New Posts New Posts RSS Feed - Vjezbanje i napredak
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vjezbanje i napredak

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Lepy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lepy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2013 at 12:54
Nije bilo kardijanja...samo UN, ležanje, ispijanje kava itd....znaci, nisam se sportom bavio 3-4 godinu UOPCE a pod tim mislim da nisam niti potrcao hahah.

Ma sad sam ušao skroz u to. Ja ne vjerujem u placanje za slaganje programa treninga, prehrane itd...radije nek covjek potroši par tjedana u citanje literature, foruma itd. nego da da "treneru" 500-600 kn (možda sam malo rekao) u nadi da ce ovaj uliti mišic u njega..osim što mislim da je to efikasnije jer ce shvatiti razloge takvih postupaka i pravo znacenje P, UH i M, prehrane, suplemenata, hormona itd. proširiti ce svoje znanje vezano u takav nacin života i poceti izgradjivati karakter..ništa nije preko noci a mnogi misle da ce nakon 20 godina tovljenja kebabima, burecima i mcdonaldsom sa uplatom jednog mjeseca teretane izgledati ko apoljoni. To je proces kao i sve drugo.

UN....iskreno....bio sam u isto vrijeme razocaran i oduševljen....oduševljen jer sam skinuo hrpu kg a razoracan jer sam ocekivao da cu izgledati kao i prije :).

Tolko od mene, vidimo se u nekoj drugoj temi :)


Back to Top
Ch4KiT View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ch4KiT Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 22:49
Hvala na pomoci puno,ma znam da prehrana i nije bas nesto,ali sto mogu i sad u taj skolski dom idem tako da eto nista od toga previse,jedino kaj mogu poboljsat je kupit grozdani secer da zamjenim obican,tu i tamo uzet koje jace zitarice kupit pa dodat u dorucak,pa svoj medu obrok sa zitaricama napravit i mlijekom(DA OBOZAVAM ZITARICE),te tako,pokusat sto bolje nego mene zanima sto se tice vjezbi za prsa,znam da kad se rade prsa se stiscu i spustaju ramena,sad mene zanima moze li mi neko pojasnit kakve vjezbe imaju za istezanje prsa da bi dobile ljep oblik a ne stisnuti,zato sto i ovako imam problema sa drzanjem pa me i to malo muci :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.