New Posts New Posts RSS Feed - Boks kod kuce.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Boks kod kuce.

 Post Reply Post Reply
Author
malenaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote malenaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Boks kod kuce.
    Posted: 09 Sijecanj 2013 at 00:40
Išla sam davno prije na fitbox, a i dosta gledam tutorijale kako pravilno udarati..Imaš neke smjernice? Svaka pomoc je dobro došla, pokušavam se vraiti u formu, i izgubiti par kila te se zategnuti. Boks mi je od svih sportova, vježbanja najbolji i najzanimljiviji. Smile
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2013 at 00:22
Treninzi najbolje da traju od 30-60 minuta ali da budu intenzivni,bar je po meni tako najbolje.Da li imas neko predznanje o boksu posto nije bas najsigurnije bez ikakvog znanja udarati vrecu?
Back to Top
malenaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote malenaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2013 at 00:15
Pozdrav svima, evo vec tjedan dana vježbam na vreci, rukama i nogama, imam svu opremu. pocinjem sa zagrijavanjem, preskakanjem vijace, pa onda lupanje, kombiniram sa cucnjevima. Poslije malo sa utezima i istezanje. Zanima me koliko bi optimalno trebao trajati trening? Smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.