New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
annabelle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2018
Location: Pula
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote annabelle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2018 at 16:40
Hej pozdrav. Hvala ti na tvom odgovoru.
Sto ce tice prehrane, dosta je raznovrsna, a također mi je dosta tesko izorganizirati vrijeme obroka zbog rana u smijeni, pa me zanima kakav utjecaj to ima. U zadnje vrijeme dosta komzumiram voće, raznorazne pahuljice, najviše kukuruzne, pšenične i zobene.
Tokom jutra najčešće pojedem neki manji sendvić, ručak ovisi da li ručam na poslu ili doma, ako sam na poslu uglavnom si u zadnje vrijeme uzmem neko voće i jogurt, a doma domaća juhica, pohana piletina ili kajgana, rijetko kad pojedem pizzu ili tako nesto slicno. Većera bude nešto laganije, opet neko voće ili rižini ili kukuruzni keksići. Ovisi kako kada.

Vježbanje mi svakim danom ide sve bolje i bolje, no trčanje mi i dalje nije jača strana, no ne odustajem od toga. hehe :D
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2018 at 18:40

 Pozdrav annabelle,

 prije svega super je što si sada bolje, nije se lako motivirati kada smo u takvom stanju - zbilja treba izvući svaki atom   snage.....nekako me uvijek rastuži kada vidim da se netko sa toliko godina tako muči, to bi trebalo biti lijepo razdoblje.     Ne znam što ti se u životu dešavalo da si upala u tu crnu rupu kao što kažeš ali vjeruj mi, uvijek možeš naći neki   smisao,  bio to netko ko je kraj tebe, ili posao kojeg radiš, ili hobi...vlastita obitelj, buduća i/ili sadašnja....nadam se da si   se sada čvrsto   uhvatila nečega i da te neće više ništa tako lako slomit...dobra prehrana i trening po tvom guštu sigurno   će još više  doprinijet tome  :) btw. ako ti treba neki psihološki suport, tu sam ;)

Što se tiče tvog pitanja, ja bih prije svih vježbica voljela vidjeti što, kako i koliko jedeš.... Wink pa nam daj primjer nekih 3 dana da malo vidimo kako to kod tebe izgleda....prehrana prije svega Smile



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
annabelle View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2018
Location: Pula
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote annabelle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2018 at 18:40
Pozdrav svima, evo da se i ja predstavim. Imam 22 godine, visina oko 150cm, 65kg.
Nakon poprilično duge i teške borbe sa depresijom, konačno sam izašla iz te crne rupe i život mi ponovno ima smisao. U tom razdoblju koji je trajao otprilike 6-7 godina, nisam se bavila nikakvom tjelesnom aktivnošću, osim TZK u srednjoškolskom razdoblju, znači 2 puta tjedno po 45 minuta, ponekad čak i nisam odrađivala satove jer jednostavno nisam imala volje ni za čime. Uz to sam na zadnjoj godini TZK provela na klupici iz drugih zdravstvenih razloga pa se moja tjelesna aktivnost u potpunosti smanjila. Došavši na fakultet, ništa se bitno nije promjenilo, zbog previše obaveza koje nisam mogla uskladiti, upala sam u još veću depresiju, odustala of fakulteta te se zaposlila.

I evo, prije cca mjesec dana, stvari su se počele popravljati na bolje, imam više volje za životom, više vremena za sebe i slično. Odlučila sam početi sa vježbanjem, promjenom prehrane i stilom života.
Vježbam kod kuće, trbušnjaci, čučnjevi i slično, obavezno svaki sad dodatno sat-dva lagane šetnjice prije ili nakon odrađene smjene. Najveća muka mi je trenutno promjena prehrane, pošto sam odkad znam za sebe poprilično izbirljiva što se tiče prehrane. Trenutno zbog posla i drugih aktivnosti nemam previše vremena za odlazak u teretanu pa me zanima koje bi još vježbe mogla ubaciti u svoj plan kućnog treninga kako bi kroz 2-3 mjeseca vidjela neku značajniju promjenu na sebi. Svaki savjet i komentar dobro dođu. Hvala svima i uživajte ;]
It's not a state of mind though, your head's just in a state.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.