New Posts New Posts RSS Feed - back on track :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

back on track :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 456
Author
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 13:50
Upravo tako kako si rekla, prvo i osnovno bi trebala SREDITI PREHRANU!!!! cim to središ izgledat ceš puno bolje, ovako s ovom prehranom možeš se ubijati od treninga ali neceš imati rezultata

ovo što si napisala da jedeš je JAAAAAKO MALO hrane, premalo, povecaj to , više obroka, raznovrsno, jedi meso , nemoj bježat od njega i bit ce rezultata

sve u svemu Good luck!
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 13:41
 thx zoki
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 13:35
Budem ja postavio slike kroz par minuta, bez brige - bitno da si postavila linkove. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 13:33
Slike:







Edit: slike postavljene
 

Edited by Zoki
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 13:27
Jedva skupih hrabrosti da uradim ovo Ali nista vise ne pomaze, pa se nadam da ce me ovo dovoljno motivisati...
Godine: 23
Visina: š64cm
Tezina: oko 57kg (retko se merim, vise se gledam u ogledalu)
Trening: Treniram nekoliko godina, sa nekim kracim pauzama, u poslednjih 3-4 meseca ne tako redovno kao inace, i ne tako teski treninzi, sto se odmah odrazilo na meni Anyway, pocela sam pre nekoliko dana da radim Insanity, i planiram da se vratim na tc-bo sledece nedlje pa da kombinujem ta dva treninga, 3x tc-bo, 3x insanity i jedan dan odmora. Ako je neko kombinovao Instanity sa nekim drugim treningom bas me zanima kakva su iskustva, pretpostavljam da se malo sporije napreduje... U principu volim da treniram, nije mi to problem, ishrana koci sve...

A kako se ja to hranim:
dorucak: uvek š-2 vocke, kasic
ica meda (obozavam voce i jedem ga samo ujutru)
malo kasnije zobene i jogurt sa malo cimeta i susene brusnice.... do dorucka nekako i funkcionisem, posle sve zabrljam...
nekad ne stignem da rucam na vreme, pa pojedem sta stignem, ali gledam da obavezno uz rucak imam salatu i sir, meso retko jedem, ali se trudim da jedem tunu s vremena na vreme. Volim supe i obicno ih spremam sa puno povrca i skoro nimalo masnoce.
E sad dolazi najveci problem, jedem mnogo slatkog i to cesto i uvece, tako da posle i nemam apetita da normalno veceram... :( Cilj mi je najvise da sredim prehranu jer mislim da mi je to najveci problem i razlog zasto tapkam u mestu.... Ne koristim nikakve dodatke, mislila sam uzeti L-carnitine, ali su ljudi ovde po forumu uglavnom protiv toga, pa sam odustala...
nisam

mere:
struk 68cm
bedra (koja najvise mrzim): 56cm
ruke: 25cm
prsa: 83

Eto...Wish me luck!  




 

Edited by shy*
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 456
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.