New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav!

 Post Reply Post Reply
Author
Marina89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marina89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav!
    Posted: 31 Sijecanj 2012 at 14:32
Pozdrav od Marine iz Omiša....
Back to Top
onewillbreak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote onewillbreak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2012 at 11:15
Hvala, Sara na odgovoru..Thumbs Up


Back to Top
Sara89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 133
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sara89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2012 at 18:25
Jeeeeiiii, cestitam što si krenuo u fitness vode! ;)

Da, dobro bi ti došao taj medjuobrok popodne i možda malo obilnija vecera. Vidjet ceš da na forumu vec ima dosta savjeta o tome što kad jesti. Moj omiljeni je "slušaj svoje tijelo" :) 
Što se treninga tice preporucila bih ti treninge snage nekoliko puta tjedno (teretana ili bar bodyweight vježbe) uz trcanje.

Sretno!


Edited by Sara89 - 22 Sijecanj 2012 at 18:26
Život pocinje svakoga dana.
Back to Top
onewillbreak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote onewillbreak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2012 at 15:55
Lijep pozdrav svimaSmile

Prvo da napišem par rijeci o ovom forumu... Jako lijepo uredjen i pregledan forum, puno mi je pomogao i odlucio sam se registrirati..Koliko sam mogao vidjeti citajuci neke teme, clanovi na ovom forumu su super i voljni pomoci što je za svaku pohvaluClap. Nadam se ugodnom druženju...Smile

 Imam 21 god., visok: 180kg.

A sad malo o kilaži:

Jedno vrijeme uopce nisam pazio na prehranu, pa se jelo sve...Od cipsa, pomfrita, sokova, vecernjih sendvica s majonezom itd., uz jako malo aktivnosti tijekom danaEmbarrassed Tada sam imao 81 do 83 kg.. Naravno dobio sam sala svugdje po tijelu...

Uglavnom, odlucio sam to sve promijeniti, i jesti i živjeti zdravije.. Citao sam ovaj forum i puno mi je pomogao u tome... Sada trcim svaki dan, šetam i promijenio sam prehranu skroz... Izbacio sve one gluposti, a krenuo jesti zdravu hranu prateci vaše savjete... Sada imam 75 kg., ali još sam u procesu ucenja o prehrani i želim postici još bolji izgled... Ima se još sala oko trbuha, prsiju itd., ali odlucan sam i spreman sve to popraviti...

Moj jelovnik ovako nekako izgleda:

Dorucak: zobene pahuljice + mlijeko (0,9 % masti) ili 3 jaja
Naranca, kivi, jabuka...
Medj: 3 bjelanjka i 1 cijelo jaje, ili posni sir+ salata od kiselog kupusa, ili jogurt+žlica meda+banana...
Rucak: Piletina ili oslic ili razna variva(grah, mahune)/ dodaci: riža, krumpir itd..
2 sata nakon rucka odem trcati(trcim 8 km., planiram to povisiti na vecu kilometražu)
Vecera: posni sir(3 velike žlice, je li to premalo?) + par oraha

Znam da bi trebao ubaciti medjuobrok izmedju rucka i vecere( npr, tunu), ali ne mogu zbog trcanja, ili bih ipak mogao, ali kako? Volim trcati 2 sata nakon jela, tako mi je najbolje... Hocu li moci uz ovu prehranu i trcanje dovesti tijelo do boljih rezultata? I ako imate bilo kakav savjet, samo dajte...

Unaprijed hvala na svim odgovorimaSmile
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.