New Posts New Posts RSS Feed - Leandra - sada i onda :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Leandra - sada i onda :)

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Leandra - sada i onda :)
    Posted: 27 Veljaca 2011 at 21:57
Dakle, dragi moji, nick mi je Leandra. Prije par godina težila sam 48 kg na š62 cm.
Sada, 6 god.poslije težim 72 kg žive vage i gadim se sama sebi...:(
Sa 48 kg nisam izgledala premršavo, jer sam krhke građe, spuštena ramena, što se kaže "lake" kosti :)... imala sam obline, bila mršava, ma taman.
Nakon 2 trudnoce, sve se promijenilo.
Rodila sam prvo dijete prije 6 godina. Sa 48 kg sam došla na 73 kg. Nakon poroda na 64 kg i tu kilažu sam imala do druge trudnoce prije godinu i po dana. Sa 64kg sam došla na 72 kg. Opet nakon poroda na 64 kg. Tada krecu dijete, gladovanja, sve samo da smršavim cim prije :( To je u 6 mjeseci rezultiralo dodatnim 8 kg.
danas, 27.2.20šš. težim 72 kg i jako samtužna i cemerna :(
Želim ponovo biti u 50 i kusur kilograma. Želim se osjecati dobro u svojoj koži i biti zdrava!
Pomozite mi...
Hranila sam se svakako. Od sutra bih htjela krenuti sa zdravom prehranomod 5 obroka dnevno. Procitala sam sve, vecinu toga znam.
Molila bih program vježbi koje bih krenula raditi kao pocetnik. Imam sobni bic i elipticni trenažer (orbitrek).
Planiram i na fitness, pa bih cijenila svaki komentar i program vježbi. PUno i od srca hvala!
Ucinite me ponovo lijepom :)

p.s. Imam tobolac od stomaka :( Prva trudnoca je nakon š2h poroda završila carskim rezom i jako težak sam oporavak imala te nisam mogla vježbati. :(
Sve je to rezultiralo tobolcem kojeg imam i želim ga se riješiti :)
Užas...uistinu se sramim sama sebe :(((

Edited by Leandra
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2011 at 21:59
š62cm/ 30 god.

72kg
Struk: š00 cm
Grudi: š00 cm
Nadlaktica: 30 cm
Bedra: 57 cm







Edited by Leandra
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2011 at 22:03


Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2011 at 22:05


Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2011 at 22:06
Sorry na lošoj kvaliteti slika... fotic mi riknio,a 3gs nema blic :(
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2011 at 22:13
Samo naprijed draga imamo isto kilograma i visinu ali ja izgledam puno mršavije. Želim ti reci da vagu ne gledaš, kad kreneš sa vježbanjem pocet ceš se oblikovati i smanjivati. Vidim da si gore stalno kilažu pisala, sada pocni s mjerenjem to ti je najpouzdanije... Nemoj me krivo shvatiti ali eto to bih ti ja savjetovala...

Za vježbanje bih ti preporucila da kreneš na fitness to ti govorim jer znam kako je biti mama Kod kuce ce te stalno smetati a ovako odeš fino malo se družiš i odmoriš mozak od svojih doma... Ja npr idem. 5x tjedno po š.5h i vjeruj mi stignem napraviti sve kucanske poslove iako radim 8h dnevno. Veselim se tvom uspjehu!
hm
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2011 at 22:17
  što se tice stomaka to mi je prvo pocelo odlaziti kada sam pocela sa vježbanjem. Imala sam isti slucaj kao ti tako je vjesilo i isto sam rodila carskim to ce se sve srediti samo polako... 
hm
Back to Top
Lady View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2011 at 22:19
  samo naprijed!
bit ce i uspona i padova i svega al vazno je ne predati se! to i sebi govorim svaki dan:)
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2011 at 22:19
Draga Anita, puno hvala na prvom komentaru...evo,metar u ruke i idem se i izmjeriti :)
Cijenim svaki vaš komentar i podršku. Uistinu ih trebam :)))
Biti majka je super. Ali isto tako, želim biti i žena od 30 godina, zadovoljna svojim tijelom. A to trenutno nikako nisam :(
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2011 at 22:23
Hvala Lady... hvala svima... znam damogu i to želim. Uz vas cemi biti lakše... :)
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2011 at 22:23
  sretno! iako bi po slikama rekao da imas vise od 72kg, al dobro... baci vagu, neke ogledalo bude mjerilo!
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2011 at 22:24
  Znam i razumijem te imaš moju podršku jako mi je stalo da uspiješ... Znam ja da ti to možeš ako si rodila dvoje djece šta je ovo za tebe...
hm
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2011 at 22:32
Hvala vam, puno hvala! Iskreno, ija se osjecam kao da imam više od 72 kg :( Teško dišem kada idem stepenicama, clancimi oticu, srce ubrzano lupa, kondicija na nuli...:( Osjecam se staro,oronulo, teškoi bezvoljno. To je produkt kilaže i depresije...ma joj... uspjeti cu! Moram! Zbog sebe i djecice moje...:)
I žaomi supruga...s kimonmora spavati...hihihi...užas!
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2011 at 22:38
sorry, koliko imas godina?
 
savjet: vidim da si u predstavljanju napisala da ces samo cardio raditi iza 2šh. kroz dan UH unosi sami i jedino za dorucak. svi ostali obroci neka budu P+M. na bicu ili orbitreku budi umjerenim tempom i do 2 sata (ako izdrzis), ali sto vise to bolje. nedjeljom jedi UH kako bi ubrzala metabolizam.


Edited by GajbaPive
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2011 at 22:49
Hvala Gajba na savjetu...stvarno, svaki savjet cjenim,jer uistinu sam veliki pocetnik. Evo, imam bilježnicu pored i sve si procitano bilježim :)
Evo mojih mjera...

Struk: š00 cm
Grudi: š00 cm
Nadlaktica: 30 cm
Bedra: 57 cm
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2011 at 22:53
p.s. Na laptopu mi razmak malo šteka, pa budu kobasice od rijeci...moje isprike...u žurbi ne prekontroliram :) Samo picim...:)
Imam 30 god.

Edited by Leandra
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.