New Posts New Posts RSS Feed - Problem s prehranom - Trebam Pomoc!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Problem s prehranom - Trebam Pomoc!!

 Post Reply Post Reply
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Problem s prehranom - Trebam Pomoc!!
    Posted: 02 Kolovoz 2010 at 23:44
Ako je tebi ok i meni je

Ma gle, bitno je kako se osjecaš...ja sam isto uvijek blijeda i zato jedva cekam da me sunce opali malo, odma se spržim, blaženo ljeto :)) Al to ne znaci da moram nabit kile, isto bi mi bilo :) Ako se ovako dobro osjecaš guraj dalje!

Da biš kontrolirao unos trebao biš se malo pozabavit tablicama kalorija i vaganjem hrane....potrošnju izracunaš prema aktivnostima, imaš masu tablica po netu. Naravno sve su ti približni izracuni. To si nekako narihtaš da cca uneseš koliko potrošiš, i pratiš kilažu. Ako se ne mice, na pravom si putu

Ma samo ti jedi što cišce, treniraj dobro i sve ce bit ok, glavno da nisi gladan i iscrpljen
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Debelii View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Debelii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2010 at 13:17
Visok sam š85, jutros na vagi imo 89,8 dali je to ok??

Jedem tocno onako kak pise u faq o zdravoj prehrani i strogo se toga drzim, valjda je to pravilno, a koliko jedem meni se cini da i previse jedem .
Kako da se pozabavim s time da mi unos i potrošnja budu jednaki(ima li neka fora kak to ide?), pa ja se osjecam bolje nego kad sam imo š05 kila i nego kad sam imo 96kg osjecam se bolje i pun snage-energije samo sam blijed u licu, i vjeruj mi negladujem nikako, jos radim u kuhinji pa su mi sve zdrave namirnice na raspolaganju...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2010 at 00:00
Hehehe jooj da sam ja stalno slušala svoje još bi imala š0 kg više

Pa i nisi sad nešto previše izgubio, ne vjerujem da ti je zbog tih 6 kg manje tolika promjena u licu, pogotovo ako si jeo ok? Koliko si visok? Možda ti i je premala kilaža...ako je onda treba vratit malo te kilaže ali mišicne mase naravno..

Ako ne želiš gubit na kilaži samo dobro treniraj i pravilno i dovoljno jedi, dakle uskladi prehranu sa treningom da ti unos i potrošnja budu jednaki ( na pocetku se možeš pozabavit sa brojevima, kalorijskim vrijednostima hrane itd.) a kasnije ceš uc u đir pa ceš sam skužit koliko ti je dovoljno za neko optimalno stanje. Tako ceš dovoljno jesti, imati dovoljno energije za odradit dobar trening, a to ce sve rezultirat dobrom formom, bez gladovanja i blijedog lica
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Debelii View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Debelii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2010 at 01:56
Znaci ovako, od 2š.06.20š0 godine sam na zdravoj prehrani i treninzima naravno i kad sam s time krenuo imao sam 96,7kg, jucer(30.07.20š0) ujutro se važem i imam 89,7kg uz pravilno konzumiranje zdrave prehrane ono 5 obroka u razmaku od 3 sata.

Problem ovoga je sto moji roditelji i ostali misle da sam u malo vremena izgubio previše kilaže i kazu mi da sam blijed/zuckast u licu te da izgledam ko bolesnik. Ali ja se osjecam odlicno tj ono pun energije i ne patim od slabosti...

Ni sam više ne znam što da radim, ne želim više gubit na kilaži jer mi je to optimalna kilaža, kako da ostanem na ovoj kilaži? I da mi se vrati ta normalna boja lica.

Sportski pozdrav

Edited by Debelii
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.