New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozdrav
    Posted: 19 Sijecanj 2011 at 19:41
Pitala je da li smije konzumirati proteine..
Zna se kako se ojacaju noge - vježbe poput cucanj, iskorak i npr. cycling na koji ona ide.. + adekvatna prehrana.
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 19:37
  Ali nece ojacat noge s njima kak je ona mislila
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 19:14
Pozdrav i dobrodošla!
Naravno da se mogu uzimati proteini, i preporuka je da ih unosiš poslije treninga i prije spavanja.. Uz bilo koje vježbanje možeš unositi proteine (kroz prehranu i suplemente), to nikada nije upitno..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
*amai* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *amai* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 09:56
 Evo i mene.. Imam 24 god...uvik sam obožavala sve moguce sportove..na žalost nisam se nikad baš profesionalno bavila nekim sportom iako sam jako dobro igrala rukomet..ka curica (negdi do š6-te god) sam uvik imala jako izražajne mišice i žlavo tilo ( nemam pojma ni ja kako, valjda kad si divlje dite i uvik negdi manitaš to tako ide )...e ali prica je drugacija ima par godina i pogotovo otkad radim i to uredski posa...još uvik sam ja vitka iako ne pazim na prehranu, ali ne više toliko mišicava.. e pa sam sad pocela ici na zumbu i cycling,3 puta tjedno; 2 x zumba i š x cycling.. i sad mene zanima da li se uz tu vrstu vježbanja mogu uzimati proteini jer bi tila ojacati noge???
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.