan jer fala Bogu neboli me konstantno, možda sam jednostavno preopteretila ga, jer nikad i nisam radila ovakve treninge u svom životu i sad kad mi se svidja sve ovo, desi se problem..

pa kad hodam idem ja brzo, al otprilike 2km predjem, jel to malo?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2013 at 23:55
Originally posted by feriha feriha wrote:

pricekacu još koji dan jer fala Bogu neboli me konstantno, možda sam jednostavno preopteretila ga, jer nikad i nisam radila ovakve treninge u svom životu i sad kad mi se svidja sve ovo, desi se problem..

pa kad hodam idem ja brzo, al otprilike 2km predjem, jel to malo?


2km u koliko?
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2013 at 00:04
oko pola sata stim da imam stranu 200m :)  sutra cu provjerit u minutu koliko :)

a što se tice zagrijavanja to radim od jillian nekih 4-5min,malo skacem i još nekih vježbi, možda je i to belaj?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2013 at 00:18
Originally posted by feriha feriha wrote:

oko pola sata stim da imam stranu 200m :)  sutra cu provjerit u minutu koliko :)

a što se tice zagrijavanja to radim od jillian nekih 4-5min,malo skacem i još nekih vježbi, možda je i to belaj?


mozda trebas bolje i dulje zagrijavanje pogledaj ovo http://www.youtube.com/watch?v=K4Sa9SUXz1k
trcanjem i skakanjem podizes temperaturu i otkucaje srca ali potrebno je i idinamicko zagrijavanje zglobova prije
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2013 at 00:27
ma netrcim, nikad nisam voljela trcat i mislim da nikad necu, neznam zašto al tako je.. 
skacem u mjestu ili JJ,eh njih volim radit najviše Wink

jao ova ženska kao da pleše,probacu sutra tako se zagrijat ako uspijem pohvatat sve pokrete Smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2013 at 02:04
Jesi probala preskakati uže? Voziti bicikl? :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2013 at 16:12
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Jesi probala preskakati uže? Voziti bicikl? :)

uže nisam nit mislim Tongue
biciklo rjetko kad jer radije kad sam vani šetam, a nemogu sve odjednom  Big smile

Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2013 at 18:30
Danas sam zapocela sa onim treningom što si mi predložila i odradila sam ga,radila sam normalno ženski sklek umjesto onih njegovih i fakat mi je malo nezgodno na stolici radit hip lifts vježbe..

al dobro je, koljeno nisam osjetila..
evo maloprije sam prešla 1,5km za tacno 15min
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2013 at 18:38
Originally posted by feriha feriha wrote:

Danas sam zapocela sa onim treningom što si mi predložila i odradila sam ga,radila sam normalno ženski sklek umjesto onih njegovih i fakat mi je malo nezgodno na stolici radit hip lifts vježbe..

al dobro je, koljeno nisam osjetila..
evo maloprije sam prešla 1,5km za tacno 15min

zasto nezgodno? boli te nest dok to radis ili? probaj si mjeriti puls kad radis brzo hodanje pa ces znati jel dovoljno brzo 220- godine= max. puls. Od max. pulsa izracunas koliko je 60-75%. Kada dobiješ te brojke npr. 115-144 to su ti otkucaji srca u minuti koje trebas imati da budes u tom rangu 60-75%. Kad pocnes hodati nakon jedno 10 min izmjeri si puls na zapescu ruke ili vratu tako sto ces odbrojati u 10 sec koliko imas otkucaja i pomnozis to sa 6 i dobijes br. otkucaja u minuti. Onda vidis jesi li u rangu 60-75% i ako jesi dovoljno je brzo

Edited by avangarde - 28 Listopad 2013 at 18:39
cookies are for pussies
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2013 at 18:51
neboli srecom,vec mi nekako nije noga stabilna,al dobro to je dok neudjem u štos sigurno ;)
mislila sam da necu moci ustat sa stolice na jednoj nozi, al šta volja radi hehheh
vidjecu to za puls ako budem imala vremena sutra bar za 15-tak minuta hodanja, al dobro bolje i to nego ništa i plus nadišem se svježeg zraka Wink
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2013 at 19:43
ja i kad ne moram brzo hodam,svi trce za mnom.. ..volim hodat,još da ima vremena više..Svako malo brojim puls...
I say no...
fat must to go...
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2013 at 13:44
pozdrav, evo i mene, redovno citam sve nove postove..
Ja sam odradila 5treninga po programu, sutra 6 i nastace prave muke Big smile
kupila sam si knee support pa mi je sad lakše izvodit neke vježbe..
jedem zdravo,nekad ubacim komadic slatkog jer me ovih dana muci menga, pa mi traži šecer nenormalno, iako jedem povrca,sira i mesa u velikim kolicinama LOL
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1617181920 25>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.