New Posts New Posts RSS Feed - Vrijeme za promjene !
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vrijeme za promjene !

 Post Reply Post Reply Page  <1 131415
Author
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 13:02
kako jedes jaja? kuhana, pecena, sirova?
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 12:43
Pij ga direktno iza treninga, jer ti on ostane u mišicima do iduceg workout-a. Tj. nakon nekog vremena stvara tu "ovojnicu" koja postaje sve jaca pa ti je i sinteza bolja. Al ako baš hoceš pij ujutro.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 12:41
Za pocetak smanji tempo trcanja i pokusaj 3km odtrcati u komadu. Ako trcis na kilometrazu, sporijim (vremenski duzim) trcanjem ces sagorijeti vise kalorija. Da ne spominjem da na tu visinu i tezinu opaliti brzo trcanje pa vec nakon jednog kilometra ostati bez daha je recept za povredu.
Kad odtrcis 3km bez stajanja, pocni raditi na tome da svih 3km odtrcis u istom tempu. Zatim povecaj kilometrazu. Neka racunica je da se kilometraza ne bi smjela povecavati vise od 10% tjedno. Kad pocnes trcati kontinuirano ispod 5'20"/km, onda ili zadrzi taj tempo a povecavaj kilometrazu, ili ozbiljno poradi na tehnici, fleksibilnosti i koordinaciji. No ici jacim tempom ti vise nema veze sa tvojim ciljem jer postoje efikasniji nacini skidanja kila.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 11:55

Originally posted by b_ballfan b_ballfan wrote:

nisam baš vješt u tome xd


vrijeme je da postanes vjest. pomjesati jaja zobene i pol dcl mijeka (ili vode) i staviti ih na tavu nije nauka. samo se meni cini da si lijenguza, a ne nevjest.

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 11:53
Prvo pozdrav i dobro nam došao:))
Jelovnik izgleda dobro, ali slažem se s Davorom da je na pocetku lakše ako si izracunaš TDEE i koliko kalorija dnevno unosiš.
I ja bi radije zobene same pa unutra ubaciš voce, suho voce, malo kakao i sl. i dobiješ puno bolji musli
Ostalo se cini sasvim O.K.
rezultati ce doci samo moraš ustrajati
Back to Top
b_ballfan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote b_ballfan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 11:46
Mjere 08.08.
- 110 cm bedra
- 101.5 cm stomak - razina pupka
- 34.5 cm biceps
- 68.5 cm opušten kvadriceps / bedrena kost - na najdebljoj tocci - pri vrhu
- 103.5 cm prsa

7.8 105.5 kg

- JE*ENA KRUŠKA SAM :( DA SAM ŽENSKO VALJALO BIH ;( NADAM SE PROMJENAMA !
Back to Top
b_ballfan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote b_ballfan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 11:33
nisam baš vješt u tome xd
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 11:13
bolje napravi palacinke - 3 cijela jaja i 100g zobenih i 20-30g susenog bobicastog voca. steta zumanjaka. u njuma je puno P i nezasicenih masnoca.
Back to Top
b_ballfan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote b_ballfan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 10:53


8:20 stigao sam doma . Smazao sam 100 g viola muslia sa sitnim komadicima cokolade , potopljenih u 300 ml mlijeka 0.5% m.m.

+ 4 bjecanjka i 1 cijelo jaje

EDITED

Edited by b_ballfan - 08 Kolovoz 2013 at 10:53
Back to Top
b_ballfan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote b_ballfan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 10:51
zaboravio sam :D sorry . editet . bila su 4 bjelanjka i 1 cijelo jaje . Sorry .

Pa citao sam da je njegova najbolja apsorbcija tada . Kada da ga prijem onda ? Nisam ništa vagao osim viola mueslia , te riže to sam rekao od oka . Što se tice mueslih ne mogu njih same ... nikako ... dodje mi da povratim .. Mislim da je bolje ovako nego nikako . S komadicima sitnim cokolade ili s suhim vocem . Inace proizvodac : Viola . Jer probao sam par gdje su one same i jednostavno ne mogu , a ovdje ima poprilicno žita i male komadice cokolade .

Smara me vaga . Neznam koliko da uh koliko p koliko masti moram unijeti . To nikako ne mogu dokuciti . Negdje jedno negdje drugo . Hvala na brzim odgovorima !
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 10:41

zasto creatin na taste? ako zelis stimulans za cardio, pij zeleni caj cijeli dan.

zasto trcanje? zasto ne samo brzo hodanje?

zasto muesli s komadicima cokolade? 

zasto nema P u prvom obroku (osim onih iz mlijeka - vise stete nego koristi)?

shvacas da svaki "zasto" je nesto sto bi promjenio...

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 10:11
Vagao sirovu ili kuhanu rizu?

Sve skupa izgleda ok, al izracunaj si kalorije.. to je najvaznije...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
b_ballfan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote b_ballfan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2013 at 10:06
Pozdrav fitovci :D Evo mene opet nakon bloga :D

Odlucio sam da mi pomognete ako negdje griješim u planu prehrane ...

7:00 Ustajanje - 5 g creatin xplodea na tašte

7:30 2.96 km pretrcanih / prehodanih (1 km sam otrcao bez stajanja pa sam 500 hodao malo brže i tako ... jer pluca jednostavno nisu to mogla izdržati.) . 2.96 km sam istrcao za 17min i 56 sec , dok sam taj prvi kilometar za 4min i 48sec što mislim da je dobro nakon ovoliko "ležarine"

8:20 stigao sam doma . Smazao sam 100 g viola muslia sa sitnim komadicima cokolade , potopljenih u 300 ml mlijeka 0.5% m.m.

11:30 pojeo sam 250 g posnog sira (Milbona) te 200-250 g bijele riže s junecim ja mislim mesom (što je majka spremila)
oko

17:00 sam pojeo 200-250 g pilecih prsa , 3 rižina kolutica / krekera , 2 rajcice

21:00 200 g purece salame

00:45 250 g posnog sira

- 200 cm visina i 105.5 kg trenutna kilaža . Željena : 95 kg
- teretana dolazi u obzir tek od 25-30.8.
- za sada svako jutro na tašte kardio . U pocetku 3 km a nakon toga povecavam na 6 .
- fitness angel vježbe za pocetnike

Moj blog o sveme na linku : https://www.fitness.com.hr/blog/b_ballfan/Mali-korak-naprijed---5-velikih-unatrag.aspx

Hvala svima unaprijed !
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 131415
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.