New Posts New Posts RSS Feed - mucko dzubre
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

mucko dzubre

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
jumpsquat View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jumpsquat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2011 at 17:35
  pozdrav svim fitnessovcima :)
trenutne slike nemam, posto sam na faksu i nemam sa sobom digitalni fotoaparat, ali cu zato mjere navest :)
š95cm, š05 kg, bf oko 20 posto
ruka 40cm, struk š00+, noga 68cm list 43cm
na nogama imam poprilicno mesa, i dosta malo sala, al dobro, vidit cemo kako ce na kraju ispast :)
dosta sam citao razne forume i dosao sam do nekih smjernica, pa evo otvaram temu da pratimo napredak :)
opcenito o sebi, pa ono, student sam, ne idem u teretanu jedem samo masnu hranu, pijem pusim kao turcin sam cu sebi da se skurcim... :)
dosadasnje treniranje je bilo dosta neuredno, 2 mjeseca treniram onda mjesec dana ne, pa sam maltene isti kakav sam bio i prije godinu dana, samo zadnji post se oduzio na 3 mjeseca pa sam se poprilicno umastio
ovo mi je prva defka u zivotu, debeli sam ektomorf i tako... odlucio sam sad ozbiljno krenit s radom. natjecanja me ne zanimaju, zelim se samo osjecat dobro, a sjedeci u kuci to necu postic :)

program prehrane je sljedeci:

Dorucak:4 jaja 250g sira zlica ribljeg ili maslinovog ulja, 50g p, 35g m

Rucak:250g piletine, salata, šaka oraha (40g) 60g p,  30g m

Prewm: mjerica wheya, pakovanje k plus integralnog dvopeka (šš0g)

Pwm: 2 mjerice wheya, š50g tjesta ili zobenih

Pwm2: š00g piletine, 250g sira, š50g tjesta

Vecera:250g piletine, salata, žlica maslinovog ulja, šaka oraha 60g p 30g

s teretanom mislim krenit 5x tjedno, 2 treninga ce bit fullbody kruzna sa 45minuta cardia na biciklu poslje treninga, ostala 3 bi radio po upper lower splitu.

svaki prijedlog, kritika i sve ostalo, ukljucujuci ponude na privodjenje na stagalj, sastavljanje ilegalne destilerije, obavljanje sezonskih poslova na njivi i vocnjaku, dileme u vezi nabave poljoprivrednih alatki i ostalih svakodnevnih stvari su dobrodosli :)
viđo sam bolje i po loąim krčmama...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.