New Posts New Posts RSS Feed - Student pocetnik
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Student pocetnik

 Post Reply Post Reply
Author
Student View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Student Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Student pocetnik
    Posted: 08 Veljaca 2008 at 01:45

Za pocetak pozdrav svim forumasima!

Dakle, moja situacija je ovakva:

Imam š8 godina, š92 cm/š00 kg.  Nikada nisam bio sklon bavljenju sportom, cak stovise, izbjegavao sam svaki oblik fizickog napora. što se prehrane tice, tu se nisam ogranicavao, ni kolicinski ni sadrzajno. No, prije mjesec dana odlucio sam napraviti rez i promijenit nacin zivota. Na to me je prvenstveno potaknuo moj izgled, na koji sam, kao i svi mladi, jako osjetljiv. Uclanio sam se u teretanu i 3 puta tjedno odradjujem kombinaciju crobnog i ancrobnog treninga u pratnji osobnoga trenera. Ne zabusavam na treninzima, ulazem svoj potpuni maksimum. što se prehrane tice, i tu sam uveo promjene: izbacio sam kruh, slatkise i sokove te kasna prezderavanja. Zbog faksa i ostalih obveza nisam u mogucnosti jesti 5 obroka dnevno, ali se zato trudim pojesti 3 raznovrsna i ne prevelika obroka. U prehranu sam ukljucio i voce i povrce (cca. 2 porcije dnevno).

Evo nakon ovog opsirnog odlomka zamolio bih vas za komentare, savjete te prognoze za buducnost (dakle, sto cu i u kolikome vremenskome roku ovakvim nacinom zivota uspjeti postici)...

unaprijed hvala svima na odgovorima

Back to Top
sanjalica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2008 at 10:41

 ja imam slicnu situaciju,ali te mogu ohrabriti jer zbog VOLJE koja je najvaznija nesto si i poduzeo za svoje zdravlje!!!teretana je odlican korak ka mrsavljenju a jos k tome si odlucio zdravije se hraniti sto je odlicno!!tijelo ti bude zahvalno

 

Bitno je da dorucak nikako ne preskaces pa makar pojeo š bananu

ima tu iskusnijih koji ti sigurno budu nesto napisali,ali svaka cast na odluci!!!rezultati budu tu,samo budi uporan!!!a i bolje ces se osjecati ako znas da radis nestoo za sebe tj.za svoje zdravlje!!!!

       SAMO NAPRIJED!!!!!      

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2008 at 17:48

 Vidim da je dugorocni plan odlican! Samo tako nastavi!

Kroz nekih 2 mj ces vec jaaaaako vidjeti razliku i onda UDRI, nemoj tad posustati, TAD TEK STISNI! DRZIM PALCEVE!

 

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2008 at 20:41
Originally posted by Student Student wrote:

   Zbog faksa i ostalih obveza nisam u mogucnosti jesti 5 obroka dnevno, ali se zato trudim pojesti 3 raznovrsna i ne prevelika obroka. U prehranu sam ukljucio i voce i povrce (cca. 2 porcije dnevno).

Pohvalno prije svega.
Ali ovo sto tvrdis jednostavno ne mogu povjerovati. Ili ne zelis ili neces jesti ili ne znas sto bi pojeo za vrijeme tih obveza. Nemoj cekati da ti netko prostre stol i ponudi te savrseno kombiniranim obrokom.
Govorim ti jer znam kako je. Pored fakulteta i privatnog zivota (kao i vecina vjerojatno) redovito konzumiram 7-8 obroka, ovisno jel idem u teretanu ili ne taj dan.
Teretana + faks + priv. zivot + (eventualno posao)= uspjeh i moze se ako se zeli.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.