New Posts New Posts RSS Feed - Jedva se odvazih! :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jedva se odvazih! :)

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 01:26
jako voliš kajganu? Big smile   
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 01:16
Preko dana barem jednom hodam to tramvaja i nazad, a to je oko 15 min u svakom smjeru, dva puta tjedno i do teretane i nazad po 20 minuta (nastojim te neke rute koje nisu daleko ici pjesice), na poslu se isto dosta krecem, zapravo na poslu bas nikad ne sjedim. Sjedim jedino na faksu. :D
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2013 at 01:14
Od prilike: dvije sake zobene, jedna banana, 2 dcl mlijeka, kajgana od jednog cijelog jajeta i dva bjelanjka, 4 kriske tosta, ova salata je sa 2 kuhana jajeta, 80g tunjevine, bijelo meso 200g...

Danasnji jelovnik: dorucak tri integralna dvopeka s 80g tune u vlastitom umaku, rajcicom i rikulom, nakon toga kava s mlijekom, jogurt sa zobenima, kockica tamne cokolade (al velika je kockica :D), 3 koluta ananasa i za veceru kajgana od 3 bjelanjka, lanenim sjemenkama i 100g posnog sira i pola litre zelenog caja bez dodataka. Jel to premalo ili lose?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2013 at 13:35
Originally posted by Tinkerbell_85 Tinkerbell_85 wrote:



Sto se tice prehrane napisat cu za sad samo neki okvirni jelovnih po obrocima, naravno da ima jos  varijacija,ali ne padaju mi sve na pamet.

1. zobena kasa s bananom, radim ju 0,5 % mlijekom ili kajgana s povrcem ili integralni tost sa posnim sirom i purecim prsima. Kava iz koje se trudim izbacit mlijeko.
2. salata od kuhanih jaja, rajcice i tunjevine ili bijelo meso s nekim povrtnim prilogom ili grillane srdele s blitvom i krumpirom ili tjestenina s nekim umakom
3. dvije narance i jabuka, jogurt, bademi ili nesto slicno, caj
4. musli s mlijekom



Tinkerbell, koje su kolicine u pitanju u ovim obrocima, bar okvirno?

Koliko se kreceš tokom dana?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2013 at 12:29
Bas mi je tesko stvorit tu naviku brojanja i zbrajanja kalorija,nikako mi to ne ide. :/ valjda bude s vremenom.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 23:30
Thumbs Up super vecera 
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 23:29
Evo mislim da moja danasnja vecera (kajgana od dva bijelanjka s umjesanim posnim sirom i lanenim sjemenkama na samo par kapi maslinovog ulja) zasluzuje pohvalu. :D
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 23:28
defka je inace malo skupa, ali ne moraš samo meso, može kako ti je avangarde  rekla : jaja, sirevi, whey ako uzimaš... A nije ni tako užasno skupa piletina npr: pola kile oko 25kn, dok ti ovaj jogurt i bademi dodju cca 15kn. a dovoljno ti je 150-200g u obroku. 

A cuj, loši uh su finiji... no...kad odluciš, možeš ih malo i makknuti i dozvoliti ih si samo povremeno Big smile
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 20:46
sir, jaja.. nemora samo meso bit protein ;)
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 20:29
Da, znam da bi trebala jesti vise proteina, al malo mi je skupo meso 2 puta dnevno. Sto se tice ugljikohidrata najcesce jedm one najgore jer su mi oni dobri beljak. :D
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 19:59
Zapravo bi ja još hrane tu ubacila, one musle izbacila  ev, pa ih dodala za jednom tjedno ako baš mora, bar 2x meso... ;) i tako... ako imaš volje srediti prehranu kako treba ....LOL
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 14:31
Znam da je prehrana problem,ali to je najbolje sto trenutno mogu. Ne zelim si sve uskratiti,a i napravila sam jako velik pomak s obzirom na to koliko junka sam jela prije. :/
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 14:03
Originally posted by Tinkerbell_85 Tinkerbell_85 wrote:

Mozda da ne preskacem ni jedan segment insanity-a da nakon dana kad imam trenig samo nastavim gdje sam stala? Duze ce trajati, ali nema veze, nigdje mi se ne zuri.

Pa nemoj preskakati, tko kaže da moraš završiti za 60 dana... bitnijee je da imaš dobruu formu jel tako....
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 14:00
Slicno smo gradjene, a ako imalo reagiraš kao ja, radje ubaci nekog kardia laganijeg tipa uz taj insanity nego da insanity pratiš skroz po programu. 

Nije tako kriminalno, brzo ceš ti to dovesti u red, samo dobra prehrana (što mi se ono gore ne cini da je ;) ) i dobar trening....
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 13:38
ja ne bi u isti dan insanty i MMA treninge...bolje to odvoji..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 13:35
Mozda da ne preskacem ni jedan segment insanity-a da nakon dana kad imam trenig samo nastavim gdje sam stala? Duze ce trajati, ali nema veze, nigdje mi se ne zuri.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.