New Posts New Posts RSS Feed - Irija u ketozi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Irija u ketozi

 Post Reply Post Reply Page  <1 1516171819 20>
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 18:43
Originally posted by Irija Irija wrote:

Hvala vam svima od srca

Jucer je bio ultimativni cheat day, a ni zadnjih dana nisam bila najbolja, tj. nisam bila uopce dobra - bilo je svega.
Danas sam vec na starom, još u subotu ce biti možda nešto alkohola u pitanju, a od ponedjeljka se vracam cikliranju.
Treniram cijelo vrijeme - bar nešto.
I još sam imala ovaj tjedan isprobavanje TRX-a, kružnog, pa neke tabata principe u teretani itd.- i zakljucila da od sljedeceg mjeseca radim treninge samo u teretani (malo odmora od Pumpa i Total bodya me nece ubiti, vec idem više od 2 mjeseca na to).
E sad ne znam, ali smatram da je ok raditi 3xtjedno full body i ostale dane neki kardio, LI kardio i slicno?

Zmaj - da, polleo. Ovako mi je bilo povoljno jer je bio taj 20%popust, danas su stigli, uzela sam Impact whey - okus cokolada, moram priznat da okus nije loš sam po sebi.


Super za teretanu:)) kakvi su tvoji dojmovi s TRX-om?
3x full body + 1-2xLI kardio po mom mišljenju to je dobar plan
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 09:26
kad kazes trening u teretani, onda mislis uz trx i utege? reci da da, reci da da plan je super, a cikliranje i dalje ide?
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2013 at 09:50
Dojmovi s TRX -om:
bole me dijelovi tijela za koje nisam znala da me mogu boljeti - tu najviše mislim na gornji dio - cijeli trbuh, ruke, ramena, ledja, triceps se odvalio od samo par vježbi.
Iako sam ja malo smotana s tim trakama - dok ja to spustim, zategnem, instaliram na sebe ...
U principu cijelo vrijeme radi i gornji dio tijela, tj. moraš držat rukama te trake i imat neku ravnotežu, bit koncentriran itd. Kako god - dosta dobar trening može izaci iz toga.

Avangarde - naravno kad kažem teretana - mislim na prvom mjestu utezi - a ima u sklopu teretane i TRX trake za korištenje, pa mogu i njih ukljuciti u trening.
Još cu se tamo posavjetovati s trenerom pa cemo vidjeti što on kaže, i još sa tim trenerom koji inace vodi TRX grupe da mi nešto preporuci.
To je tek za nekih 2 tjedna dok mi istekne clanarina, o svemu cu vas izvještavat kad s tim krenem jer ce mi sve to biti novo :D

Da, od ponedjeljka se vracam cikliranju kako treba. Nije imalo smisla ovih dana jer bi se svaki dan nešto zalomilo i nisam mogla pratiti taj tempo.
Još danas navecer slavim rockas, malo alkohola, vjerojatno cu nešto prigrist
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2013 at 11:55
Od danas radim treninge sama u teretani.
Ipak sam se predomislila i nebi radila 3x tjedno full body, nego split treninge npr.
Pon- kardio
Utorak- prsa, triceps, rame
Srijeda - kardio
Cetvrtak-leda, biceps
Subota- noge, guza
Nedjelja- odmor
I naravno neke vježbe za trbuh na kraju treninga.
Jeli to smisleno na ikakav nacin?
Nedjelja mi mora biti dan odmora jer taj dan radi posla ne stignem pogodit radno vrijeme teretane.
A što se samih vježbi tice - tu se nadam da cu dobiti neki savjet od trenera, jer sam ja totalno neiskusna što se tice toga. Navikla sam na grupne treninge i na to da uvijek imam nekog kraj sebe tko mi govori što da radim, i sad sam kao muha bez glave
Back to Top
nenno View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2007
Location: Velika Gorica
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenno Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2013 at 12:05
Pozdrav..... dan odmora je svakako preporucljiv, jer i mišicima treba odmora i vremena za oporavak (a i da se smanji mogucnost ozljeda).... što se tice savjeta trenera tu ne vidim problema jer svaka teretana bi ih trebala imati. jednom kad dobiješ savjete samo se toga pridržavaj. ja osobno ne prakticiram vježbanje po grupama i danima nego odradim svaki put full body i na kraju lagani cardio - a u dane kad nema teretane lagani cardio.....
"....I only dream in black and white. I only drema 'cause I'm alive...."
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2013 at 10:12
Dragi svi

Samo da se malo javim da znate da sam tu.
Trenutno sam na održavanju, zdravo se hranim - dorucak zobene i whey, rucak piletina, int. riža ili tjestenina, hrpa povrca, za veceru jaja, salate i sl. Izmedju obroka puno voca i povrca, posnog, jogurta, a uleti i koji red cokolade, pralinica ili keks. Kalorijski se dobro držim, pazim da imam dosta proteina i to je to.
Treniram u teretani - 1. tjedan ko muha bez glave, a sad sam vec skužila što je najbitnije, sve ostalo ce valjda doci s vremenom i uz savjete dobrih ljudi koje sam tamo upoznala i koji mi nekad uskoce u pomoc, kao i vi ovdje
Samo da napomenem da radim cucanj sa 60kg - to me oduševljava.
Dakle, držim se split treninga, jer do sada sam kroz Power pump radila full body - a cilj mi je bio promjena nacina treniranja pa eto....
3x tjedno radim snagu, ostale dane pomalo kardijam, nekad ubacim tu i koju tabatu da se malo ispušem - ali sve u svemu sam zadovoljna svojim trenutnim fizickim i psihickim stanjem.
Dolaze blagdani, a kod mene u kuci su samo 2 vrste kolaca: 1 za starce i goste (valjda orehnjaca), a drugi je proteinski cheesecake kojeg danas radim, bez šecera i sl. gluposti. Podloga od zobenih, a krema od milbone i protkaca okusa vanilije
Držite fige da bude jestiv
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2013 at 13:26
Bravo ! :D
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2013 at 14:50
Bravo:)) samo tako dalje
i držimo fige za kolac
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2013 at 11:36
Dragi Fitovci,

sve najbolje za Božic onima koji slave! Nadam se da guštate bez grižnje savjesti bar ovih nekoliko dana.

Za Badnjak i Božic je bilo doslovno SVEGA kod mene na meniju

Kao izguštala sam se, ali iskreno uopce mi nije bio toliki "gušt". Vec mi je lagano zlo od slatkog.
Sva sreca da mi teretana ne radi samo na Božic i Novu G., tako da idem danas potrošiti sve te kolacice

Kasnije planiram raditi još neku proteinsku torticu, ovog puta na bazi cokoladnog wheya
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2014 at 11:31
Da malo refresham temu....
Iako nemam puno toga za pisati.
Što se hrane tice - od 1.1. sam opet u deficitu, za sada sve u normalnim omjerima pa kad opet zapne ide cikliranje.
Trening - radim 3-4xtjedno snagu: prsa/triceps, ledja/biceos, noge/guza, i trbuh ili ubacim na kraju nekog treninga, a sad jedan dan sam ga cak radila u zasebnom treningu, pa nakon toga kardio. Nakon prsa i ledja takodjer kratko kardijam, u dane kad ne radim snagu radim neki HIIT ili tabatu ili LI - ovisi kako se osjecam, koliko sam iscrpljena itd. Imam minimalno 1 dan u tjednu kada je potpuni odmor.
Od vježbi - još se snalazim, znam da osnovne vježbe idu na pocetku - cucanj, bench p., mrtvo dizanje - tog se držim i onda nakon njih idem na sprave.
Svaki dan procitam nešto novo ili vidim neku novu vježbu pa isprobam
Vaga - jucer je bilo 77.5 - još se dobro držim s obzirom na opuštenost zadnjih mjesec dana. A iznenadilo me što mi je slika u ogledalu i više nego dobra, trbuh ravniji nego ikad. Morala bi i cm izmjeriti koji dan.
Drago mi je da i dok sam brljala nisam pauzirala s treninzima.
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2014 at 11:46
super, samo naprijed Smile
i sama znaš da je bitnija slika u ogledalu nego brojke na vagi tako da... no sikiriki : )
Never give up
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2014 at 12:40
Super, bravo
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2014 at 12:45
Eto, nakon cca mjesec i pol došlo je vrijeme da malo promijenim trening.
Odlučila sam se za full body 3x tjedno, za sada prema ovom programu pa ću vidjeti kako mi ide i kako stojim:
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Full-body-trening.aspx


Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2014 at 21:54
Super:)) program izgleda moćno
zgibove radiš, svaka čast
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2014 at 07:54
Hahahah da,da, zgibove, ali za sada samo assisted, na spravi, šta ti je
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2014 at 07:56
E i planiram još oko 30min nekakvog cardia ubacit nakon svakog treninga, ali LI - bicikl, traka, orbi, itd.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1516171819 20>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.