New Posts New Posts RSS Feed - back on track :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

back on track :)

 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
Author
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 21:30
Prije spavanja se obavezno jede i tocka.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 21:37
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Prije spavanja se obavezno jede i tocka.



zikaaaa
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 21:47
Dobro, vi jedite onda 5 minuta prije spavanja, ja ne mislim i tocka.

edit: ja jedem najkasnije 2h prije spavanja, u suprotnom se zdebljam ko svinja

Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 21:52
Ja jedem 2-3h prije spavanja..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 22:22
 
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Da, vjerovatno to nije  debljanje zbog onog kaj si rekla :
"jedem mnogo slatkog  i to cesto i uvece..."
 nego vjerovatno od posnog i oraha recimo ili
kikirikija..... sigurno je to krivac... trebala bi izbacit
posni i kikiriki iz prehrane
osecam ironiju u tvom glasu salim se, u pravu si, samo zaista mi se cini da malo losije varim kikiriki, videcemo sta ce biti kad reduciram slatko, sto sam vec pocela
a inace nekada sam umela ne jesti i 5-6 sati pre spavanja, ali sada mislim da to nije normalno i ne bih vise to da radim...
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 22:25




 [/QUOTE]

vjerovatno nestigneš oboje jel?
ja odradim npr insanity ujutro, trening odbojke mi je popodne/navecer (ja sam jobless apsolvent pa ono.. stignem)

ali mislim da možeš tako insanity kombinirat sa tc-bo
bitno ti je onda odrediti hoceš preskakat dane u insanity kalendaru zbog drugog treninga il ne, to je na tebi
[/QUOTE] 
ma ne stizem, a i zar ne mislis da bi bilo malo previse... telo treba i da se odmara, tj misici kako bi se razvijali...a insanity je prilicno intenzivan...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 22:41
Originally posted by shy* shy* wrote:

 
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Da, vjerovatno to nije  debljanje zbog onog kaj si rekla :
"jedem mnogo slatkog  i to cesto i uvece..."
 nego vjerovatno od posnog i oraha recimo ili
kikirikija..... sigurno je to krivac... trebala bi izbacit
posni i kikiriki iz prehrane
osecam ironiju u tvom glasu salim se, u pravu si, samo zaista mi se cini da malo losije varim kikiriki, videcemo sta ce biti kad reduciram slatko, sto sam vec pocela
a inace nekada sam umela ne jesti i 5-6 sati pre spavanja, ali sada mislim da to nije normalno i ne bih vise to da radim...


Hehehehe mislim da je to bio najbolji nacin da ti skrenem paznju i pogledas ono kaj nisi mozda htjela vidjet sama,najlakse je bilo kikiriki i posni oklrivit.. nista osobno...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 22:44
Originally posted by zika zika wrote:

: ja jedem najkasnije 2h prije spavanja, u suprotnom se zdebljam ko svinja


Ovo je tolko neuvjerljivo s obzirom na tijelo koje imaš
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 07:51
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Prije spavanja se obavezno jede i tocka.


ja se isto slažem s ovim

Ja svaki put jedem tik prije spavanja, nekad i legnem u krevetac umotam se dekom i uzmem žlicicu i jedem posni ko sladoled
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 08:51
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

: ja jedem najkasnije 2h prije spavanja, u suprotnom se zdebljam ko svinja
Ovo je tolko neuvjerljivo s obzirom na tijelo koje imaš


Ja razumijem da treba jest poslije treninga i sve, radije bit neispavan onda ujutro , ali nema šanse da pojedem drito prije spavanja/ P+M je i moj zakon no.š., znaci sat-dva maximalno prije spavanja šuknem neke proteine i to je to. U suprotnom
LiveStrong
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 09:06

Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

: ja jedem najkasnije 2h prije spavanja, u suprotnom se zdebljam ko svinja
Ovo je tolko neuvjerljivo s obzirom na tijelo koje imaš


Ja razumijem da treba jest poslije treninga i sve, radije bit neispavan onda ujutro , ali nema šanse da pojedem drito prije spavanja/ P+M je i moj zakon no.š., znaci sat-dva maximalno prije spavanja šuknem neke proteine i to je to. U suprotnom
vecina nutricionista kaze da je zadnji obrok ovisno o tome koliko se probavlja. za proteine treba 2-3h ovisno o tome o kakvom se proteinu radi. Postoji i fakt da stitnjaca "ne radi" u razdoblju od 22-02 i 04-06 pa bi u tim intervalima trebalo izbjegavat jest, grickat..

svi smo u konacnosti razliciti i treba uzet u obzir da muska populacija i zenska nemaju konacan isti cilj a i da njihov metabolizam bolje radi 

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 10:17
Originally posted by dianna dianna wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Prije spavanja se obavezno jede i tocka.


ja se isto slažem s ovim

Ja svaki put jedem tik prije spavanja, nekad i legnem u krevetac umotam se dekom i uzmem žlicicu i jedem posni ko sladoled


ahahahha,koji si car
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 10:19
carica, ja sam cura
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 11:14
Originally posted by dianna dianna wrote:

carica, ja sam cura

oh, da, sorry dianna carice.... htedoh jos da pitam jedete li vi ljudi brokoluli, ja  poslednjih dana to ceso spremam, ali samo ga obarim i to je to... postao mi je malo bljutav, pa reko ako neko ima neku ideju sta da mu dodam da nije masno, al da je ukusno...
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 11:18
možda malo vlasca posipat gore?
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 11:39
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

: ja jedem najkasnije 2h prije spavanja, u suprotnom se zdebljam ko svinja
Ovo je tolko neuvjerljivo s obzirom na tijelo koje imaš
Ja razumijem da treba jest poslije treninga i sve, radije bit neispavan onda ujutro , ali nema šanse da pojedem drito prije spavanja/ P+M je i moj zakon no.š., znaci sat-dva maximalno prije spavanja šuknem neke proteine i to je to. U suprotnom
vecina nutricionista kaze da je zadnji obrok ovisno o tome koliko se probavlja. za proteine treba 2-3h ovisno o tome o kakvom se proteinu radi. Postoji i fakt da stitnjaca "ne radi" u razdoblju od 22-02 i 04-06 pa bi u tim intervalima trebalo izbjegavat jest,grickat..


svi smo u konacnosti razliciti i treba uzet u obzir da muska populacija i zenska nemaju konacan isti cilj a i da njihov metabolizam bolje radi 



i ja se te cinjenice držim
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.