New Posts New Posts RSS Feed - Želim,hocu i mogu !
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Želim,hocu i mogu !

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
Author
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 19:08
ako bih ga kupila,da li bi mi to moglo nadomjestiti moju prehranu sa premalo proteina?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 19:14
naravno, to ti i govorim- dodaš u dorucak i tu ti je odmah 20 g proteina vise + iza treninga i nakupiš sa ta dva dodatka obrocima do 50 g proteina vise
cookies are for pussies
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 19:20
e super,onda cu ga definitivno kupiti..zanima me i koliko dugo vam može biti pakovanje od 1kg?
a L-carnitine,da i njega kupim?

idem vježbati :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 19:23
l- carnitin ti ne teba, radije kupi za tu lovu jos wheya hmm, pa ako ces ga koristiti u dorucku i iza treniga, kila ti moze biti za jedno mjesec dana
uzivaj, pozz
cookies are for pussies
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 20:20
trening napravljen bez problema,ali sam odradila jos neke vjezbice poslije programa(visoki skip,jumping jacks,squat jump i zenski sklekovi),20/10 3 runde,nisam mogla vise.

Pojela dva bjelanjka,cijelo jaje,crni kruh namazan posnim,paradajz i patlidzan. I da vam se pohvalim,cokoladu nisam okusila vec tri dana.Ipak sam na nju slaba,pa meni to znaci.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 22:18
bravo možeš probat uvest kockicu crne cokse (80% i vise kakaa) u dorucak, u zobene naribas
cookies are for pussies
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 23:35
Bravo;))
Whey ti može imati i još jednu funkciju ako uzmeš dobar okus jedeš ga u dorucku ili iza treninga i nekako ti zadovolji i želju za slatkim. Kod mene tako djeluje zna proci jako jako puno vremena a da se uopce ne zaželim slatkarija
Nekad sam obožavala cokolade, kolace i sl.

Slažem se s avangard oko l carnitina po meni bacanje novaca
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 12:09
da se javim,trenutno sam u stisci s vremenom,ispiti poceli,a i jucer je bio koma dan,tako da nisam imala ništa za pametno napisati.

Jucer trening nisam odradila,ali sam zato bila u šumi,nadam se da se i to broji kao nekakav trening

Danas je novi dan,idemo dalje,ne odustajem
Back to Top
Persija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Persija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 13:28
Nema odustajanja!
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 18:07
odlucila sam malo promijeniti trening danas,pa sam odradila: uski cucanj 3x15 , visoki i niski skip 90sec , duboki cucanj s bucicama od 1kg 3x12, iskorak s bucicama od 1kg 2x12 , laterlno letenje s bucicama od 1kg 3x13 i mountain climbers 2x30/30.
Nemojte mi se smijati zbog ove kilaze sa kojom radim,ali zelim postepeno svaki trening povecavati,ne zelim se odmah forsirati. Trening je trajao 25min.Ako ne valja ovako,ispravite me.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 18:12
ma sve je to dobro, ni ne treba forsirati na pocetku, ima vremena kad ceš dogurati do vecih težina možeš poslije ovoga ubaciti neku šetnju ako ti se da hrana?
cookies are for pussies
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 18:18
hrana,brljam pa brljam,nikako na zelenu granu,uvijek uleti sto ne treba :-/
jutros snita kruha,70gr piletine(malo ostalo od sinoc)...2 palacinke(pravljeno s 2bjelanjka,jecmenog brasna,mlijeka i vode) namazan s posnim i malo secera,da bude slatko...60gr zobenih s jogurtom i zlicom meda.Sve sam ovo jela danas.Uskoro ce da bude gotova vecera,krompir i batkovi od pileta.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 18:34
sve je to ok. Samo taj secer ne bas ako imas gdje kupi steviju ili ako je ujutro radije med
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 19:12
mare, najprije bez pritiska, krenut ce to polako, daj si vremena i strpljenja Wink

A drugo....di je povrce? Tongue

Inace, zika ti je dala dobre savjete (s tim da me malo buni onaj dio s brokulom i trcanjem ali dobro Big smile Wink) tako da uzmi to u obzir. S povrcem neceš nikad fulat - neka ti temeljni unos UH-a ide iz toga i malo voca/orašastih, pogotovo u drugom dijelu dana kada nemaš treninga.

Imaš takvu figuru da ce ti takvi obroci, sastavljeni od puno povrca, proteina i zdravih masti dosta dobrog napravit. S obzirom da nemaš sad neke ubitacne treninge, ne treba ti puno UH-a, bolje ceš proc sa mastima i umjerenim unosom UH-a, ali najkvalitetnijih mogucih (zobene, riža, krumpir).

Mislim da bi za tebe bilo dobro jedno cikliranje, tipa 3 dana nižeg unosa UH-a i 4. dan dupliranje, tu bi ti se tijelo pocelo mijenjat polako. Iako sam uvijek za prvo pokrivanje osnova......tu još uz UH-e treba povecat proteine, dodat povrce i pokušat se oslobodit šecera ;) I onda ako to ne urodi nicim, krenut na neko cikliranje. Ali uz tocan plan, ne napamet ;)


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 19:26
Može samo pitanje, nije mi jasno zašto svakih par dana mijenjati trening program?
Zašto ne krenuti s necim i to završiti do kraja vidjeti eventualne rezultate ili ne i onda procijeniti što i kako dalje. I isplanirati dalje plan treninga za duže vremena
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 20:11
Slažem se. Odabrat 1 program i picit po njemu do kraja. Ako nije baš preštufan (jer nema smisla radit nešto što nam bar malo ne paše i u cemu ne možemo bit dosljedni) i ako ima bar nekih rezultata.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.