New Posts New Posts RSS Feed - Mršavljenje i definicija??? Pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mršavljenje i definicija??? Pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mršavljenje i definicija??? Pomoc
    Posted: 27 Sijecanj 2013 at 22:09
Nemoj samo zaboraviti prehranu , http://fitnessangels.net/hr/index.php imaš puno toga o treningu na ovoj stranici
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 22:08

pozdrav dobri covjece!

moj ti je savjet HIIT program 'umjesto' samog trcanja ujutro. Tu ti sve piše https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/HIIT-protokol.aspx

sredi si prehranu,treniraj pravilno i to je to :)

Back to Top
Imhoteph View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Imhoteph Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 21:30
Pozdrav dobri ljudi
E ovako, molio bih vas za pomoc
Imam 31 godinu, visok sam 186 i imam 93 kg
Plan mi je smršaviti, nabiti kondiciju i izdefinirati se. Plan mi je svako jutro prije posla otici trcati nekih pola sata,a nakon posla vježbati kod kuce s utezima. Tu vas molim da mi date savjet oko plana vježbanja, jer sam da budem iskren jednostavno se izgubio u masi clanaka, videa, programa vježbanja. Pa ako ima koja dobra dušica da mi da savjet,gdje da pocnem i koji bi mi program vježbanja preporucio.
Hvala unaprijed Smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.