New Posts New Posts RSS Feed - Irija u ketozi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Irija u ketozi

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 20>
Author
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2013 at 10:19
Irija, javi svakako kako je u Green Goldu u World classu jer me bas zanima s obzirom da je to novo otvoreno. Smile
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2013 at 19:15
Evo upravo došla iz Green Golda...
Pa sve u svemu ok. Ponedjeljak popodne, nije bilo skoro nikoga, jako malo cura, uglavnom muški.
Teretana je super, raznih sprava ima - ne kužim se ja toliko u to što je što, ali ima sve one sprave + trake, bicikle, orbije, sve je lijepo, novo i najbitnije (bar meni) - cisto. I cistacica cijelo vrijeme prolazi i brine se da tako i ostane.
Osoblje ok, simpa.
Spa dio - bazen je po meni premalen, saune takodjer malo minijaturne za moj ukus jer se ne volim naguravati s drugima na takvim mjestima, ali opet je ok, ako ništa drugo takodjer je cisto. I malo mi je glupo što moraš u rucniku i badicu i mokar i svakakav prolaziti blizu teretane i ravno kroz recepciju kad ideš iz te "spa zone" i što se gore iz teretane vidi dolje bazen, i obratno.
Ali niš posebno opet, za tu cijenu našlo bi se i bolje, nebi nikad dala tolike novce za to, ocekivala sam više .

Edited by Irija - 24 Lipanj 2013 at 19:16
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2013 at 19:34
Originally posted by Irija Irija wrote:

Neznam sad tocno za rižu jer rižu jako rijetko jedem, ali cesto npr. znam ovako nešto napraviti: oko 200g graha, 100g kukuruza, 150-200g piletine ili puretine, luk, rajcica pasirana, još neko povrce lisnato - i ja to sve pojedem u jednom obroku.
Tj. uzmem kao pola toga, što bi bila normalna porcija, pojedem, osjecam se užasno sito i nakon pola sata pojedem i ostatak jer sam opet gladna.
I opet se osjecam onda kao da sam se "prejela", a nakon sat vremena bi opet komotno mogla nešto pojest.
Neznam jel problem u meni, ili u tome što u tom mixu npr. nije bilo nikakvog izvora masti - osim malo ulja na kojem se peklo.
Nisam otpisala mogucnost da sad mislim da bolje funkcioniram na mastima - cisto na psihickoj nekoj bazi, tako da, slažem se, može biti da zbog tog "straha" od UH koji mi je, priznajem, usadjen u glavu, sad mislim da mi UH smetaju.
I neznam zašto, ali bila sam uvjerena da ne treba mješati UH i M u obroku - ne sjecam se od kud mi to, pa je podsvjesno i to bilo u pitanju, uvijek sam izbjegavala masti uz bilo kakav izvor UH.

Ujutro za dorucak kad pojedem zobene, npr. sa posnim mi je sad OK, dobro sam sita. A prije sam jela zobene na vodi kuhane + banana ili drugo voce - sad vidim da je tu bila greška, trebala sam imati i neki izvor P uz te ciste UH, kao npr. sad posni i bila bi duže sita.

Vidim sad tek da sam dosta tog "krivo" radila - i onda mi ništa nije bilo jasno - zašto sam gladna, zašto vaga stoji, što da radim - i nekako sam se pogubila u cjepidlacenju oko tih UH i zaboravila na sve ostalo.


Hm, jedino što mi pada na pamet je - ako podijeliš tu porciju na 2 dijela time podijeliš i meso na 2 dijela pa tako dobiješ cca 70-100g mesa u svakom obroku (a možda još i manje ako meso važeš prije pecenja/kuhanja, s obzirom da nakon pripreme gubi na gramaži). Vjerujem da u kombinaciji sa mastima pojedeš više proteina pa te i oni zasite, uz masti. A kad pogledaš - svaki od ta 2 obroka ti možda sve skupa bude oko 200-300 kcal - možda ti je to jednostavno premalo za obrok, odnosno možda si tip kojem se bolje malo više najest nego malo po malo.

To ti govorim iz svog iskustva - i mene bi takav obrok ostavio gladnom, bez obzira na uh-e, jer više volim pojest vecu porciju pa bit mirna nego više puta po malo. Probala sam - ne ide Big smile

Inace, UH-i znaju bit zasitni na kraci rok, ali zbog fluktuacije šecera u krvi nas brzo ostave gladnima. Pogotovo kod problema sa inzulinom, šecerom i to.....mnogi teže kontroliraju glad uz uh-e, ili ih jednostavno ne podnašaju....dakle, nema straha od uh-a za svih, to je greška koja se stalno ponavlja, ali odredjena skupina ljudi jednostavno bolje funkcionira sa manjom kolicinom ili cak na njihovom minimumu.

Tako da...može bit na psihickoj bazi, može bit da jednostavno imaš premalo toga uz te uh-e pa izgubiš ravnotežu koja te ostavi gladnom, može bit manjak kcal u obroku, a može bit i da stvarno bolje funkcioniraš na uh-ima Smile

Što se tice miješanja uh i m - filozofija iza toga je upitna ali ima nešto što je sigurno - 2 izvora energije u jednom obroku mogu dat brdo kcal. Dakle, nije nužno odvajat jedno i drugo ali pripazit na kolicinu sigurno, kao i uvijek. Ako ceš pojest više uh-a, staviš manje masti....pol žlice, žlica ulja, kako god, sve ovisi....ali ne, nije nužno bojati se svake kapljice u prisustvu uh-a...po meni Smile

Zobene, još kuhane + banana....kako neceš ostati gladna Smile Još ako je malo zobenih...to ti je jako malo proteina, još nekompletnih, malo vlakana  + šecer iz banane...najbolji recept za glad Smile Zato posni, whey, mlijeko...rješe stvar, kao i što sama vidiš.

Spominješ cjepidlacenje - baš to cjepidlacenje i napravi najviše problema. Jer mršavljenje uopce nije takva filozofija, samo što se ljudi sve više udaljavaju od osnova i brinu se o nepotrebnim detaljima. Low carb, low fat, warrior, ovo ono....a sve karakterizira deficit kao prvi kriterij Smile

Bit je samo da si složiš nešto što ce ti omogucit da se toga držiš kontinuirano. Prvo da na taj nacin dodješ do željene težine, a onda da to održiš. Nema potrebe za mucenjem jer se sve može složiti da bude što lakše.....ne lagano, samo što lakše Smile i sigurnije za zdravlje.

Kažem ti - sad ti treba jedan mali break od tih dijeta (ali kontrolirani, znaci ne mislim na opuštanje :))) i onda ponovo...samo da se tijelo malo oporavi od svih tih cjepidlacenja Big smile








"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2013 at 20:33
Gymka hvala ti na svemu

Ma da, ja sam se toliko bila pogubila u svemu tome sad pred kraj da sam zaboravila na te neke najosnovnije stvari, svijsna sam toga + još pritisak u glavi da moram skidati kile - nije ni cudo da mi je bila muka od svega.
Neznam zašto, ali sada sam super, nemam pritiska, ne razmišljam previše, gledam da u svakom obroku imam donekle i P i M i UH, a ne da jedem, kao što sam prije cesto znala- same UH ili same P (ali bez razmišljanja o tome da bi to moglo biti krivo) - kao npr. te ciste zobene uz voce, ili npr. cesto je znalo bit 2 jaja i samo neka salatica uz to, tipa zelena i sl. - normalno da me to nije na dulje vrijeme zasitilo, da sam dodala nešto UH uz to bila bi sita. Sad mi je tek to jasno.
I slažem se, ovo nikako ne smije biti mucenje, a upravo to mi je bilo tih mjesec dana dok sam stagnirala, bezveze sam razbijala glavu oko svakog grama i vrtila sam se u krug ustvari.
Sad ispravljam situaciju nadam se, i evo danas sam se kontrolno izvagala, a vaga kaže minusic. Bez ikakvog veceg truda oko hrane, nemam više onakvih navala na voce niti na bilo što od hrane.
Malo mi se posložilo to sve u glavi, bar se nadam
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2013 at 20:53
super za minusic:))

sad samo polako i opušteno dalje trenirati i kao što gymka kaže napraviti malu pauzu od dijeta i biti ce sve OK.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2013 at 20:59
Ma nema na cemu, drago mi je da mogu pomoci Hug

E ovo sam cekala - nemaš više onakvih navala na voce li na bilo što od hrane Smile To je ono što ravnoteža nosi sa sobom...ravnoteža, opuštanje i malo više uh-a opcenito. Ocito je smanjena želja za necim konkretnim znak da tijelo sad dobiva što mu treba.....

Inace, na tim dužim dijetama, predugim za mnoge, bez neke krace pauze ili slobodnih obroka/kratkotrajnih punjenja nije ni cudo da se tijelo skroz poremeti....odredjeni hormoni rade svoje i taj neki pojacani apetit ili luda želja za odredjenom hranom samo je borba tijela, da nas natjera da jedemo. 

Zato bi ja u vecini slucajeva ( pogotovo kod onih malo težih, kod veceg viška kg-a) išla na jedan princip fleksibilne dijete, po nekim faza mršavljenja - održavanja - pa opet mršavljenja itd...... jer je tako puno lakše fizicki, a i psihicki izdurat cijeli proces. Ne mogu svi dugo držat dijetu, samo oni u ekstremnim slucajevima si mogu priuštit to "zadovoljstvo" s tim da i oni trebaju stati malo nakon 2-3 mj. iako mogu najduže izdržati bez nekih posljedica.......ali što smo mršaviji treba više pazit na metabolizam i sve ostale procese koji se dešavaju u tijelu...jer se dešava puno toga cega nismo svjesni...samo se odjednom nadjemo u zdravstvenim i problemima..i uglavnom nakon nekog vremena još deblji nego prije.

Inace, 2 cijela jaja i salatica je super obrok, s tim da bi ja ti dodala još bar 2 bjelanjka Wink ili komadic mesa, malo posnog itd....ne moraju uvijek ni biti uh-i u igri, ali bar da je onda više proteina i povrca.

Ne brini, položit ce se s vremenom...i meni se još slaže LOL




 







Edited by Gym_girl - 24 Lipanj 2013 at 21:00
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2013 at 11:19
Ovo sad je idealno, a nadam se da ce potrajati neko vrijeme.
Dok god ne osjecam glad ili da mi nešto fali dobro je!
Iskreno i zaboravila sam kakav je to osjecaj nakon ovog zadnjeg mucenja i lupanja glavom u zid


Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2013 at 12:22
To je to, odlicno Thumbs Up

Izvještavaj nas i dalje Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2013 at 12:13
Kod mene je upravo pao fini doruckic - 45g zobenih, 2 bjelanjka, 250g posnog, malena žlicica pekmeza - napravim od zobenih i bjelanjaka palacinkice, tu 1 žlicicu pekmeza umješam u posni (nemam nikakvo voce pri ruci, inace bi smiksala breskvu i sl.) i kad to pojedem stvarno sam sita i dugo me drži A i fino je
Danas (zahvaljujuci Scarpetti) pocinjem s treningom http://fitnessangels.net/hr/blog/Do-super-forme-u-samo-5-tjedana
Veselim se.
Uvijek se veselim kad je nešto novo od treninga u pitanju
Nisam se vec neko vrijeme vagala, zadnje stanje je bilo 79.2 - i to nakon što sam dugo bila na 81 (zahvaljujuci nekim promjenama na jelovniku mislim, Gymka )
Kako je trening 3xtjedno, još 3 dana cu ubacit trcanje navecer, ili brzo hodanje - ovisit ce o umoru i osjecaju, nije mi cilj forsiranje nekog režima nego cisto da sam i te dane u pokretu.
Ako koji dan nema treninga, UH-ici su na 0 (osim povrca i tih nekih usputnih izvora). Milsite da je to ok? Jel valja?
Ostale dane držim UH-ice oko 100g. Jel to previše, premalo? Ne zamaram se previše s tim ali toliko mi ispadne kad sve zbrojim pa cisto da znam.
    

Edited by Irija - 27 Lipanj 2013 at 12:13
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2013 at 12:28
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2013 at 13:21
Ja osobno ne bih mogao bez uh-a izdržati :D Jedino me to zasiti nekako 
Ma ne trebaš se obazirati ako dovoljno masti držiš :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2013 at 14:04
Originally posted by Irija Irija wrote:

Kod mene je upravo pao fini doruckic - 45g zobenih, 2 bjelanjka, 250g posnog, malena žlicica pekmeza - napravim od zobenih i bjelanjaka palacinkice, tu 1 žlicicu pekmeza umješam u posni (nemam nikakvo voce pri ruci, inace bi smiksala breskvu i sl.) i kad to pojedem stvarno sam sita i dugo me drži A i fino je
Danas (zahvaljujuci Scarpetti) pocinjem s treningom http://fitnessangels.net/hr/blog/Do-super-forme-u-samo-5-tjedana
Veselim se.
Uvijek se veselim kad je nešto novo od treninga u pitanju
Nisam se vec neko vrijeme vagala, zadnje stanje je bilo 79.2 - i to nakon što sam dugo bila na 81 (zahvaljujuci nekim promjenama na jelovniku mislim, Gymka )
Kako je trening 3xtjedno, još 3 dana cu ubacit trcanje navecer, ili brzo hodanje - ovisit ce o umoru i osjecaju, nije mi cilj forsiranje nekog režima nego cisto da sam i te dane u pokretu.
Ako koji dan nema treninga, UH-ici su na 0 (osim povrca i tih nekih usputnih izvora). Milsite da je to ok? Jel valja?
Ostale dane držim UH-ice oko 100g. Jel to previše, premalo? Ne zamaram se previše s tim ali toliko mi ispadne kad sve zbrojim pa cisto da znam.
    


Nije ni cudo da si sita uz tu tonu proteina LOL

Drago mi je za kilice Wink Hug

Hmmm ugljici Smile Prvo da se nadovežem na metta dolje - masti, iako daju energiju i popunjavaju rupu u kcal, nemaju utjecaj na hormone pa time i na oporavak metabolizma, kakav imaju uh-i. Zato se i kod dijeta sa malo uh-a, ako se osoba bavi visokointezivnim aktivnostima, obavezno preporucuju razne metode punjenja uh-ima ili njihovo ubacivanje oko treninga.

100 g je po meni najniža granica koju bi mogli progurati cak i oni sa malo aktivnosti, a kamoli tek ti koja treniraš svaki dan na neki nacin. Ako biš jedan period bila na nekom održavanju, odnosno dopustila tijelu da se malo odmori od tih dijetica i dodje na sebe, mislim da ti je to premalo. Bez brige, neceš se udebljati od uh-a, jedino ako ih baš baš ne podnosiš - a to nekako ne vjerujem Smile
Ovako se samo igraš vodom i glikogenom, a i tih 100g u dane treninga je premalo da bi metabolizam došao na sebe prije nego kreneš u daljnje skidanje kg-a....

Nego da te pitam prvo - ti si sad na održavanju ili si i dalje u deficitu? Koliko kcal jedeš sad sveukupno? Kako ti izgleda dan treninga što se jelovnika tice?




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2013 at 16:20
Originally posted by Irija Irija wrote:

Kod mene je upravo pao fini doruckic - 45g zobenih, 2 bjelanjka, 250g posnog, malena žlicica pekmeza - napravim od zobenih i bjelanjaka palacinkice, tu 1 žlicicu pekmeza umješam u posni (nemam nikakvo voce pri ruci, inace bi smiksala breskvu i sl.) i kad to pojedem stvarno sam sita i dugo me drži A i fino je
Danas (zahvaljujuci Scarpetti) pocinjem s treningom http://fitnessangels.net/hr/blog/Do-super-forme-u-samo-5-tjedana
Veselim se.
Uvijek se veselim kad je nešto novo od treninga u pitanju
Nisam se vec neko vrijeme vagala, zadnje stanje je bilo 79.2 - i to nakon što sam dugo bila na 81 (zahvaljujuci nekim promjenama na jelovniku mislim, Gymka )
Kako je trening 3xtjedno, još 3 dana cu ubacit trcanje navecer, ili brzo hodanje - ovisit ce o umoru i osjecaju, nije mi cilj forsiranje nekog režima nego cisto da sam i te dane u pokretu.
Ako koji dan nema treninga, UH-ici su na 0 (osim povrca i tih nekih usputnih izvora). Milsite da je to ok? Jel valja?
Ostale dane držim UH-ice oko 100g. Jel to previše, premalo? Ne zamaram se previše s tim ali toliko mi ispadne kad sve zbrojim pa cisto da znam.
    


Prehranu ce gymka rješiti s tobom:)
Ni meni se ne svidja tvoj prehrambeni plan... ali dobro ja volim jesti ugljice:))

a za trening i jedva cekam dojmove
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2013 at 16:58
Znam gymka ali kada ne papa više od 100g UH-a i drži ga nekada na nuli...daleko je to od punjenja..stime se i ja slažem,samo previše je mitova oko toga UH-a ne papa on ljude :D

Ja osobno kada sam pokušao na mastima izdržati ,na smanjenjenju minimalnom kod UH-a
nikakva energija...mada ima najvecu Energetsku vrijednost...mene to ne može pokreniti bez UH-a
Treba mene teleta nahraniti :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2013 at 08:05
Nejdem sad u deficit, TDEE mi je 2500kcal, tu oko tog broja jedem sad na održavanju. Sad npr. kad sam par dana bila bez treninga i doslovno sjedila po cijele dane bez ikakvog kretanja (ispiti) jela sam manje, oko 2000. I tu sam zbrojala oko 100g.

Ovak bi to izgledalo kad je trening:
1. - 50g zobene + 200g posnog + vocka
- trening
2. - piletina +npr. grašak + int. riža, heljda, slanutak ili sl., kuhano povrce + salata,
3. - 2 jaja, posni, salata, šnita int. kruha eventualno
4. - riba, tipa brancin + salata
5. - posni + orašasti ili malo maslinovog/bucinog itd.

Kako inace jedem oko 2000kcal, samo bi još sad ubacila oko 100g necega kao što su int. riža, int. tjestenina i dr. slicne vrijednosti u rucak + još podebljam s malo orašastih i sl. kasnije.
Ja neznam, nekako sam do sad bila na low carb ocito (jer sam konstantno imala oko 100g uh, malo više) i ja sam se dobro osjecala. Ustvari uopce neznam od kud da ih sad još izvucem, ali zato ste vi tu da kažete jel to valja i što još, kako mjenjati?
Plus još to što sam sad trenutno doma, znaci ne radim, nemam faks i osim treninga pretežno sjedim i ucim i to je to. Zato bi i htjela na ove dane kad nije trening ubacit neko hodanje/trcanje/nešto, jer sam bez toga citavi dan za stolom...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2013 at 10:52
Irija, jel znaš koji ti je BF možda?

Iz ovog primjera ti baš ne mogu provjeriti da li je to to što se kcal tice jer nema svih kolicina ali cu vjerovat tvojoj prosudbi Wink Uostalom, ako ti težina bude stajala neko vrijeme na mjestu - na održavanju si.

Samo mi reci, je ti ovo primjer sa 100 g uh-a? Pretpostavljam da je....a ako je, i ako je tu u rucku bilo 100g riže i toga, onda si malo i premašila tih 100g, po meni za najmanje 50 Smile

Iz cega sve brojiš uh-e?

Ajde ti prvo to odgovori pa cemo onda vidjet da li ih uopce i trebaš vuc odnekud još Big smile


Mett, vec nam je svima jasno da ti ne možeš bez uh-a LOL Wink I to je super, ni ja ih ne izbacujem jer ih uz aktivnost prilicno dobro podnosim s tim da stanem - ne znam kako bi to izgledalo :) Inace, koliko si dugo bio samo na mastima i koliko si uopce kcal sveukupno unosio? Možda nije stvar toga da li ih podnosiš ili ne, možda si samo krive stvari radio!

Ali da, neki jednostavno ne funkcioniraju dobro na mastima, uz sve perfektno složeno.






"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 20>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.