New Posts New Posts RSS Feed - Želim,hocu i mogu !
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Želim,hocu i mogu !

 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 19:23
l- carnitin ti ne teba, radije kupi za tu lovu jos wheya hmm, pa ako ces ga koristiti u dorucku i iza treniga, kila ti moze biti za jedno mjesec dana
uzivaj, pozz
cookies are for pussies
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 19:20
e super,onda cu ga definitivno kupiti..zanima me i koliko dugo vam može biti pakovanje od 1kg?
a L-carnitine,da i njega kupim?

idem vježbati :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 19:14
naravno, to ti i govorim- dodaš u dorucak i tu ti je odmah 20 g proteina vise + iza treninga i nakupiš sa ta dva dodatka obrocima do 50 g proteina vise
cookies are for pussies
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 19:08
ako bih ga kupila,da li bi mi to moglo nadomjestiti moju prehranu sa premalo proteina?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 18:59
oba su dobra tj imaju dobar omjer proteina..uzmes onda onaj koji je jeftinij mozes ga uzet pa dodavati u zobene, praviti muffine ili palacinke ili jednostavno samo koristiti kao obrok poslije treninga
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 18:53
ljudi,imam mogucnosti do 25eura da si kupim protein,pa me sad zanima koje je bolje od ova 2 kupiti? Ironmaxx protein 90 ili Protein Provit 80% Protein Olimp? Ili da ne uzimam ništa?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 18:09
Radije pol kile brokule nego trcanje.
cookies are for pussies
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 16:54
Originally posted by mare2013 mare2013 wrote:

D: 70gr zobenih+jogurt 0,09%mm+kascica meda.
R: Kuhani grah sam preskocila,ali sam zato pojela oko 100gr pite krompiruse,100gr posnog+100gr salame+paradajz i 320gr lubenice. Eh,sad..posni sto ja jedem na 100gr ima P-13,8   UH-1,5    M-3,8. A pureca salama koju jedem povremeno: P-13   UH-5   M-20. Da trazim nesto drugo za jesti ili moze proci i ovo?
Prije treninga planiram nesto s jajima,a nakon treninga jos ne znam.


Ubaci što više povrca uz obroke, možda ti bude cudno u pocetku, ali naviknut ceš se. Recimo, ova vecera od neki dan - "V- posni + snita kruha", uz to obavezno neka ide povrce, a ako nije potrebno zbog treninga prije, ova šnita kruha neka ostane za obroke prije u danu. Trpaj sve što je sada aktualno još u sezoni, te salate, nek te ništa ne sprjecava, slobodno neka ti paradajza i zelenjave bude hrpa. Ne samo što si olakšavaš probavi, vec ti povrce kroz samu probavu sagorijeva dosta kalorija. Radije pol kile brokule nego trcanje.

Izbaci što više možeš ove namirnice tipa salame, preradjeno, neka se one nadju ako baš ništa drugo nije pri ruci, a ti si u gužvi i nemaš što drugo. Zacine u obliku vegete npr., zatim peciva, ništa ti to ne treba.

Vidjela sam ti fotkice, zbilja tu nema gro posla kako se tebi možda cini, možeš cuda napraviti u par mjeseci s dobrim planom prehrane i treninga.

Što se tih UH-a tice, probaj verziju za rucak recimo s krumpirom, a onda svakih par dana riža. Ove zobene ujutro su ok. Nekako si naštimaj da ako ti stvarno nije potrebno, a uvjerena sam da nije, zadnji obrok prije spavanja si ostavi potpuno clean od ugljikohidrata (probaj cak 3 sata prije spavanja da ih ne unosiš, osim ako nemaš baš u 9 navecer trening). Furaj na proteine, sjemenke neke, orašaste malo, povrce... I vidjela sam jednom da si u veceri imala i jaja i tunu i posni, bolje da si "razbacaš" te vrijedne izvore proteina unutar dana, a onda ostavi jedno od tog za veceru, recimo bjelanjke s povrcem, kužiš...
Voce si uzmi u prvom dijelu dana, ovo sezonalno, što ti vec paše, samo nemoj to miješati s ruckom, ona lubenica nakon mi je UF >.< , tako da neka bude onda to koji sat prije. Lubenicu jedi zasebno, nemoj miješati s icim, isto vrijedi i za dinju npr. Imaš tablicu kalorija, googlaj si i vidi koliko koje voce ima uh, biraj radije one s manjim (narance su recimo fenomenalne kad imaš pad energije, dižu iz mrtvih , uz njih recimo magnezij popiješ i ko da ti je netko infuziju stavio).

Vidim da nigdje nema mesa, pa sad ne znam dal sam propustila jesi li vegetarijanka , a ako nisi i imaš mogucnosti, otidji na tržnicu, kupi neka pileca prsa zalihu i pocasti se s tim za rucak, veceru, kako ti paše. Ima puno P, i s 200g si riješiš dosta brige.

Kako treniraš? Predlažem ti da ako možeš ukljuciš utege u trening pod obavezno! Od kardia lupi neku tabatu od 4 vježbe, 20 minuta (imaš na youtubeu primjere) i brisat ceš pod rucnikom nakon. Brutala je.. Držanje ti je dosta loše, a ako ceš se držati ovog gore tipa prehrane što sam ti napisala, onda ce se i vode izgubit i trbuh i noge ce izgledati još bolje. Sad se zamisli ravnom sa supert trbuhom, to ti je vec totalno drugi doživljaj cijele price koju imaš o sebi, a možeš napraviti u par tjedana. Tako da ovaj dio oko toga da nisi baš karakter i imaš slabosti, samo se sjeti kako bi bilo kad bi te "slabosti" pretvorila u novu sliku o sebi, nece ti se tako teško ciniti odricanje od njih. Kome nije stalo do sebe ne bi se ni krenuo mijenjati, a pošto si tu, ocito ti je bitno, tako da, budi sama sebi potpora. Ako ti nešto nije jasno, pitaj.
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 15:29
Hm....tu purecu salamu zamijeni purecom šunkom...imaš od vindona, pa dimcek...uglavnom ove bezmasne...

A posni sir može proc, s tim da paziš koliko drugih masti jedeš uz njega.

Više masti možeš jest jedino ako nemaš puno Uh-a u igri mada bih ja uvijek na pocetku preporucila da se ide po nekom osnovnom principu, umjerenom, sa svim nutrijentima u nekoj ravnoteži - a kasnije se onda možeš igrati sa ovim naprednijim tehnikama, kada pocneš stagnirati ili primjetiš da slabo reagiraš na višak UH-a.

Trenutno samo pripazi da si u deficitu i da jedeš kvalitetno i uravnoteženo.








"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 14:19
D: 70gr zobenih+jogurt 0,09%mm+kascica meda.
R: Kuhani grah sam preskocila,ali sam zato pojela oko 100gr pite krompiruse,100gr posnog+100gr salame+paradajz i 320gr lubenice. Eh,sad..posni sto ja jedem na 100gr ima P-13,8   UH-1,5    M-3,8. A pureca salama koju jedem povremeno: P-13   UH-5   M-20. Da trazim nesto drugo za jesti ili moze proci i ovo?
Prije treninga planiram nesto s jajima,a nakon treninga jos ne znam.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 02:12
Ovaj grah s kobasicom ce te držat do ponoc Big smile ali ja bih ipak nešto lagano pojela, oko 17-18.....možeš i tu kajganu! A posni i kruh je ok mada bi ti poslije treninga bilo bolje neku piletinu/puretinu/ribicu opalit.....ili napravit neki mix posnog i jogurta....ali bez brige, možda se i ne moraš tim detaljima zamarati sada, bitno da nemaš veliku rupu izmedju obroka prije Wink

Inace - u dorucku bi ti dobro sjeo posni, a inace se trudi izbjegavat visokoenergetske kombinacije kao što su grah i kobasice Wink Bar za sad, dok ne skužiš tijelo i dok stvari malo ne krenu....proteini, povrce i zdrave masti neka ti postanu najbolji prijatelji, pogotovo u danima kad ne treniraš Wink


Edited by Gym_girl - 02 Rujan 2013 at 02:14
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2013 at 00:52
da se javim :-)

sutrasnji plan prehrane,kolicinu jos ne znam: D- zobene s jogurtom 1,5% mm + kascica meda. R- kuhani grah s kobasicama. V- posni + snita kruha. E sad,treniram oko 19h,brine me sto mi je rucak oko 13h,da li treba jos nesto da jedem prije treninga?Da li moze kajgana s povrcem?I,da li uopce valja ovaj meni?
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2013 at 08:56
a kao poslije treninga pa da ne budu cijela jer masti usporavaju metabolizam proteina, ja jaja uvijek koristim navecer za p+m, ako hocete dobar pwm možete drmnut pola litre ili 4 dcl nemasnog kogurta, u pola litre cca 20 grama proteina, 25 grama uh i 5 grama masti što mi se cini dobar omjer, možete ubacit nekakav domaci džem ili med unutra pa izmiksat ako hocete da bude ukusnije :)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 21:12
Zasto ne cijela jaja?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 21:06
sve je to uredu što se tice treninga- zapamti šta si sad napisala i za 5 tjedana ponovo procitaj- iznenadit ces se koliko mozes možeš i 1 cijelo jaje i 2 bjeljanjka i prelijes preko povrca + neki slozeni UH buduci da ide iza treninga npr. zob, jecam, heljda ili razeni kruh
cookies are for pussies
Back to Top
mare2013 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare2013 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 20:03
Trening napravljen ali labavo skroz,puno zaostajem u sklekovima,jedva 16 napravim.Ali nazalost ne u komadu,nego 2x8. U rukama sam naslabija.I density je trebao trajati 14min,ali ja jedva izdrzala 10min.

I sto sad da jedem,nista od proteina nemam,sem jaja.Da li mogu 3 bjelanjka,malo patlidzana i tikvica ili nesto drugo da smislim?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.