New Posts New Posts RSS Feed - Ljudi, upomoc!!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ljudi, upomoc!!!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Dany123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Travanj 2017
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dany123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2017 at 17:52
Hvala na odgovoru!
Ja sam svjesna da dijete ne pomazu, ali vise nemam strpljenja. Ja bih odmah da sam mrsava i da zavrsim sa poslom. Znam da nije moguce...
Imam i vjezbe snage i izdrzaja, poslje treninga budem bas mokra.
Na zdravu prehranu mislim da ne jedem slatko, tjesto, krumpir, riza. Znaci baziram se na meso plus salata, povrce. 2-3l vode na dan. Hmm, nije mi bas neka definicija...
Ja kad krenem jesti normalno, debljam se jako. Vec dvije godine nisam jela normalno, stalno sam u nekom grcu da cu sve vratiti sto sam skinula. Znam da si to moram prvo posloziti u glavi i da skontam da mi je to ishrana za cijeli zivot i da se sa tim pomirim... Ali kakooo?? Krenem pa stanem...
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2017 at 17:51
Vrijeme je da prestaneš sa dijetama, jedi normalno, stvar je u balansu, prebaci se na utege ostavi se bicikla i aerobika, naravno i oni su bitni, ali utezima trošiš više kalorija. Svaki čovjek drugačije gleda na zdravu prehranu, nekome kao mučenje, nekome kao jedini način za dobar izgled, ali zdrava prehrana je zapravo balansirana prehrana. Ja jednom tjedno za doručak jedem nutelu, imas ona mala pakiranja od 15g i šnita integralnog kruha i eto ga. Javi se u box za bilo kakvo pitanje
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2017 at 16:50
Lijep pozdrav ! Za ovo šta ću napisati bi me gospodin Iver mogao linčovati,ali ostavite se tog mrtvog sporog treninga u "zoni prženja masti" . Tijelo se privikne na to i nema više efektivnog deficita koji se pojavi na početku.
Prva stvar,ostavi dijetu. Dijete ne rade. Ne funkcioniraju. Efekt yo-yo? Poznato? Fluktuacije s težinom,voda,mišići,kosti,masti...
Kilažu je moguće izgubiti i na način da si jednostavno odrežemo lijevu nogu. Vaga će pokazati manje,neće li? Mi svi želimo gubitak masti. Opet ću biti dosadan,ali uvedi trening otpora->trening snage i dobivanja mišićne mase. Nećeš se nabildati jer ja radim ko konj na dnevnoj bazi i ne samo ja nego i drugi i nisu ko Arnold,niti sam ja.
Povećaj kalorije. Postepeno. Radi 3 - 4 puta tjedno trening za dobivanje mišićnu masu. Aerobik i bicikl radi samo ako želiš. Za kardiovaskularni trening drži se visokog intenziteta. Vijača,sprintevi,skokovi,biciklizam ali po brdu. Pazi da se ne preforsiraš.
Visokointenzivna propulzija tijela kroz prostor je dobitna kombinacija za gubitak masti. Takve aktivnosti se riješavaju masti a zadržavaju mišićnu masu.
Definiraj mi zdravu prehranu? Probaj sloziti jelovnik kojeg se mozes drzati dugo vremena i radi na njemu modifikacije.
Želiš van na pizzu s frendovima? Jednostavno ODI. Pojedi tu pizzu i sutra nastavi s treningom i s brokulom. Znači ti psihički. Jest da je junk hrana,ali treba i to ponekad,makar nije najsretniji izbor.
Počni jesti, Ko normalno biće. Bez izgladnjivanja. Oprosti,htio sam ranije odgovoriti ali nikako da stignem. Pozdrav!
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
Dany123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Travanj 2017
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dany123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2017 at 10:05
Bok svima,
Vec neko vrijeme vas pratim i iscitala sam dosta toga. Dvije godine se vrtim, tako reci, u krug. Toliko sam si oslabila metabolizam sa svakakvim dijetama da sam sklona za 10 dana natuci 10kg, a lako i ode... Vec sam toliko ocajna, prije nekoliko dana sam se ponovo vratila dijeti 10% koja je na pocetku bila ucinkovita, ali vise nije i ne mogu si to uvrstiti u glavu.
Dok sam na dijeti toliko sam nervozna i bezvoljna i opet odustanem i tako u krug.
U dvije godine sam sa 110kg sisla na 82kg, evo sad sam gore dolje do 92kg i to u mjesec dana.
Treniram dva puta tjedno aerobik, vozim bicikli...
E sad, moje je pitanje... Kako dalje, kako se pokrenuti... Bila sam i na zdravoj prehrani i sve mi to dosadi i na kraju se opet vracam svojim navikama. Znam da je potrebno sloziti si sve u glavi, ali ne ide
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.