New Posts New Posts RSS Feed - Here goes nothing :))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Here goes nothing :))

 Post Reply Post Reply Page  <1234 11>
Author
svinjica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote svinjica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 19:26
meni se sviđa guza, samo tako i dalje
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 20:27
Originally posted by svinjica svinjica wrote:

meni se sviđa guza, samo tako i dalje



hvala
 

meni se jakooooo sviđa tvoja slika


Edited by Mini me
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 20:37
  imam pitanjce

doma imam 2 utega , po š0kg svaki (kutija sa ostalim utezima koji se mogu stavljat/skidat nije kod mene trenutno)

htjela bih ubaciti neke vježbe za ramena i ruke (i prsa ) uz Insanity
dakle, ne štedite,, volim mišice
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 20:39
  hm.. sa tom tezinom mozes raditi za ramena potisak, lateralna odrucenja takodjer..
Nasao sam jedan program u kojem radis š5 ponavljanja ramenog potiska, pa š5 ponavljanja prednjeg podizanja bucica, pa š5 ponavljanja lateralnog podizanja bucica.. znaci sve bez pauze..

A za prsa, sa tom tezinom mozes raditi razvlacenje..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 20:51
  hm, morat cu pogledat te vježbe
a za triceps, biceps?
da povecam kilažu?
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2010 at 20:53
  za biceps imas brdo pregiba.. concentration curls, hammer curls, biceps curls..

triceps mozes raditi kickbacks, ceoni potisak bucicama, triceps potisak iznad glave..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 18:06
  Au, zar možeš dignuti i po š0kg?

powerwoman! Ja se još zezam sa 5.5kg bucicama
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 18:41
Originally posted by Rahxephon Rahxephon wrote:

  Au, zar možeš dignuti i po š0kg?

powerwoman! Ja se još zezam sa 5.5kg bucicama




nemogu sve vježbe, al vecinu da
morat cu malo detaljnije poradit na tim vježbama

nebrigaj, neceš uvik ostat na tih 5kg
imaš dobar trening i plan prehrane, pomalo
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 19:21
Originally posted by Rahxephon Rahxephon wrote:

 
Au, zar možeš dignuti i po š0kg? powerwoman! Ja se još zezam sa 5.5kg bucicama


Nemoj se sad bedirat jer ne možeš dici ne znam koju težinu; kad sam pocela radit s bucicama - lijepo, 2kg pa 4, 5, š0, sad uzmem i po š5 kg, ovisno o kojoj vježbi pricamo, jer lateralno podizanje ruku ne mogu radit s više od š0, a ako radim vježbu za tricepse, nego bog da sjednem na pilates loptu pa da me prevagne unazad ak se zaletim s rukama ; zato, polako, pusti tijelo da se privikne na jednu težinu i onda ju povecavaj i osjetit ceš promjenu (osim uobicajene i moguce upale mišica do samog izgleda, cemu na kraju i svi ovdje ciljamo)
cucnjeve sam prije radila samo sa šipkom u pocetku, sad mogu bez beda s 20, 30kg. Inace, obožavam smith što se toga tice, tako da tamo partijam vrlo cesto s tim , probaj!
Isto tako, vježbe vlastitom težinom tijela nikako nisu zanemarive i mnogo teorija o vježbanju se temelje na njima, pa i ovaj popularni insanity.
Upravo sam napravila trening koji se sastojao od 5 vrlo jednostavnih vježbi koristeci samo težinu svog tijela, ali bez pauze i mogu ti reci da sam se dobro "sredila".    

Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 20:08
Originally posted by zika zika wrote:


cucnjeve sam prije radila samo sa šipkom u pocetku, sad mogu bez beda s 20, 30kg. Inace, obožavam smith što se toga tice, tako da tamo partijam vrlo cesto s tim , probaj!
  


Cheater
Da te neznam rekao bi da izbjegavaš uposlit tu guzu kak spada
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2010 at 21:21
  Kako motivirajuci odgovor, Zika

Nisam u bedu, ali ne mogu se ne diviti hehe :D

Ja sam krenula sa škg nakon cega sam imala 7 dana upalu mišica i mislila sam da mi se ništa gore od toga ne može desiti, da sam poslije toga raskrstila sa upalama!
Sada imam redovno upale nakon svakog treninga i bed mi je kad je ne bude jer znam da nisam odradila kako treba

Svojih jadnih 5.5 smatram napretkom jer znam da cu vremenom još postici, a pogotovo kad cujem šta vi cure radite
Samo naprijed!


Edited by Rahxephon
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2010 at 02:40
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

cucnjeve sam prije radila samo sa šipkom u pocetku, sad mogu bez beda s 20, 30kg. Inace, obožavam smith što se toga tice, tako da tamo partijam vrlo cesto s tim , probaj!
  
Cheater Da te neznam rekao bi da izbjegavaš uposlit tu guzu kak spada




Ne diraj mi smith

A i ne radim to zbog guze ... ccc ...

sviđa mi se zvuk ... ššššš ššššš ššššš ššššš
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2010 at 09:56
diram ti smith:) i kaj mi mozes :p. Nisam
mislio da radis vjezbe za guzu neg da si fina
guza ,nebi malo slobodnog cucnja . :)) ohhh
zene.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2010 at 10:20
  ehmm
jucer nisam vježbala, otkad sam pocela sam insanity programom (i diplomskim) zaspem u 2posli pnoci, probudim se ujutro u 6, i onda do 8 slušam 3.program Hr radija u nadi da ce me klasicna glazba uspavati kako da ne
al nisam ni jela neke gluposti, pa si nekako mogu progleadt kroz prste

danas cu uz insanity odradit @Zika neku tvoj vježbu
sviđa mi se onaj ponedjeljak 250calenđ workout, al neznam jel to trebam odradit nakon 50min insanity + 30min insanity za trbušne..?
 
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2010 at 11:42
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

diram ti smith:) i kaj mi mozes :p. Nisam
mislio da radis vjezbe za guzu neg da si fina
guza ,nebi malo slobodnog cucnja . :)) ohhh
zene.


E, to je jedina sprava na koju se možeš naslonit kad radiš tak nešt i zavaravat se težinama ; pa normalno da sam fina guza, kaj nisi vidio kakve protine pijem

Originally posted by Mini me Mini me wrote:

 
cu uz insanity odradit @Zika neku tvoj vježbusviđa mi se onaj ponedjeljak 250calenđ workout, al neznam jel to trebam odradit nakon 50min insanity + 30min insanity za trbušne..? 


Ako baš želiš radit sve odjednom, onda napravi moju prije, nekako mi zvuci manje bezbolno , jer ne znam koliko ceš imat još snage, ako ceš to raditi poslije insanity-a.
LiveStrong
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2010 at 11:51
  Ma koja smith masina.. uzmi doma neki balvan i radi cucnjeve
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 11>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.