New Posts New Posts RSS Feed - misicna masa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

misicna masa

 Post Reply Post Reply
Author
Seki22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2016
Location: Bihac
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Seki22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: misicna masa
    Posted: 23 Veljaca 2016 at 19:28
Tezina oko 75 kg, prije tri mjeseca je bila oko 70, hrana je na pocetku bila dobra, piletina, krompir, rizu, tunjevinu sam kombinirao skoro svaki dan, plus whey i kreatin. U teretani radim sa tegovima. Na pocetku sam krenuo u definiciju ali posto sam bio mrsav(opet sam imao veliki postotak masti) onda sam skontao da bi bilo bolje ici na masu, pa kasnije definirati kad budem imao sta. U zadnje vrijeme da budem iskren slabo jedem, preskacem treninge jer nekako sam se razocao u to, s obzirom na trud, trening i ishranu nisam dobio neke rezultate. Ali naravno ne mislim odustati, pokusat cu se vratiti u stari ritam

Edited by Seki22 - 23 Veljaca 2016 at 19:29
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2016 at 12:37
Originally posted by Seki22 Seki22 wrote:

Pozdrav svima, prvi put koristim forum i ne kuzim se jos
Trebam savjet, oko tri mjeseca idem u teretanu, napredovao sam sto se tice snage, ali osim bf kojeg sam vec imao(oko 20%) ne dobivam nista vise, odnosno ne dobivam na misicnoj masi. Savjet

ako bf ne ide gore, ne znaci da nema misicne mase...
ako je bf isti a kilaza veca znaci da si dobio na misicnoj masi Wink

Back to Top
neven73 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neven73 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2016 at 09:03
težina sada i prije tri mjeseca? prehrana?što radiš u teretani? to su podaci bez kojih nema pametnog savjeta......
Back to Top
Seki22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2016
Location: Bihac
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Seki22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2016 at 04:09
Pozdrav svima, prvi put koristim forum i ne kuzim se jos
Trebam savjet, oko tri mjeseca idem u teretanu, napredovao sam sto se tice snage, ali osim bf kojeg sam vec imao(oko 20%) ne dobivam nista vise, odnosno ne dobivam na misicnoj masi. Savjet
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.