New Posts New Posts RSS Feed - Želim,hocu i mogu !
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Želim,hocu i mogu !

 Post Reply Post Reply Page  <1 567
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2013 at 12:23
Baš to - good old balance Cool
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2013 at 17:48
hvala opet svima što ste uz mene

da,pocela sam smišljati svoj obrok za sutra,s time da ce rucak uvijek biti ono što majka spremi,a ostalo cu ja.

evo,danas sam pojela dvije šnite crnog kruha sa sjemenkama,150gr piletine,dvije žlicice ajvara i salata.I,malo prije oko 200gr cvjetace i 200gr patlidžana,jer planiram odvježbati malo na biciklu i extremov program. Poslije treninga budem pojela sir(e,sad nadam se da nije puno ako pojedem oko 100gr kravljeg sira) i još cu nešto uz taj sir,dok smislim što.

kolicinski jedem 3-4x dnevno,tako da mi je to i više nego dovoljno.

odlucila sam si napraviti utege i nekakvu šipku na kojoj cu dodavati nekue težine,koju s vremenom mogu mijenjati za cucnjeve i sve što se može sa njome raditi.A za sada cu napuniti školsku torbu s knjigama i raditi cucnjeve sa 5kg za pocetak i svaki treci ili cetvrti dan povecavati.Je li to uredu?
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 11:21
Pozdrav svima,jutros sam imala dva razlicita dorucka.1.cca 50gr zobenih namocenih s jogurtom od sinoc i zlicica kakaa.2.dva cijela jaja+cca 50gr paprike+jedna srednja rajcica.Za rucak jos ne znam sto cu..ali mislim da necu pretjerati,da cu morati mnogo sira pojesti da uguram proteine.UH dolazi samo u obzir ujutro,poslije treninga i iz povrca.Zelim vidjeti hoce li mi se bar malo povuci voda,jer izgledam kao balon.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 11:39
Nego što da smo uz tebe Hug

Cek, cek - što je bilo uz ono povrce gore, cvjetacu i patlidžane? 

Što je palo uz posni sir? Inace, 200 g please Wink

3-4x dnevno je ok, ako u toliko obroka uspiješ podmiriti sve kcal...uspiješ li? Smile

Jesi radila cucnjeve tako, koliko si ih napravila?



Koliko ti je razmak bio danas izmedju ova 2 dorucka? Jesi smislila plan za ostatak dana?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 567
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.