New Posts New Posts RSS Feed - moj problem :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

moj problem :)

 Post Reply Post Reply
Author
zaratinka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zaratinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: moj problem :)
    Posted: 31 Srpanj 2011 at 10:53
Bitno je da centimetri idu dole. Drži se programa,pazi na prehranu(ni ja s prehranom nisam još na cisto). Koliko si visoka i teška?Godine?
Back to Top
Sabbra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sabbra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2011 at 11:07
pozdrav svima..
nova sam na forumu pa budite blagi sa mnom :)
ovako... ima par problemcica...
pocela sam vježbati prije dva mjeseca jer se jednostavno nisam osjecala dobro...
prošli mjesec sam skinula hip hop abs (u trajanju od mjesec dana) i odradila cijeli program...nije nešto..ali mi je pomoglo da se bolje osjecam i dalo mi volje i želje da nastavim dalje...
sad vec treci tjedan vježbam Turbo Jam i moram reci super je...
zaboravila se mjerit na pocetku pa sam se mjerila nakon 6-e vježbe a mjere su bile slijedece:
prsa:83   83
ruke:25   26
struk:7š  67
bokovi: 85   82
bedra:5š  50
težina:59  59
a nakon š0 vježbe mjere su (crveno)
opet slijedi mjerenje slijedeci tjedan...
moram napomenuti da u mojem mjestu nema teretane pa zato ne vježbam u njoj.. ali zato jednom tjedno hodam na badminton po par sati...
problem je što mi je kilaža ostala ista... istina,vide se rezultati (jer izgubila centimetre) ali ja bih da i kile idu dolje...a jednostavno ne znam kako da se to dogodi..  za dorucak najcešce jedem pahuljice a rucak je uvijek mamina il moja kuhinja,kasnije ako se sjetim pojedem neko voce i to je to... od kada vježbam rijetko kada jedem poslije 6-7...
zatim problem broj 2: trbuh... vidi se kakav takav pomak ali nije to to, nije ravan.. imam naslage masnog tkiva (salo!!) još od puberteta i ne znam kako da se toga riješim.. ono kao da mi je trbuh napuhnut tako to nekako izgleda... želim lijepi trbuh,ne treba to biti six pack i te šeme al želim se riješiti tog glupog "pojasa za spašavanje".. ako ima ko kakav savjet neka mi pomogne,prihvacam sve kritike i pohvale (ako ih ima)..svaki savjet je dobrodošao.... nadam se da ce bar netko mi odgovoriti LOL

 




Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.