New Posts New Posts RSS Feed - Tuna
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tuna

 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 21:53
ne vrijedi ako je termicki obrađeno
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 23:00
Originally posted by Flyn Flyn wrote:

ako mislis na mene thorn, da brinem o mastima, a jedem sve sto dodje pod ruku grijesis...ak sam dobro skuzio

Nisi ti u pitanju vec jedan sudionik ove teme koji se vjerojatno prepoznao ali nece reagirati  
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 10:21
Jel sada opet rijec o meni?? koji nisam ni spominjao tunu u tom kontekstu..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 10:43

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Jel sada opet rijec o meni?? koji nisam ni spominjao tunu u tom kontekstu..
 

Thorn je mislio na tvoju tešku kontrolu nad hranom ali s obzirom da kao prvo, nisi ti pokrenuo ovu temu i kako kažeš, nisi spominjao tunu u tom kontekstu mislim da te nema pravo prozivati.

Ajmo decki, cemu ta napetost..kamo god naiđem vas dvoje

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 11:47
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 što manje ulja, manje masti  ali ovo su ti omega 3, njih se ne moraš bojat

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Ulje je ulje :p


pa onda
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

A koliko recimo ce imat tuna u maslinovom ulju kalorija, ako se iscijedi i osusi u maramicama??


Originally posted by davor23 davor23 wrote:

a sta kazes na ono da nije dobro jesti vise od 2,3 tune tjedno radi zive??


Mislim da je dovoljno ovo što sam povadio iz ove teme jer sam prvenstveno na tu pretjeranu brigu mislio dok je ona njegova briga oko drugih stvari upravo - druga stvar...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 12:08

 hehe ajde tu bi jedino priznala ovo sušenje u maramici , ali i to može bit jedno opcenito pitanje, ne znaci da njega konkretno to muci s obzirom da je reko da se ne želi opterecivat tolko s tom prehranom ..a možda i muci, Davore? Ja sam to tako shvatila, možda krivo, možda ne...ko bi sve to pohvatao

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dejcy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejcy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 22:52
E što se tune tice pa da pitam, buduci da je tema vec otvorena, citala sam o salati s tunom; pa me zanima kako se ta salata priprema. Naime, strašno volim tunu pa bi mi bilo drago da mi netko kaže kako se ta salata radi??? I da, obožavam paštu i tunu, pa me zanima također kako bih mogla to napraviti a da ne bude previše kaloricno? jer inace skuham smeđu paštu, stavim tunu s umakom od rajcice, pomiješam sa vrhnjem obicnim š2% masnoce, pola lihgt majoneze u vrecici, malo krastavaca i papra, zovem šeficu na veceru i nadamo se kako se po tome necemo udebljati! hehehehe, i to nam je odlicna vecera! a sad ozbiljno, kako da napravim nešto s tunom, sa cime da kombiniram?
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 23:02
Originally posted by dejcy dejcy wrote:

E što se tune tice pa da pitam, buduci da je tema vec otvorena, citala sam o salati s tunom; pa me zanima kako se ta salata priprema. Naime, strašno volim tunu pa bi mi bilo drago da mi netko kaže kako se ta salata radi??? I da, obožavam paštu i tunu, pa me zanima također kako bih mogla to napraviti a da ne bude previše kaloricno? jer inace skuham smeđu paštu, stavim tunu s umakom od rajcice, pomiješam sa vrhnjem obicnim š2% masnoce, pola lihgt majoneze u vrecici, malo krastavaca i papra, zovem šeficu na veceru i nadamo se kako se po tome necemo udebljati! hehehehe, i to nam je odlicna vecera! a sad ozbiljno, kako da napravim nešto s tunom, sa cime da kombiniram?


Nemoj da ti bude tesko i malo prosvrljat po siteu.

Salata od tunjevine i bijelog graha
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 23:08

Originally posted by dejcy dejcy wrote:

E što se tune tice pa da pitam, buduci da je tema vec otvorena, citala sam o salati s tunom; pa me zanima kako se ta salata priprema. Naime, strašno volim tunu pa bi mi bilo drago da mi netko kaže kako se ta salata radi??? I da, obožavam paštu i tunu, pa me zanima također kako bih mogla to napraviti a da ne bude previše kaloricno? jer inace skuham smeđu paštu, stavim tunu s umakom od rajcice, pomiješam sa vrhnjem obicnim š2% masnoce, pola lihgt majoneze u vrecici, malo krastavaca i papra, zovem šeficu na veceru i nadamo se kako se po tome necemo udebljati! hehehehe, i to nam je odlicna vecera! a sad ozbiljno, kako da napravim nešto s tunom, sa cime da kombiniram?
 

....stvarno ne znaš što je višak tu? hmmmm...

izostavite to vrhnje i majonezu za pocetak

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dejcy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejcy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 23:23
znam, znam što je višak, ali kad je taaako fino! Moram evo reci da stvarno nisam dugo to radila niti imam namjeru pogotov sad kad sam u nekoliko dana vec 2kg skinula, a buduci da se dugo nisam mjerila, veceras sam išla jer me baš interesiralo, a kad onooo.... š0cm manje u bokovima, š0 u struku, š0 u prsima! juhuuu! još ne mogu vjerovat! i zato mi držite palceve da uspijem skinuti još barem nešto kilograma!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 23:25

 pazi, nemoj prebrzo gubit te kg, polako

wow svaka cast, u kolko vremena su ti cm otišli?

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 23:35
ja mislim da izbacivanje ulja iz tunjevine je stvarno trazenje dlake u jajetu!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 23:42

Originally posted by dino88 dino88 wrote:

ja mislim da izbacivanje ulja iz tunjevine je stvarno trazenje dlake u jajetu!
 

svatko gleda iz svog kuta

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 23:48
cek cek stvarno sam s tunjevinom na "ti" pa me zanima bas cu sve procitat na temi .. :)
Back to Top
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 23:50
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

a kakve veze masline imaju sa masti osim prva tri slova?


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH


ovo je baza godine!
Back to Top
dejcy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejcy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 23:56
joj gym, stvarno ne znam, zadnji put sam se mjerila prije par mjeseci, stvarno ne znam... dino, vjeruj mi, ja sada i tražim sve te dlake po jajima! ne smatram ja sebe trenutno sada debelom i ne mogu reci da sam debela, ali opet htjela bih se ponajprije poceti dobor hraniti, bez svih tih majoneza, kecapa i tako toga, a naravno i da si malo formiram tijelo... imam 22 godine, a stvarno dosta tih masnih naslaga . Razmišljam da odem u Crikvenicu u teretanu, jer ako budem doma sama vježbala, vec znam da ce mi biti isto, i da ce opet sve krenuti nizbrdo. Zato vas pilim ovuda, samo da dobijem malo motivacije, a i vaši savjeti u ova dva dana su mi zaista pomogli. GYM, tebi posebno hvala jer mi stvarno pomažeš tebi možda vec svakodnevicom, ali meni puno znace!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.