New Posts New Posts RSS Feed - Let the games begin vol.2
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Let the games begin vol.2

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Let the games begin vol.2
    Posted: 29 Listopad 2012 at 19:10
evo odlucila sam tu pokrenut temu, jer više nisam nit cu prisutstvovat iducem natjecanju, a ipak bi htjela malo pisat kako napredujem...

stanje na pocetku je bilo: 

2.5 2012 29.10.2012.
visina:165cm
god: 22 23 LOL
grudi: 104 96
struk: 83 70
bokovi: 110 100
noga: 62 53
ruka: 29 27
kg: 72,5-73 65

dakle dosta sam igubila i zadovoljna sam.. jest da ide to polako, i ponekad me frustriralo, al bitno je da ide, da vidim pomake, da sam možda bila radiklanija i ustrajnija vjerujem da bi bilo puno bolje.
cilj mi je doci do 60 kila i onda dalje se definirat cim bolje, a zadržavat kilažu istu.

više manje radim po p90x programu, u zadnje vrijeme najviše yogux, kenpo x i kenpo cardio x. po ljeti sam i dosta trcala, sad cu to nadomjestit plivanjem. 

e, sad prehranu, ponekad pazim, ponekad ne, al promijenila sam puno toga u odnosu na prije, ubacila povrca, voca, posni, više piletine/puretine, a izbacila kruh, tjestenine, slatkiše, gazirano. 

trenutno to sve ovak nekak izgleda:
slikano po redu: 2.5, 27.8, 29.10
težina: 72,5-73, 67, 65



eto, ako ima tko kakav savjet na cemu da radim, nek mi slobodno kaže.. 

ja sam mislila tj. htjela bi još noge smršat, i ove jastucice kaj se vide s ledja iznad bokova LOL znam da je njih najteže riješit, i oduvijek ih ima (genetika) al svejedno bi na tome poradila.. 


This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2012 at 19:39
svaka cast, lijepo napredujes ako i dalje napredujes tj padas s masti nema potrebe ista mijenjati
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2012 at 20:01
cestitke,samo naprijed!
nastavi to što radiš
vidiš da djeluje!
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2012 at 21:41
hej, katniss, baš ti lijepo ide sa trbuha! bravo.i ja kažem za sebe: polako. nisam ni dobila salo na trbuhu u mjesec dana, pa ne mogu ni ocekivati da ce otici u tom roku.

samo tako nastavi!
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2012 at 21:57
Ma super zbilja ti svaka cast
Vidi se ogroman napredak i samo nastavi dalje to što radiš
Bravo
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2012 at 00:38
hvala svima na podršci Wink puno mi znaci, jer ponekad poludim i mislim da ne mogu više, da mi je svega dosta, al onda opet pomislim pa ako sam vec tolko mjeseci ustrajna, mogu i dalje biti. 

istina, nije se nakupljalo u mjesec dana, tak da ni ne ide brzo.. nit se to treba ocekivat, najteže je pocet i biti ustrajan. 




This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2012 at 18:38
Insanity Workout i ovo sa strane u 2 mjeseca bye bye :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2012 at 20:40
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Insanity Workout i ovo sa strane u 2 mjeseca bye bye :)


obecaješ??

mrzim to salo sa strane više valjda od sala na trbuhu!
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2012 at 11:41
cula sam za insanity prije, pogledala na youtube neke klipove, ne znam, neda mi se baš to LOL
a i nemam vremena svaki dan to radit, jer mi faks poceo i tak.. lakše mi je otic na bazen i bucnut se, kad sam doma odradit neke p90x vježbe, al mogla bi ga napravit tamo pred ljeto, kroz 5 i 6 mjesec da se utegnem do kraja LOL
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2012 at 14:29
Originally posted by katniss katniss wrote:

neda mi se baš to LOL
a i nemam vremena svaki dan to radit, jer mi faks poceo i tak.. lakše mi je otic na bazen i bucnut se,


Ja cu ti probati pomoci citirajuci tebe :)
Koliko ulozenog truda takve ces i rezultate imati, tak da ako ces gledati sto je lako onda neces daleko dogurati jer malo buckanja i malo tu i tam nekih kucni video vjezbica nece pomoci puno.
Napredak na ovim slikama se vidi, no to je pocetni napredak kada i mali pomaci donose rezultate, za nesto vise (ukoliko zelis nesto vise) ces ipak trebati stisnuti malo.
Ono sto mi na prvu upada u oci je nedostatak misicne mase jer unatoc skinutim kg ruke i dalje djeluju opustene i mekane, noge,ledja takodjer, ramena objesena........tako da osim kaj svakako ima jos bodyfata za skinutkao i vecini zena ti je potreban weight trening, sto muskulature radi koja ce izmedju ostalog popraviti i drzanje, te radi zdravlja kostiju u buducnosti itd......


Edited by The Phoenix - 31 Listopad 2012 at 14:31
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2012 at 17:12
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by katniss katniss wrote:

neda mi se baš to LOL
a i nemam vremena svaki dan to radit, jer mi faks poceo i tak.. lakše mi je otic na bazen i bucnut se,


Ja cu ti probati pomoci citirajuci tebe :)
Koliko ulozenog truda takve ces i rezultate imati, tak da ako ces gledati sto je lako onda neces daleko dogurati jer malo buckanja i malo tu i tam nekih kucni video vjezbica nece pomoci puno.
Napredak na ovim slikama se vidi, no to je pocetni napredak kada i mali pomaci donose rezultate, za nesto vise (ukoliko zelis nesto vise) ces ipak trebati stisnuti malo.
Ono sto mi na prvu upada u oci je nedostatak misicne mase jer unatoc skinutim kg ruke i dalje djeluju opustene i mekane, noge,ledja takodjer, ramena objesena........tako da osim kaj svakako ima jos bodyfata za skinutkao i vecini zena ti je potreban weight trening, sto muskulature radi koja ce izmedju ostalog popraviti i drzanje, te radi zdravlja kostiju u buducnosti itd......

sve okej, samo kaj sam mislila u smislu da mi se neda radit insanity u domu u zagrebu u sobu 3*3, pa mi je lakše otice preko puta na mladost i plivat. i otplivam po 2km u sat i nekaj sitnog, tak da nije da visim po rubu bazena... 
drugo je dok sam doma-doma gdje živim i imam praznu prostoriju od 50 kvadrata u kojoj se mogu razbacat kak i gdje želim. 
nije da se meni neda, nego mi se neda u takvim skucenim uvjetima radit. 

a ovo kaj se tice ruku i ledja, slažem se da je mlohavo, ali iskreno ni ne težim tome da mi se ruke napumpaju i vide mišici i da mi ledja budu premišicava jer mi je to na curama ružno vidjet. Tongue 




This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2012 at 18:23
Originally posted by katniss katniss wrote:


a ovo kaj se tice ruku i ledja, slažem se da je mlohavo, ali iskreno ni ne težim tome da mi se ruke napumpaju i vide mišici i da mi ledja budu premišicava jer mi je to na curama ružno vidjet. Tongue 


Iako ce ovo nekome možda zvucati grubo ili bahato, tvoje uvjerenje je pogresno, cak da i zelis napumpati ruke i napraviti misicava ledja neces uspjeti kao žena u tome, tak da ta predrasuda da ces si eventualno napumpati neke mišice ti ogranicava napredak.
Kaj se treninga tice velim, plivanje nije neki trening koji ce poluciti transformacijske rezultate, a kaj se rada u 3x3 tice razumijem to, ni meni se nebi dalo.No ja niti nisam aludirao da bi trebala radit insanity doma, zasto umjesto bazena jednostavno ne odes u teretanu i imas sav moguci prosto i opremu koju pozelis, ne vjerujem da je i skuplje od bazena mjesecno
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2012 at 20:33
da, meme je više strah da cu previše razviti ledja i ruke ako budem više radila njih.. Embarrassed znaci da ipak još tome posvetim dodatno truda? 

bazen mi jeftiniji, uzimam dnevne karte 15kn, 2-3 puta tjedno, nekih 150 kn mjesecno mi ode na to, dok mi najbliža teretana 300kn s tim da mogu u njoj biti od 8-16h, ako ocu i popodne još dodatnih 80 kn, a to mi zbilja previše Cry 

vidjet cu, možda prešparam neke novce pa uložim u nju za koji mjesec, barem mjesec dana intenzivnog treninga, jel bi mi to imalo smisla? da probam skinut još prvo koji 3-4 kile, pa onda u teretanu još to oblikovat i finiširat?

zasad se ovako snalazim, kad sam doma radim kenpo x, kenpo cardio x, ubacim vježbe kombinirane iz p90x za ruke, ramena, ledja i noge, abs i yogu (naravno ne isti dan to sve LOL


This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2012 at 09:45
Lijep pomak si napravila, samo tako nastavi!

Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2012 at 09:47
Ma nema šanse da ih previše razviješ. Ne treba posebno njih naglašavati i extra raditi, nego ih jednostavno obuhvatiti u nekom najbolje full body programu, samo napomena ,pri tome ti "roza bucice" nece pomoci Smile tak da se makni od takvog nacina vježbanja i straha od "prenabildavanja".
Pa nije teretana toliko skuplja, 250 kn je xxl koji ti nije daleko , za studente mislim ima i popust , a ima i opcija od 7-15 mislim za 150 kn.
A sad mjesc dana intenzivnog treninga.......ima i nema smisla , rezultati se dobivaju time da budes konstantan, barem odredjeno vrijeme dok ih ne postigneš, tak da mjesec dana iako se može dosta napraviti s druge strane ne vrijedi previše ukoliko  se vratiš lošjim treninzima, te trebas i racunati na to da ces potrositi bar tjedan dana u teretani dok se ne ufuras uopce u trening, te da moras doci s planom tamo jer neplanski bus potrosila tih mjesec dana.
Na ovo pitanje dal skinuti jos 3-4 kg pa onda u teretanu, na to bi odgovorio ne. Definitivno mozes tamo odraditi bolje treninge te samim time prije doci do tih izgubljeih 3-4 kg, a ovak se to moze otegnuti puno duze. 

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2012 at 11:31
Mudro zbori The Phoenix žene poslušajte covjeka
Uglavnom drago mi je to cuti jer neprestano slušam od prijateljica: "nisu ti te bucice prevelike? A što ako dodješ ogromna? .... itd" Uglavnom apsolutno me ne slušaju i ne mogu im objasniti nikako da roze bucice od 0.5 kg maksimalno (ne daj bože više) ne služe nicemu, žali bože vremena.
Ali kao što rekoh tvrde su i ne daju se.

Uzmite bucice koje su vam izazov, ako tu vražju bucicu bez problema možete dizat 5000 puta nema nikakvog smisla.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.