New Posts New Posts RSS Feed - D: Donosimo što sve znanost kaže o proteinima i vježbanju: sigurnost,
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Donosimo što sve znanost kaže o proteinima i vježbanju: sigurnost,

 Post Reply Post Reply
Author
belfegora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2017
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belfegora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Donosimo što sve znanost kaže o proteinima i vježbanju: sigurnost,
    Posted: 30 Sijecanj 2018 at 10:39
Ovo je sve napisano opcenito, iako mi se svidja clanak. Najcesce se tako opcenite stvari defaultno odnose na muski rod. Zanima me sto je s utjecajem na zensku populaciju, koja ima manju misicnu masu u prosjeku, i potpuno drugaciji i ciklicki reproduktivni sustav. U potpunosti su zanemarena pitanja utjece li na ciklus, te je li OK uzimati ih i za vrijeme trudnoce ili dojenja. Uz to, sto je sa raznim okusima, tj aromama i aditivima koji se dodaju, kakav je njihov utjecaj? OK, sigurno da je najbolje uzeti bezokusni s minimumom dodataka i sa maksimumom sadrzaja sto ciscih proteina u mjesovitom omjeru. Ali, svi znamo da su ovi s okusom - ukusni :D Treba li to onda drugacije ogranciti i dozirati, ima li sastojaka na koje treba pripaziti (ne mislim na dodatke tipa saharoza nego na potencijalno opasne arome i zasladjivace)...
Back to Top
dado56 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Prosinac 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dado56 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2018 at 14:21
Svi komentari na temu: Donosimo što sve znanost kaže o proteinima i vježbanju: sigurnost, ucinkovitost i utjecaj na zdravlje

jesti normalno 3+2 obroka, svaki nek sadrzava proteine dodaci skupi i nepotrebni ( jest se i tako mora) no onaj tko prodaje dodatke sve cini da nas natjera da ih kupujemo...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.