New Posts New Posts RSS Feed - Želim,hocu i mogu !
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Želim,hocu i mogu !

 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 21:16
Polako svaki dan malo više;))
Možeš probat i s programom zapocnite pa se prebaciš na ovaj jer nije ni malo lagan
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 21:33
Ma vise volim malo izazova i ovakav osjecaj..vec sutra ce biti bolje,znam.A i kad sam vec krenila sa programom,da i zavrsim kako spada.

Samo jelovnik si moram jos posloziti da bi sve bilo kako treba.

Koliko vam dana moze biti pola kg posnog sira?
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 21:37
Ok kako ti kažeš:))
Kako misliš koliko nam traje pola kile sira? Ja ga jedem svaki dan pa mi traje 2 dana max
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 21:44
Je li uredu ako ga jedem samo navecer oko 100-150gr? Nije mi drag,ali eto.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 21:47
Je naravno, navecer je super uz orašaste:))
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 21:58
Super,moci ce mi trajati vise dana.A i odlucila sam da cu umjesto cokolade kupovati posni,ipak je to zdravija varijanta.Pureca ili pileca salama,dolazi li to u obzir,bar za dorucak?
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 22:28
Dimcek može, ali nemoj pretjerivat s tim salama je ipak salama
Back to Top
GAZDA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GAZDA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 10:21
Originally posted by mare2013 mare2013 wrote:

Super,moci ce mi trajati vise dana.A i odlucila sam da cu umjesto cokolade kupovati posni,ipak je to zdravija varijanta.Pureca ili pileca salama,dolazi li to u obzir,bar za dorucak?

To je u redu, ali pazi na to da bude što manje rafinirana, da ima što manje masti, i da samom teksturom lici na meso a ne na smljevenu skuhanu kašu poput parizera.
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 12:14
da,naravno..u zadnje vrijeme sto god da kupujem,gledam deklaraciju,tako bar znam sto jedem.Iako jos prehranu nisam prilagodila 100%,ali trudim se i ucim.
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 21:35
Vecer :) smijem li jesti domaci ajvar,u kojoj mjeri i u koje doba dana da ga jedem?

i da vam se malo pozalim,imam jaku upalu misica u straznjici.Je li se to svima desavalo kad su radili duboki cucanj?Kod polucucnja i nemam toliko,ali duboki...razvaljuju.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 21:38
Originally posted by mare2013 mare2013 wrote:

Vecer :) smijem li jesti domaci ajvar,u kojoj mjeri i u koje doba dana da ga jedem?

i da vam se malo pozalim,imam jaku upalu misica u straznjici.Je li se to svima desavalo kad su radili duboki cucanj?Kod polucucnja i nemam toliko,ali duboki...razvaljuju.


jaaaaaaaaaaaaaaaaaa,meni se dupe upalilo


boli ko vrag,al sad je prošlo,sad si još uprtim 20kg na ledja,
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 21:43
Daaaa,boli... I ja sam 5kg.Znaci da ustrajem u dubokom cucnju sa opterecenjem par dana pa ce proci ili da odmorim?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 23:47
ma samo pici dalje po programu..normalno da imaš upale kako došla tako ce proci i doci ce nova..i onda ih na kraju zavoliš ajvar naravno--ja otprilike jedem po 30g za rucak i nekad za veceru uz piletinu..
evo nutritivnih vrijednosti na 100g
kcal cca 80
masti 4g
Uh 5 g
Proteini 1
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 23:56
E,super..ispada da nikakva velika steta nije ako pojedem i do 100gr u danu. Danas trening nisam odradila,ali budem sutra. Vodim si evidenciju,pa cemo vidjeti dokle.Uglavnom,samo treba imati volje. :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 00:03
kao i za sve ali na kraju se isplati možeš i 200g, samo gledaj da ti ulazi u ukupan br. kcal koje pojedes u danu i nemas brige dok god si u deficitu. A što se tice treninga probaj to gledat na razini jednog tjedna- zadaj si br treninga koje trebaš odraditi u jednom tjednu i onda si prilagodavaj kako ti odgovara po danima
sretno i dalje
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 15:12
Da li je uredu jesti ljesnjak,kada i koliko ima kcal? Svugdje sam nasla razlicito.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.