New Posts New Posts RSS Feed - Here goes nothing :))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Here goes nothing :))

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 11>
Author
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 11:25
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Pa evo, pitao sam , jel znas kolko kalorija jedes, kolko
kalorija bi trebala jesti da budes u deficitu nekih 250-
300 kalorija dnevno?

Kod nabijanja mase je malo lakse, Kod skidanja sala, tj
mrsavljenja ipak treba bit precizniji i selektivniji kod
odabira jela i kalorijskog unosa, pre malo kalorija koje
jedes znace gubitak misicne mase, a precvise znaci ne
gubljenje ili sporo gubljenjenje ........zapravo ne zelis
ici previs ekalorijski dolje u hrani, samo pojacavaš malo
treninge ako nema pomaka na dolje.....


Znam koliki bi mi trebao biti dnevni unos kcal, iako 2300kcal mi se cini puno..
Jedini problem je to što nije jednostvano svaki dan te kalorije unit, i to sa pravilnom hranom, uz sve dnevne obaveze. Al trudim se
(btw, za mišice se nebojim, oni su tu oduvik, i kad neradim mjesecima, i kad unosim manje od 2000kcal dnevno)
Da, pa pojacavam treninge, ubacit cu neke vježbe posli insanitija, samo me još tu kopka koje...
odradim ono pojedinacno ili guzu, ili ruke, noge, trbušne ..
Imaš tu koji savjet? 

Edited by Mini me
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2010 at 12:09
  koma,
petak i sub su za delete
iako sam u petak vježbala,mislim da sam do sub ujutro (tj do 4h ujutro) unila kcal za 2ipo dana
jucer smo imali 2ipo sata odbojke, al mi se nije dalo vježbat insanity...pa sam pojela 4-5 kolaca od sira (posnog )..
valjda mora bit jedan dan u tjednu kad 'pukneš'
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2010 at 12:24
 smrc......join the club... ni ja nisam odradila insanity, nesto mi nije tako zanimljiv... mislim da cu danas ici na trcanje, pa ako ga uspem odraditi posle, bice super! anyway mislim da je najbolje sada da nastavis kao pre i ne razmisljas mnogo zasto si pojela taj prokleti kolac  samo razmisljaj kako ces super izgledati, biti zdrava i srecna i nece vise uletati junk... znaci delete petak i subota
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2010 at 12:30
Originally posted by shy* shy* wrote:

 smrc......join the club... ni ja nisam odradila insanity, nesto mi nije tako zanimljiv... mislim da cu danas ici na trcanje, pa ako ga uspem odraditi posle, bice super! anyway mislim da je najbolje sada da nastavis kao pre i ne razmisljas mnogo zasto si pojela taj prokleti kolac  samo razmisljaj kako ces super izgledati, biti zdrava i srecna i nece vise uletati junk... znaci delete petak i subota


ah, ma ne meni je ok insanity, neg sam došla sa treninga u 9 navecer, gladna, i pojela te vražje kolace, i onda...izgubila volju za išta drugo. skužila sam da kad malo izađen iz rasporeda, neznam se vratit..moram na tome poradit, hm..

mah, uvik ce bit bar jedan dan kad ceš zaribat, pa valjda netreba toliko razbijat glavu stim.
di trciš? na otvorenom ili gym?
odradi insanity isto, ja kad imam 2 treninga dnevno, uvik se bolje osjecan
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
shy* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 36
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote shy* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2010 at 12:53

 na otvorenom, always! obozavam trcanje, ali u poslednje vreme nikako ne idem, preselila sam se i nemam u blizini nikakvu stazu za trcanje... a ne trcim po betonu, samo po mekoj podlozi...

nije meni insanity los, samo zivim u stanu pa uvek brinem da li cu lupati susedima koji su ispod mene i skakati im po glavi i onda nemam lepi osecaj da jedva cekam da odradim trening, vise mi bude kao nesto sto moram ili treba da uradim

Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2010 at 14:04
Originally posted by shy* shy* wrote:

 na otvorenom, always! obozavam trcanje, ali u poslednje vreme nikako ne idem, preselila sam se i nemam u blizini nikakvu stazu za trcanje... a ne trcim po betonu, samo po mekoj podlozi...

nije meni insanity los, samo zivim u stanu pa uvek brinem da li cu lupati susedima koji su ispod mene i skakati im po glavi i onda nemam lepi osecaj da jedva cekam da odradim trening, vise mi bude kao nesto sto moram ili treba da uradim




hehe tako i moja prija vježba u hodniku da nebi lupala susjedima ispod, ali toliko pojaca zvuk, da cijeli portun odzvanja Shaunovim 'Push, push'

nevirujem da bi toliko smetalo susjedima ispod, nemaš š50kg, i betonske patike
ako im bude smetalo, reci da imaš divlji ljubavni život
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2010 at 01:01
  evo da se i ja javim
zadnja 4 dana bila sam grešna ko Sanader, vježbala sam jedva 2 puta, i papala svašta...
primjetila sam da mi super ide kad je sve vremenski i organizacijski pravilno
npr dizanje u 7ipo 8 vježbanje, dorucak, mo, rucak, odbojka tad ili navecer isl
al cim mi je neka promjena, ili južina najcešce kažem: nemam volje, posli cu
..
i ka što kaže kej, sutra sutra i tako prođoše 4-5 dana
nervira me to, grr
a još imam par dana do kraja insanitija

e da, šta se tice toga, ništa od mojih fotki za kraj programa, nisam happy sa rez, (upravo zbog food..), ponovit cu ga.
anyway, nadam se da sljedeci put pišem o necem pozitivnom
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2010 at 23:44
 Evo da se javim sa ne baš pozitivnim info.
Brljam sa prehranom i vježbanjem vec skoro 20ak dana.
Glupo je reci da je razlog tome što su mi došli neki clanovi uže obitelji iz španjolske, koji se hrane 24/7 slatkim i fast foodom (doslovno), tako da su i moju kuhinju zbombali slatkišima i pizzama kojima ja nisam odolila. Oni su otišli nazad prije par dana, a ja malo osjecam tu svoju nekontrolu, ne u kilaži, ona je uvik ista, nego u cm.
Trenirala bih svaka 2-3 dana, jer bi mi svaki dan uglavnom bio posvecen njima, stalno su bili kod nas ili mi kod njih. Pazila bi na prehranu samo ujutro. Nakon rucka, sve bi propalo.
Da ne cmoljim više, jucer i danas je bilo ajmo reci kako tako ok sa prehranom, insanity odrađen oba dana. I to je nešto, s obzirom da sam totalno 'ispala iz đira'.
Sutra je novi dan, jedva cekam reci 'ne' i oduprit se lošim stvarima


Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2010 at 09:52
Originally posted by Mini me Mini me wrote:

 Evo da se javim sa ne baš pozitivnim info.
Brljam sa prehranom i vježbanjem vec skoro 20ak dana.
Glupo je reci da je razlog tome što su mi došli neki clanovi uže obitelji iz španjolske, koji se hrane 24/7 slatkim i fast foodom (doslovno), tako da su i moju kuhinju zbombali slatkišima i pizzama kojima ja nisam odolila. Oni su otišli nazad prije par dana, a ja malo osjecam tu svoju nekontrolu, ne u kilaži, ona je uvik ista, nego u cm.
Trenirala bih svaka 2-3 dana, jer bi mi svaki dan uglavnom bio posvecen njima, stalno su bili kod nas ili mi kod njih. Pazila bi na prehranu samo ujutro. Nakon rucka, sve bi propalo.
Da ne cmoljim više, jucer i danas je bilo ajmo reci kako tako ok sa prehranom, insanity odrađen oba dana. I to je nešto, s obzirom da sam totalno 'ispala iz đira'.
Sutra je novi dan, jedva cekam reci 'ne' i oduprit se lošim stvarima


  gledaj to sve s pozitivne strane..punila si duh jos vecom zeljom da sad kad su oni otisli, kad prodje i zadnji dan u ovoj godini imat ces i vise snage za nove pobjede!samo izbaci ovo "jedva cekam sutra"..sve sto mozes ucini vec danas..
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2010 at 10:11
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

  gledaj to sve s pozitivne strane..punila si duh jos vecom zeljom da sad kad su oni otisli, kad prodje i zadnji dan u ovoj godini imat ces i vise snage za nove pobjede!samo izbaci ovo "jedva cekam sutra"..sve sto mozes ucini vec danas..


a to je bilo sinoc, u ššipo navecer. :)
odoh vježbat, jeee
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2010 at 11:37
Originally posted by Mini me Mini me wrote:

Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

  gledaj to sve s pozitivne strane..punila si duh jos vecom zeljom da sad kad su oni otisli, kad prodje i zadnji dan u ovoj godini imat ces i vise snage za nove pobjede!samo izbaci ovo "jedva cekam sutra"..sve sto mozes ucini vec danas..


a to je bilo sinoc, u ššipo navecer. :)
odoh vježbat, jeee
 nisam pogledala u koliko sati si postala...samo ti vjezbaj ;-)
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 09:57

3š9.845

ogromna motivacija!!

nisam oka sklopila sinoc u želji da odmah pocnem vježbat.

jutros sam odradila po jednu seriju trbušnjaka, sklekova, cucnjeva, vježbe sa utezima (š0kg) za ramena, biceps i triceps..probala sam iskorake, al ..neznam, cini mi se da neradim dobro, pa odustah. ponavljanja su išla dok ne mogu više izdržati.

sory na šturom opisu, neam vremena.al eto, to je bila brzinska vježba. popodne insanity + još neka vježbica za noge, ako nađem šta dobro.




Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 12:08
ogromna brojka

will smoke your weed for food!
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2011 at 10:40
  eh, šta rec, 3 dana dobro, 3 dana loše...
ma glavno da se ja još trudim, imam volju i želju, i donekle pazim.

nego, nikako da se sredim u popodnevnim satima..tj uvik mi je najgore poslije rucka, imam neku bolesnu bolesnu želju za slatkim, bilo cim, keks, cokolada, žlica nutelle..
a inace uopce nemam potrebu za slatkim.
ima tko neki savjet za to?
netko je napisa da je dobro popit cašu hladne vode...?
nekad mi pomogne šumeci kalcij sa okusom narance, samo koliko to ima efekta popit posli rucka?
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2011 at 10:44
ma ja inace ne brljavim, al kad krenem onda je to grozno.

iako, stara mi napravila švarcvaldicu za rođendan i pojeo sam samo komadic, ostalo stoji u friđu i bacit cu.

ja isto popijem vode i cesto pomogne, al nekad baš moram
will smoke your weed for food!
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2011 at 11:04
  hahaa, švarcvaldica, iskreno, ugl sam cula od ljudi da je ne vole jer je preslatka.
a kad ti je bio rođ?
meni je staroj i frendici bio prije 3 dana, jedan za drugim.
stara napravila (tj ja) 3 vrste kolaca..ajd, pojela sam samo par komada pite od jabuka i nekoliko milka pralina. bio je tu još jedan kolac/torta sa 3 vrste keksa, i pudinga, savršen, al odolila, yey.
zato sam pojacala na pršutu

da, da, baš to, kad pocneš brljavit, nema kraja..

Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 11>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.