New Posts New Posts RSS Feed - Komentari na natjecanje i prijedlozi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Komentari na natjecanje i prijedlozi

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
Author
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 16:38
  I da procitala sam ove prijedloge oko putovanja.. šta nebi bilo logicnije oni koji su iz Zagreba nek se nađu u Zagrebu, mi iz Os-a u Osijeku i sl.. zbog mjerenja pa makar i s nekim drugim trenerom ako je njegov ili njezin trener van tog grada pa si samo prosljede mjere? Eto tako nebi bilo varanja oko cm ili kila..
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 16:40

Originally posted by mare_ mare_ wrote:

  I da procitala sam ove prijedloge oko putovanja.. šta nebi bilo logicnije oni koji su iz Zagreba nek se nađu u Zagrebu, mi iz Os-a u Osijeku i sl.. zbog mjerenja pa makar i s nekim drugim trenerom ako je njegov ili njezin trener van tog grada pa si samo prosljede mjere? Eto tako nebi bilo varanja oko cm ili kila..
 

Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 17:20
ovo je prilicno dobra ideja ali mislim da nece uspijeti... ja se sjecam svog pocetka ovdje i svoje prijave... stvarno mi je bilo tesko staviti slike na forumu i milijun puta sam se preispitala dal sam pogrijesila i htijela ih izbrisat, mislim da se ne bi usudila ic nalazit s nekim koga ne poznajem... mislim sad bi se isla upoznat s vecinom ovih forumasa ali to je samo zato kaj sam vec dulje vrijeme tu i na neki ih nacin "poznajem"...
Back to Top
veky:) View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky:) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 17:27
 Bas sam procitala intervju s pobjednicima natjecatelja i jaaaako mi se sviđa ova ideja da natjecanje smanji na 2 mjeseca..
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 17:49
 meni je 2 miseca nekako malo ,
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 19:09
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Evo intervju-a s pobjednicima:
Intervju s pobjednicima izazova

Javite komentare!


Trebali ste u interview ubaciti i osvrt tih trenera
Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 22:36

Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

ovo je prilicno dobra ideja ali mislim da nece uspijeti... ja se sjecam svog pocetka ovdje i svoje prijave... stvarno mi je bilo tesko staviti slike na forumu i milijun puta sam se preispitala dal sam pogrijesila i htijela ih izbrisat, mislim da se ne bi usudila ic nalazit s nekim koga ne poznajem... mislim sad bi se isla upoznat s vecinom ovih forumasa ali to je samo zato kaj sam vec dulje vrijeme tu i na neki ih nacin "poznajem"...

Dobro si rekla, nitko se nece naci s nekim sa neta tek tako, ali ja bih se usudila jer pratim ovaj forum vec 3 god pa eto citajuci "upoznaš" ljude..makar nisam sudjelovala u raspravama  moj bed  ali mislila sam da nas više dođe na to upoznavanje i mjerenje a ne individualno, raspitat se kako i gdje, mislim da se može organizirat i to vrlo lako!

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 22:58
 sram te bilo mare logirala se 2007 i samom š0 postova
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 23:18
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 sram te bilo mare logirala se 2007 i samom š0 postova

mare samo upija znanje, i primjenjuje na sebi..
Malo se više ukljuci u teme!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 23:20
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Evo intervju-a s pobjednicima:
Intervju s pobjednicima izazova

Javite komentare!


Trebali ste u interview ubaciti i osvrt tih trenera


Fora je ta da bi onda cekali još min. 5 dana.
Imati cemo vremena da treneri kažu kakvi su njihovi dojmovi i sl.
martyL je u gužvi, a htjeli smo što prije objaviti komentare i interview s pobjednicima..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 23:25

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 sram te bilo mare logirala se 2007 i samom š0 postova

mare samo upija znanje, i primjenjuje na sebi..
Malo se više ukljuci u teme!
 

hehehe vjeruj da je ma noo..znala sam napisat post pa izbrisat, ali eto krenula sam  nikada nije kasno

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 10:32
Originally posted by veky:) veky:) wrote:

 Bas sam procitala intervju s pobjednicima natjecatelja i jaaaako mi se sviđa ova ideja da natjecanje smanji na 2 mjeseca..


Dobio sam još upita da se smanji natjecanje (FIT izazov) na 2 mjeseca - što ostali kažu?

Navodno bi bili dosljedniji treningu i kontroliranoj prehrani u tom periodu.. Uglavnom ekipa sve uprska u tom 3. mjesecu.

Slušam vaše komentare..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2010 at 10:37
je ,je...bolje je da ipak traje manje, 2 mj. je ok vrijeme
Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 13:01
I meni se cini da je bolje 2mj=)
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 14:39
I ja sam za 2 mjeseca.
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 21:55
  ja sam za cijelu godinu ;) šta u fitness smislu se može napraviti u 2mj...osim nekih koji u godinama u sportu? po meni malo ili ništa...kao i oni sa najviše problema..koje najviše treba motivirati...samo ce gladovati na kraju... mislim da je 3mj minimlan rok....
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.