New Posts New Posts RSS Feed - Dajte savjet neupucenoj pocetnici :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dajte savjet neupucenoj pocetnici :)

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2010 at 10:18

Izracunajte si kalorije potrebne za održavanje postojece težine i mišicne mase , ti u plus 500 recimo, frendica u minus do max 500 cal iako bi ja poceo sa manje , recimo 250-300 i kasnije povecao do 500 kad malo zapne.

Proteine možeš piti ako ti je prakticno, najbolje kao pwm, masti ne izbacit potpuno nego navecer najbolje unjet riblje ulje.

Back to Top
Oya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Oya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2010 at 13:56
znaci ako sam dobro shvatila: unosit što više proteina, ugljikohidrate samo ujutro i prije i poslje treninga,masti što manje(koliko je dovoljno?)I vježbat mješano kardio i ove "obicne" vježbe (sorry neznam kako se kaže hehe) da bi podigla kilažu i obikovala tjelo..
Uz to jel bi trebala bit proteine i sl.?

Fendica: Isto to šta i ja ( klasicno 2000 kcal ili više,jer ona želi smršavit?) i više kardio vježba da se to topi, uz to bi mogla uzimati neki l-karnitin ili nešto drugo za topljenje masnoce?

Procitala sam dosta postova pa sad jesam skontala kako treba ili nisam?
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2010 at 01:04
 iako bi bolja opcija sigurno bilo ciklirat sa UH znaci nekoliko dana bit u minusa sa kcal,pa napravit punjenje sa pluson kcal
Back to Top
Oya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Oya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2010 at 15:22
hvaLA
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2010 at 17:30
 neka napravi sebi tablicu sa sadasnjon kilazon koliko treba kalorija unosit i onda neka to smanji za 500 kcal dnevno i mrsavit ce.
Back to Top
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2010 at 16:14
hmmm, ne me krivo razumjet, ali nece ti nitko pisat ono sto
je vec jako puno puta napisano, moras malo sama citat
forum, a ne ocekivat da ce ti neko sve servirat u tvou temu
Train Smart. Eat Right. Sleep 10 Hours a Day.
Back to Top
Oya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Oya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2010 at 14:22
Baš nitko?
Back to Top
Oya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Oya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2010 at 18:01

Imam 55 kg i š75 cm, želim dignut kilažu na 60 pa sam si napravila plan prehrane rucunajuci kalorije za 60 kg - je li to moja prva greška?
Potrebno mi je 2š60 kcal od toga 270 UH i š08 proteina,

dorucak: 540
među.:   2š5
rucak:   650
među.:   2š5
vecera: 540

Znam da treba unosit što manje masti ali kada što unostiti, ugljikohidrate ne za veceru ali da za dorucak?
itd.?
I kako to kombinirat sa treningom? ( crobik,zumba fitness i sl.)

Uz to imam i pitanje od prijateljice koja želi smršavit š0 kg, ona si također treba radit kalorijsku tablicu prema kilaži koju želi imat? ako sada ima 70kg racuna si prehranu za 60 kg ?

Ispricavam se ako vec postoji ova tema

I puno hvala na savjetima
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.