New Posts New Posts RSS Feed - D: Korištenje visinske maske – jako korisno ili baš i ne?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Korištenje visinske maske – jako korisno ili baš i ne?

 Post Reply Post Reply
Author
beast View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote beast Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Korištenje visinske maske – jako korisno ili baš i ne?
    Posted: 08 Kolovoz 2016 at 15:44
koristio sam masku 1mj , nastavke sam stavio sa najmanjom dopremom kisika, otezava disanje teze se koncetrirati koristio sam za boksacke pripreme stvar nije losa al ne vrijedi 100eur, trenutno i ja zelim kupit jednu ali 100eur mi je previse pa ako ima negdje jeftinije javite
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2016 at 22:34
Pa kad se vec netko predstavlja kao "Fitnes ucilište" mogli ste dio clanka posvetiti za edukaciju o karakteristikama respiratornog sustava. A usput se miješaju kruške i jabuke, maska može imati efekt kod RPM-a, tj treninga respiratornih mišica, i u nekim slucajevima uvecati funkcionalnosti istog a ne kao visinski trening koji je sasvim druga stvar. Ukoliko netko reklamira da je maska zamjena za visinski trening, to je neistina, ali maska može biti dobra zamjena za PowerLunge i PowerBreath, koji isto služe za RPM. Ako ste vec htjeli navesti neko istraživanje, ovo koje ste naveli je za temu promašaj, trebali ste navesti John Porcari-a koje se izricito bavi promjenama usljed treninga sa maskom. https://www.researchgate.net/publication/303877118_Effect_of_Wearing_the_Elevation_Training_Mask_on_Aerobic_Capacity_Lung_Function_and_Hematological_Variables
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2016 at 11:39
Sad sam sve vidio.
Back to Top
Ante94 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ante94 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2016 at 10:38
Svi komentari na temu: Korištenje visinske maske – jako korisno ili baš i ne?

Dapace, ne samo da je apsolutno beskorisno, nego i opasno za zdravlje!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.