New Posts New Posts RSS Feed - Alo di ste
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Alo di ste

 Post Reply Post Reply
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Alo di ste
    Posted: 03 Sijecanj 2010 at 00:59
  disi!
Back to Top
SnowDonkey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SnowDonkey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2010 at 18:45
U svakom slucaju, hvala svima na dobrodošlici...
Back to Top
SnowDonkey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SnowDonkey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2010 at 18:23
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 Welllcome i sve najbolje!


Po SAQ metodi? citala sam nešto o tome, zvuci zanimljivo, napiši nam nešto više o tome!


Itekako smo svi u istom filmu, ja inace nisam neki filmofil pa mi je ovaj najdraži



Pa vidi, prema ovome što sam ja saznao, ta metoda je proizašla iz americkog nogometa, a zadnjih 7-8 godina je koriste najbolji nogometni klubovi u Europi (Arsenal, Liverpool, Bayern itd.). Ja imam srecu da imam trenera koji je licencirani instruktor za takav oblik kondicijske pripreme, a inace je iz nogometnog miljea. Sve u svemu, trening mi ne traje nikad duže od 50min i ukljucuje vježbe stabilizacije trupa, dinamicke snage (bodyweight vježbe u nekoliko ciklusa), SAQ fast foot vježbe (tzv. ljestve) i nakon toga šta crobna, šta ancrobna trcanja... Moram rec da sam prezadovoljan...
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2010 at 16:56
Welcome, Welcome!

Slažem se. Lijepo si to rekao - najbolja je ovo stranica na kojoj se možemo povezati i družiti mi sljedbenici ovog lifestylea.

Drago nam je da si s nama
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2010 at 14:44
  Dobrodosao SnowDonkey
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2010 at 14:28

 Welllcome i sve najbolje!

Po SAQ metodi? citala sam nešto o tome, zvuci zanimljivo, napiši nam nešto više o tome!

Itekako smo svi u istom filmu, ja inace nisam neki filmofil pa mi je ovaj najdraži

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SnowDonkey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SnowDonkey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2010 at 12:39
Evo da se i ja javim. Iz Splita sam, ali živim u Samoboru, imam 35 godina... Zadnjih š0-tak mjeseci se dosta intenzivno bavim fitnessom (nekih 5-6 puta tjedno). U praksi, to znaci na ne idem u gym, vec vježbam vani po SAQ metodi kondicijskog treninga. Ova stranica mi se cini jako dobra u svakom pogledu, a poglavito u motivacijskom smislu... Družiš se sa ljudima koji su u istom filmu... Živili ljudi!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.