New Posts New Posts RSS Feed - NORDIC WALKING(nordijsko hodanje)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

NORDIC WALKING(nordijsko hodanje)

 Post Reply Post Reply
Author
mediterraneo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mediterraneo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: NORDIC WALKING(nordijsko hodanje)
    Posted: 26 Studeni 2009 at 13:00
 U proljece sam se poceo rekreativno baviti nordijskim hodanjem u jednom malom dalmatinskom Gradu.cudni pogledi su bili upereni u mene od domicilnog stanovništva.Neki su se raspitivali i o mojim zdrastvenim tegobama
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2008 at 17:00
 Moja frendica ide na tecaj nordijskog hodanja u Zg...kaze da je zanimljivo... raspitati cu se o tome pa javim
Back to Top
fit_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2007
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fit_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2007 at 19:56
Svakako.Kod nas na Sveucilistu u Puli pod opcijom izborne nastave,mozes izabrati taj predmet.Very fun.....I jos dobijes 2 ECTS-a.Sjajno,zar ne:............... 
Back to Top
krijesnica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krijesnica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2007 at 09:25
 Austrijanci su ludi za tim, mislim uglavnom stariji ljudi. To ti je ako jako volis setnje. Sacekaj do penzije, onda ce ti bit super
Life is like a box of chocolate. U never know what U R gonna get.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2007 at 00:00
Da li postoji tko na forumu tko to trenira? (iako cisto sumnjam)

Pa da nas malo bolje upozna s tim
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2007 at 01:24
 nisam josh chula za to.. znam samo ono brzo hodanje (bez nekih shtapova) (kak mi to smjeshno izgleda kad vidim na tv-u) da, interesantno zvuchi.. eh shta josh ne che bit izmisljeno.. kul..
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2007 at 11:46
zanimljivo, hvala na informaciji 
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2007 at 01:02
NORDIC WAKLING ILI  nordijsko hodanje je sport koji je postao jako popularan zadnjih godina,koriste se stapovi kao u onom nordijskom trcanju..Poenta svega je da se obicno hodanje pretvara u jako efektivan trening za citavo tijelo a aktivnost se odvija u prirodi..idealan trening za osobe sa prekomjernom kilazom,upotreba stapova ukljucuje i rad gornjeg dijela tijela a dosta utice na rasterecivanje napetosti u vratnim i ramenim misicima,povecava frekvenciju srca izmedju 5 i š7 otkucaja,kod normalnog hodanje je frekvencija srca negdje oko š30 otkucaja u minuti.koristenjem tih stapova povecava se potrosnja kalorija š5 %..potrosnja kalorija kod nordic walkinga je 400 po satu dok kod normalnog hodanja je negdje oko 280..duzina treninga je minimalno 30 minuta do 2 sata...moze se trenirati na svakoj podlozi....dobar sport za osobe koje pripadaju birokratskom aparatu...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.