New Posts New Posts RSS Feed - D: Oblikujte i podignite guzu uz jednostavne vježbe!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Oblikujte i podignite guzu uz jednostavne vježbe!

 Post Reply Post Reply
Author
Katunjanka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katunjanka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Oblikujte i podignite guzu uz jednostavne vježbe!
    Posted: 05 Sijecanj 2016 at 12:55
Pa, kad bih htjela komentirati na tu temu bilo bi mi teško objasniti zašto ja ne smijem u teretanu. Koje vježbe raditi? Ja moram jacati donji dio tj. lumbalni dio.Operirala sam L4 i L5 a sada moram L3 i L4 jer je disk iskocio za 6 mm. Op, kuk tj. tetiva zašivena za kuk. Svako podizanje noge dolazi do grca odnosno preskakanje tetive. Ima još toga. Uglavnom ja vježbam doma 6 vježbi u ležecem položaju, ali to nije to. Htjela bih više .Šta mogu uciniti još za sebe?
Back to Top
Bojana306 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojana306 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2016 at 09:45
ovo su najjednostavnije i naaajbolje vjezbe za guzu i noge!!!??????
Back to Top
--- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote --- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2013 at 22:22
Svi komentari na temu: Oblikujte i podignite guzu uz jednostavne vježbe!

ove su vežbe extra imala sam guzu ustvari nisam je ni imala radila sam ovo 6 meseci! 3x na dan i pali sad imamm dupee :*
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.