New Posts New Posts RSS Feed - Irija u ketozi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Irija u ketozi

 Post Reply Post Reply Page  <1 181920
Author
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 08:43
Nadam se da se još uvijek smiju otvarati ovdje teme.
Lakše mi je nego da pišem blog.
Visina: 175cm
28.8.2012. - 108kg (pocetna težina, ove slike nažalost nemam)
28.5.2013. - 78,5kg

Eto, moje prve dvije "faze" ste vec vidjeli -
1.Faza
2.faza

I sad rezultati od zadnja 3 mjeseca:
(22.2. - 22.5.)
Lijeva slika: 85kg
Desna slika: 80kg







No zadnjih mjesec i pol, ma i više, sam dosta stagnirala s težinom. Nije bilo pomaka, par dana bi se držalo na nekih 80kg - pa 81, 82 i tako u nedogled.
Probala sam sve žive nacine, od cikliranja UH, do povecavanja UH, povecavanja masti, nekoliko cheat-dayeva, par dana bez deficita, smanjenje kcal, promjene treninga - znaci sve adute sam izvrtila, što god sam našla na forumu i na netu, i ništa nije dalo rezultata, tj. možda bi ih i dalo na 1 dan, ali vaga bi vrlo brzo otišla opet u +.

Možda se tijelo jednostavno ulijenilo, možda sam nešto krivo radila, ali pocela sam vec polako gubiti motivaciju, najiskrenije, bilo mi je dosta svega.

Onda sam sad prije 4 dana prešla na ketogenu dijetu - i trenutno stanje je 78,5.
Jedem 1900kcal, oko 180gP, 115gM, 20gUH - kako koji dan, ali masti su mi glavne.

I evo, to je jedino dalo rezultate na vagi, i to baš brzinski.

Uz to, treninge sam stavila na 3x tjedno snaga (grupno, sa trenerom - nekad bodyweight, nekad s opterecenjem) + lagane šetnje, malo bržeg hodanja, malo orbija - uglavnom LI cardio da se nadje, ali ne precesto i ne previše.
Još ovaj tjedan imam te grupne treninge, onda se prebacujem u teretanu - e tu ce tek biti zabavno jer nemam još pojma što i kako cu raditi.



Edited by Irija - 28 Svibanj 2013 at 08:46
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 181920
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.