New Posts New Posts RSS Feed - Katniss-Let the games begin!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Katniss-Let the games begin!

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2012 at 08:46
Ajde ajde Dalia, sad ces ti stisnut jos tih 10 dana :))) makar sa setnjama jutarnjim i pred spavanje :)))
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2012 at 16:53
evo par rijeci od mene.. Ucim puno, jedem malo, vjezbam nikako :-/ eto mojim mukama nikad kraja, pa sam tako u petak krivo stala i razletila se se po betonu :-( uganula glezanj, natukla koljeno na drugoj nozi.. Dakle, glezanj je bolje.. Koljeno ima cijeli spektar boja po sebi od modrica i boli sam bog da se ne slika danas..ne mogu ni cucanj napravit :-( tako da, na vazi stojim, aj i to je ok valjda... Sve u svemu,dobro sam krenula u natjecanje, lose finisiram.. Sretno ostalim manje smotanim kandidatima :)
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 11:18
eto i tome je kraj... bome su ova dvaa mjeseca odlepršala.. kad smo krenuli odma sam davoru jadikova da necu moci to sve pratit,ali eto uspjela sam doc do kraja tih dva mjeseca unatoc pocetnom bronhitisu, bradavicama na ledjima, uganucu zgloba i nateknucu koljena.. smotanost je grozna stvar LOL
brljavila jesam, jel sam se svega pridržavala-nisam, jel sam zadovoljna rezultatima-nisam, borbu nastavljam kroz ljeto, na transformaciju cu se sporadicno javljat.. 

eto željela bih svim kandidatima cestitat Clap svim mentorima isto zahvalit na uloženom trudu i vremenu, pogotovo mojemu. Davore jedno veliko debelo hvala Hug kaj me nisi izbjegaval na skypeu, kaj si uvijek imao rješenja, savjete.. znam da cemo se mi virtualno družit i preko ljeta, i sredit do kraja LOL 

eto hvala i zmaju i gymki koju su ovo organizirali, vjerno pratili i promatrali...

meni je najteže bilo izbacit slatko i prihvatit posni.. eto slatko smanjujem na minimume, sad samo koji sladoled ubacim scakih n dana da se rashladim, sokove uopce ne pijem.. a posni je u svim kombinacijama postao delikatesa LOL

znaci sve u svemu drago mi je da sam se prijavila, da nisam odustala, i da sam u glavi napravila reda.. planiram obroke, vježbanje, a i ljeto kako cu provest. Jednostavno mi je taj pomak u glavi trebao i našla sam ga ovdje. zbog toga sam najviše zahvalna svima Wink

evo sad da napravimo rezime:
mjere:
PRIJE POSLIJE         SUMA SUMARUM
PRSA 102 101                  - 1
STRUK 81  73                    -8
BOKOVI 109    101                  -8
NOGA 62           54,5                 -7.5
RUKA 29                              28                    -1
KG      CCA   72.5                           68                     -4,5
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 11:48
i slike Wink









i thats all folks LOL 


Edited by katniss - 04 Kolovoz 2012 at 10:58
This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 11:52
Oho, pa i ti si se prepolovila Big smile
U shumarku skrivenom, medvjeda je malih dom...
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 11:54
Ajme ženo, šokirala sam se Tongue

Predobro si se sredila, svaka cast!!! Clap
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 11:56
Svaka cast!!! Thumbs Up
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 12:05
hvala hvala Smile divne ste Hug 
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 12:19
super katniss vidiš po meni u tvom slucaju vaga isto manje pokazuje nego slike na slikama bi rekla da si izgubila puno više kila i tocno si se prepolovila svaka castThumbs Up
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 12:21
da, ja sam vagu totalno ignorirala... Wink i to mi je drago.. ipak nije vaga glavno mjerilo...
kaj ceš, kad imamo teške kostiLOL
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 12:25
u svakom slucaju jer ja bi rekla da si ti izgubila puno više kila po slikama ja svoju definitivno sklanjam na jedno vrijeme iz kuce necu da me živciraCool 
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 13:08
Zeno, struk, ruke. .. ajme... odlicno izgledas!

I ja sam bas htjela prokomentirati to za kile, izgubila si isto koliko i ja, ali se na meni ne vidi ni priblizno koliko na tebi
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 13:15
Ti si cisti primjer da vaga nije nikakav pokazatelj.
Super si se ucvrstila i "ispravila".
Odlicno! Clap
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 13:37
@ marija- da, vaga nekad znade udeprimirat covjeka.. meni se isto nije micala sad kad sam bila doma, u zagrebu je nemam pa se nisam ni zamarala.. al zbilja može dic tlak covjeku LOL

@ sun-chi- hvala ti, al mislim da je do prvih slika struk ko da sam lubenicu pojela jer sam bila u pms i puna vode.. pa je to još dodatno napuhnuto.. Confused 

@Oska- hvala Hug još ima tu posla kroz ljeto, al javljat cu vam se kako mi ide Wink
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 13:48
Originally posted by katniss katniss wrote:

znaci sve u svemu drago mi je da sam se prijavila, da nisam odustala, i da sam u glavi napravila reda.. planiram obroke, vježbanje, a i ljeto kako cu provest. Jednostavno mi je taj pomak u glavi trebao i našla sam ga ovdje. zbog toga sam najviše zahvalna svima Wink


I to se na fotkicama apsolutno vidi!
Cestitam od srca na rezultatima i samo tako dalje!
LiveStrong
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2012 at 13:50
Jako dobro...  nemoj odustati...cak nisi ni gruudi izgubila...ide sve dolje baš tamo di treba... Tongue Super gradjaa i lijepa figura....
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.