New Posts New Posts RSS Feed - Komentari na natjecanje i prijedlozi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Komentari na natjecanje i prijedlozi

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 8>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 18:17
 da,bas ce neko se osobno upoznavat neko ko zivi u dalmaciji,i neko ko zivi u zg radi ovakvog natjecanja
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 18:36
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 da,bas ce neko se osobno upoznavat neko ko zivi u dalmaciji,i neko ko zivi u zg radi ovakvog natjecanja


"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 20:56
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 da,bas ce neko se osobno upoznavat neko ko zivi u dalmaciji,i neko ko zivi u zg radi ovakvog natjecanja


sa žirijem zmaju....a i btw. nije baš da ima š0 dana jahanja od dalmacije do zg-a..

uostalom, ako je natjecanje neka je natjecanje, kome se neda uložit malo više u to neka to radi za sebe..

Ovako je sve razbacano, slike ne govore puno i lako se namjeste, mjere nitko ne provjerava ni prije ni poslije itd....ako cemo vec krenut u neko ozbiljno natjecanje onda bi se to trebalo popravit po meni...of course, ko se ne slaže, ne slaže...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2010 at 10:07
 sve to stoji,ali evo ja prvi nebi radi toga potega do zagreba. a sta se mjerenja tice ako neko laze,laze sebe najvise
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 11:56
A nema smisla lagat tako da se slažem s zmajem a što se tice ocjenjivanja i mjera nek se nešto sredi da se svaki trener nađe sa svojim kandidatom i neka ga izmjeri pa ako netko laže onda to može biti samo fitness treneri
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 13:04
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

A nema smisla lagat tako da se slažem s zmajem a što se tice ocjenjivanja i mjera nek se nešto sredi da se svaki trener nađe sa svojim kandidatom i neka ga izmjeri pa ako netko laže onda to može biti samo fitness treneri




recimo na teretana.net natjecanju u snazi, zadnji put se nisu morale snimati ploce kako se stavljaju na šipku,a nagrade su bile dosta jake
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2010 at 12:51
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

A nema smisla lagat tako da se slažem s zmajem a što se tice ocjenjivanja i mjera nek se nešto sredi da se svaki trener nađe sa svojim kandidatom i neka ga izmjeri pa ako netko laže onda to može biti samo fitness treneri


eto, bar to :)

u svakom slucaju, netko drugi bi trebao imat uvid...po meni su slike premalo..

a što se tice laganja i smisla...puno toga nema smisla pa ljudi to rade Možda tako netko laže sebi ali u zamjenu za rezultate ljudi prelaze preko puno toga...ako je varanje prisutno svuda, zašto nebi i ovdje bilo, pa makar to bio centimetar
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2010 at 12:45
Gym imaš pravo ali zar misliš da bi si netko od fitness trenera to dozvolio da laže?!

Back to Top
veky:) View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky:) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2010 at 23:00

 Evo sve pohvale onima koji su se sjetili osmislit ovo natjecanje,i sama sam htjela sudjelovat u njemu, ali sam zakasnila par dana s prijavom :( ..ali definitivno sam za da se ponovo zapocne pocetkom ili sredinom 9.mjeseca..npr od š5.9. kada se svi vrate s mora i prođu ispiti..svake godine krenem u teretanu,pa malo smrsavim, pa prestanem ici i nikako da napravim nesto ozbijno,a stvarno bih htjela i uvijek trazim neku motivaciju,a mislim da je upravo ovo natjecanje potice..

Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2010 at 13:05
Ja sam mislila da ce nam pobjednici natjecanja napisati neshto o svojim programima prehrane i vjezbe.... ako nece "u ovoj sezoni" mogli bi sljedeci....
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2010 at 13:25
Originally posted by Closer Closer wrote:

Ja sam mislila da ce nam pobjednici natjecanja napisati neshto o svojim programima prehrane i vjezbe.... ako nece "u ovoj sezoni" mogli bi sljedeci....


Napisati ce - sprema se intervju, odnosno cekamo na njihove odgovore pa cemo objaviti to sutra vjerojatno na naslovnici fitness.com.hr portala!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2010 at 13:49
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by Closer Closer wrote:

Ja sam mislila da ce nam pobjednici natjecanja napisati neshto o svojim programima prehrane i vjezbe.... ako nece "u ovoj sezoni" mogli bi sljedeci....
Napisati ce - sprema se intervju, odnosno cekamo na njihove odgovore pa cemo objaviti to sutra vjerojatno na naslovnici fitness.com.hr portala!


Kako se ovdje zelje brzo ispunjuju
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2010 at 16:27
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Gym imaš pravo ali zar misliš da bi si netko od fitness trenera to dozvolio da laže?!



mislim na natjecatelje

Nego da me se ne shvati krivo, ne mislim ja da je sad u ovom natjecanju netko lagao oko mjera i sve to Samo kažem da bi, ako vec mislimo napravit jedno ozbiljnije natjecanje, trebalo to sa pocetnim i završnim slikanjem i mjerama ic malo drukcije...ako to bude bilo moguce :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2010 at 19:13
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Gym imaš pravo ali zar misliš da bi si netko od fitness trenera to dozvolio da laže?!



mislim na natjecatelje

Nego da me se ne shvati krivo, ne mislim ja da je sad u ovom natjecanju netko lagao oko mjera i sve to Samo kažem da bi, ako vec mislimo napravit jedno ozbiljnije natjecanje, trebalo to sa pocetnim i završnim slikanjem i mjerama ic malo drukcije...ako to bude bilo moguce :)

 

Na pogreškama se uci..drugi put cemo bolje 
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 15:02
Evo intervju-a s pobjednicima:
Intervju s pobjednicima izazova

Javite komentare!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
mare_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 92
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mare_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 16:34

 I ja bih se prikljucila natjecanju bilo da se održava preko ljeta ili tek s pocetkom na jesen, jako mi je žao što nisam u ovom prethodnom sudjelovala! Motivaciju brzo izgubim a ovo bi bio odlican push za treniranje i zdravu prehranu! cestitam svima na postignutim rezultatima, a ponajviše Ann i Avataru!   

 

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.