New Posts New Posts RSS Feed - Lady in sweat!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Lady in sweat!

 Post Reply Post Reply Page  <12345 11>
Author
Lady View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2011 at 10:03
  sutra vaganje nakon prva 2 tjedna
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2011 at 10:25
Originally posted by Lady Lady wrote:

  sutra vaganje nakon prva 2 tjedna


To je relativno mali period, al definitivno javi da vidimo kako ide..
Sad cemo vidjeti da li si bila vrijedna!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lilith View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lilith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2011 at 16:44
Samo hrabro Lady!
Shut up and run! :)
Back to Top
Lady View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2011 at 14:25
  nisam se izvagala danas
strka zbrka ujutro i zaboravila sam
Back to Top
Lady View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 13:46
  kolko je lose sto sam danas, do sad, smazala 2 mjerice tekuceg jogurta, jedan kao meduobrok uz snitu razenog kruha i jedan sad uz rucak sa pecenim mesom na naglo i kuhanom brokulom i karfiolom?
bas mi danas pase
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 13:54
Ne pretjeruj
Back to Top
Lady View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 14:12
  necu vise nikad
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 15:01
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Ne pretjeruj


aha ha ha ha.....
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 16:46
  Vidim da ima tu nekakvih probavnih smetnji, pa da se i ja pridruzim
Odmalena me to muci i jedini pametni savjet, koj na osnovu iskustva mogu dati je da jedes zdravo, vise puta, pomalo, da se sto manje nerviras, jer recimo kod mene stres zastopa probavu na jako dugo, i da..sve sam zivo probala..od suhih smokvi,pa se napijem vode,(rezultat eventualno mucnina) suhe sljive, cajevi(grozni grcevi), jabucni ocat..ma nema sto nisam..sve sto bi netko preporucio ja probala i nista dok god...se nisam uhvatila veliki promjena u ishrani, plus sto mi dosta cesto pomogne nataste dva dcl. tople, blize vruce nego ledenkaste, i nakon toga dorucak zobene..

Eto
Probaj to sa toplom vodom pa javi rezultat! Uz tvoje vjezbanje i ovakvu prehranu trebalo bi profunkcionirati! Sretno!!
Back to Top
Lady View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 17:16
  hvala na savjetu!!
evo zadnjih par dana ne jedem activiu, probava vise nije redovita kao dok sam jela al redovitija nego kad nisam ni jela zobene!
dat cu zobenima jedno 2 tjedan da vidim hoce li se normalizirati, ako ne, vracam se na activiu

Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 20:12
  ja tu toplu vodu sa, limunom, tjedan dana 'iskušavala'
not working...
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 20:28
Iskreno, tu vam kod probave psiha cini cuda i u pozitivnom i u negativnom smislu- kad ste u grcu, napeti, puno puta udara na probavni trakt, provjereno i dokazano-potrebno je i na opuštanje mislit i uz ostale mjere bude se izreguliralo
Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2011 at 21:30
Originally posted by Kate Kate wrote:

Iskreno, tu vam kod probave psiha cini cuda i u pozitivnom i u negativnom smislu- kad ste u grcu, napeti, puno puta udara na probavni trakt, provjereno i dokazano-potrebno je i na opuštanje mislit i uz ostale mjere bude se izreguliralo


e pa to je ziva istina!!! Bar kod mene
Najbolji nacin za potaknut probavu je voznja na dvokolnoj ljubimici te setnja po najdrazoj sumi..dobro.bar po onom sto je od nje ostalo
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 11:49
Originally posted by strada strada wrote:


Originally posted by Kate Kate wrote:

Iskreno, tu vam kod probave psiha cini cuda i u pozitivnom i u negativnom smislu- kad ste u grcu, napeti, puno puta udara na probavni trakt, provjereno i dokazano-potrebno je i na opuštanje mislit i uz ostale mjere bude se izreguliralo
e pa to je ziva istina!!! Bar kod mene Najbolji nacin za potaknut probavu je voznja na dvokolnoj ljubimici te setnja po najdrazoj sumi..dobro.bar po onom sto je od nje ostalo




Yes, najbolje hodanje po prirodi...ili barem po šoping centru, ali onda opet se covjek uvlaci u stres kad vidi sve one silne stvari koje ne može kupit jer je broke , makar...ja sam prije 2 godine non-stop prakticirala takav kardio, udri po šoping centru ili centru grada s puno ducana okolo pa marširala ko blesava i koristilo je

Ali najvažnije je to relax


Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Lady View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 12:21
  moja transformacija se pretvorila u temu o kakanju
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 22:38
Originally posted by Lady Lady wrote:

  moja transformacija se pretvorila u temu o kakanju



 
Evo necemo vise
Kako napredujes??


Edited by strada
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 11>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.