New Posts New Posts RSS Feed - Trbušnjaci - nedoumica!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trbušnjaci - nedoumica!!

 Post Reply Post Reply
Author
Triceps7 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Rujan 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Triceps7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trbušnjaci - nedoumica!!
    Posted: 16 Listopad 2010 at 20:39
  Ne reagira organizam isto..

Fazon je u tome da kad treniras - onda treniras, a ne rasporedis vjezbe po citavom danu.

Jer, testosteron se najvise luci dok vjezbas (tacnije mozda 30-45 minuta od pocetka vjezbanja najvece lucenje), a taj hormon je zasluzan za rast i razvoj misica i organizma.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2010 at 16:19
Originally posted by Spiral Spiral wrote:

  Neki kažu da je jednako efikasno podijeliti trening na dva djela - kao i odraditi kompletni odjednom.
Ali to bi bilo pola sata - pola sata (ili sat vremena u komadu) treninga, a ne samo cjepkanje broja ponavljanja jedne vježbe... To baš i nije - trening. Iako, bolje i š00 trbušnjaka, nego ništa.
No, to ti je kao da se odriceš šecera u kavi, ali ostalo ne paziš... no bolje i to, ali ne vodi te onom cemu težiš... ako kužiš kaj mislim.


Bas kao sto kazes.. po pola sata dva puta dnevno, ali onda je to ubijanje tih pola sata.. a ne samo trbusnjaci koji ustvari ti nece pomoci da skines masne naslage sa trbuha ako ih imas..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2010 at 16:15
Kaj nisi rekla u predstavljanju da kreceš na fitness i da
ces dat nekom treneru da ti slozi u pocetku nekaj?
jasno mi je da nemas puno vremena, ne radi posla, to se
uvijek stigne , nego radi djece preptostavljam kak si
napisala........
Ako ikako možeš odi u teretanu,fitness, neki program ili
nekaj, jer bez nekog iskustva i ostalog iskreno.....teško
da ceš išta doma postici radeci trbušnjake, sklekice i neke
vježbice koje pitanje je kakve su, koliko zahtjevne i
koliko opterecenja ti daju, a tesko se i prisilit doma i
vrlo vjerovatno ces odustati vrlo brzo....
Back to Top
Spiral View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Spiral Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2010 at 15:58
  Neki kažu da je jednako efikasno podijeliti trening na dva djela - kao i odraditi kompletni odjednom.
Ali to bi bilo pola sata - pola sata (ili sat vremena u komadu) treninga, a ne samo cjepkanje broja ponavljanja jedne vježbe... To baš i nije - trening. Iako, bolje i š00 trbušnjaka, nego ništa.
No, to ti je kao da se odriceš šecera u kavi, ali ostalo ne paziš... no bolje i to, ali ne vodi te onom cemu težiš... ako kužiš kaj mislim.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2010 at 00:25
 pretpostavljan zanima te mrsavljenje po tim kriticnim djelovima,jelda. ne ide tako crobni trening je zasluzina za to,a ne neki trbusnjaci i sl
Back to Top
marcella View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Rujan 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marcella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2010 at 14:32
ja nisam neka strucna osoba, ali onoliko koliko ja znam, organizam reagira na vježbu puno bolje ako se trenira sat vremena i rade se vježbe ''odjednom'', a ne ovako...
mislim, nije ni ovo loše - pretpostavljam - ali ipak mislim da je bolje odvojiti sat vremena dnevno.
i ja radim puno, i do kasno i sl, ali uspjevam barem svaki drugi dan odvojiti sat do sat i pol na teretanu
IT'S GYM TIME
... zato digni guzu, obuci starke,
pumpaj trbuąnjake, sklekove i leđnjake ...
Back to Top
sanigold View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanigold Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2010 at 11:44
  Pozdrav svima.Nova sam na forumu.Jako mi se sviđa. Trebam pomoc.Dosta sam zapslena pa rijetko stignem u teretanu, ali vježbam kod kuce.Zanima me ,ako podijelim dnevni trening u 2 ili više dijelova-npr. 50 trbušnjaka ujutro , 50popodne,tako i vježbe za noge, guzu i ostalo- da li dobivam istu kvalitetu kao da vježbam npr. š00 trbušnjaka odjednom?

Hvala
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.