New Posts New Posts RSS Feed - celulit
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

celulit

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
anaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: celulit
    Posted: 16 Lipanj 2009 at 16:48
Evo ovako....Dosta sam visoka i imam super figuru,ali ka dode ljeto i more imam probleme.Dakle,na guzi imam celulit.Sto da radim,to se vidi kad obucem kupaci????To nije tako puno ali me jako smeta.Kuci imam masazer ali to ne pomaze.Inace mi Hercegovke smo sklone celulitu,to je dokazano.ima li netko savjet za mene?                                            

Edited by anaa
Back to Top
tony123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tony123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2009 at 22:15

Inace mi Hercegovke smo sklone celulitu,to je dokazano.                                           [/QUOTE]

 

kad jedete puno masnoca 

samo se treba portudit
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2009 at 23:38
Originally posted by anaa anaa wrote:

Evo ovako....Dosta sam visoka i imam super figuru,ali ka dode ljeto i more imam probleme.Dakle,na guzi imam celulit.Sto da radim,to se vidi kad obucem kupaci????To nije tako puno ali me jako smeta.Kuci imam masazer ali to ne pomaze.Inace mi Hercegovke smo sklone celulitu,to je dokazano.ima li netko savjet za mene?        

Da, kupi veci kupaci i procitaj FAQ !!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2009 at 23:41
Radi vježbe za stražnjicu, takodjer malo procešljaj forum, bilo je puno govora vec o celulitu.
Standardan ženski problem.
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
tina90 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tina90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 03:41
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Da, kupi veci kupaci i procitaj
FID=23">FAQ !!


hehehe....jesi oštar! :)
Back to Top
anaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 07:57
Tko jede masnoce?!Ja ne!Zdravo se hranim,od mesa jedem samo pureci file,to je tako jos od osnovne skole.Cijelo skolovanje sam trenirala kosarku,a posle se nastavila baviti.Ne idem u teretanu,ali zato sam uvijek u dvorani. Celulit je uvijek prisutan,ni manje ni vise,uvijek isto i na istome mijestu.Hej Zoki,trazila sam savjet a ne ironican komentar!!!!!!!!!!Gdje mogu naci vjezbe za straznjicu?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 09:20

Originally posted by anaa anaa wrote:

Tko jede masnoce?!Ja ne!Zdravo se hranim,od mesa jedem samo pureci file,to je tako jos od osnovne skole.Cijelo skolovanje sam trenirala kosarku,a posle se nastavila baviti.Ne idem u teretanu,ali zato sam uvijek u dvorani. Celulit je uvijek prisutan,ni manje ni vise,uvijek isto i na istome mijestu.Hej Zoki,trazila sam savjet a ne ironican komentar!!!!!!!!!!Gdje mogu naci vjezbe za straznjicu?
 

Linkao sam ti mjesto gdje se nalaze vježbe za stražnjicu. Vidi moj drugi post.

 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
anaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 11:02
Thanx Zoki!Malo sam nervozna,more,ljeto,bikini,.....
Back to Top
tony123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tony123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 11:45
 you, nadam se da se nisi uvrijedila malo sam se zezo..................mozda se predugo bavis slicnim ili istim aktivnostima, provaj unjet neke promjene a takoder i citaj sve sto nades o prehrani i vjezbanju jer cesto skontas da nesto u sto vjerujemo da je zdravo i dobro ima i boljih rjesenja ili nije uopce dobro.........
samo se treba portudit
Back to Top
anaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 12:18
Hi,Toni.Ja se ne vrijedam tako lako,stay cool!Malo sam danas citala po forumu,ali nemam dosta vremena,spremam diplomski.Pa mozda sam se i naviknula na ovakav tempo zivota i ovakvu prehranu pa bi trebalo unijeti malo promjena.Pocinjem vjezbati pa cu bar iduce ljeto izgledati savrseno.
Back to Top
tony123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tony123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 14:31

Originally posted by anaa anaa wrote:

.Pocinjem vjezbati pa cu bar iduce ljeto izgledati savrseno.
 

ok, cujemo se iduce ljeto

samo se treba portudit
Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 15:21
  ja vježbam redovito i pazim šta jedem ali se nikako u potpunosti ne mogu riješit tog j...nog celulita,a pogotvo otkad pijem i kontracepcijske,to je za poludit više...!!!!!
Back to Top
anaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 16:17
Ja i ne pazim na prehranu,mama pazi pa se uz nju svi zdravo hranimo.Sve mi je ok,samo to malo celulita stvara probleme.Na visinu od š80 imam zeljenu tezinu od 59kg.A za kontracepcijske pilule sam cula da uzrokuju debljanje,rast dlacica,...Ja koristim drugu metodu!
Back to Top
tina90 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tina90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 16:25
Originally posted by anne anne wrote:

 
ja vježbam redovito i pazim šta jedem ali se nikako u
potpunosti ne mogu riješit tog j...nog celulita,a pogotvo
otkad pijem i kontracepcijske,to je za poludit
više...!!!!!


odmažu puno, ha? moja se sestricna nenormalno puno
udebljala od njih!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 16:25
Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2009 at 17:24
Originally posted by tina90 tina90 wrote:

Originally posted by anne anne wrote:

 
ja vježbam redovito i pazim šta jedem ali se nikako u
potpunosti ne mogu riješit tog j...nog celulita,a pogotvo
otkad pijem i kontracepcijske,to je za poludit
više...!!!!!


odmažu puno, ha? moja se sestricna nenormalno puno
udebljala od njih!
ma ja se nisam udebljala...više ni ne znam da li je to nakupina tekucine ili pravi celulit..mislim,nije on toliko vidljiv ali ga imam više nego prije,to je ocito..i to posebno na prednjem dijelu natkoljenice gdje ga prije nikad nisan imala..redovito treniram,pazim šta jedem..kupila sam i kremu za borbu protiv njega,masiram se po nogama ali rezultati i nisu baš neki..a jbg..ne možeš valjda ovce i novce..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.