New Posts New Posts RSS Feed - sad ti budi pametan......!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

sad ti budi pametan......!

 Post Reply Post Reply
Author
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: sad ti budi pametan......!
    Posted: 22 Kolovoz 2015 at 09:24
ma oni misle isključivo na težinu. moguće je izgubiti TEŽINU bez vježbe, i to po mogućnosti najnižim mogućim unosom kalorija pa šta ode ode....:) ali svatko tko je pametan i želi smršaviti, pa neće valjda vjerovati da ne mora ništa raditi i ništa ne jesti. da, i onda kad izgubi xy kilograma, onda si je on/ona "mlohav", "koža" mu visi, ali vaga pokazuje 10 kg manje :D to je bitno!
ehehehehe, ja sam u jednom periodu defke jela stalno punomasne sireve (nije bila keto), casual rastopit po tostu, obavezno desert nakon treninga jedno 3-4 velika sendvič keksa, povrća nisam vidjela po tjedan dana osim krumpira hehe, deri kikiriki prije spavanja (min. 50 grama) nekad bi si cornflakes napravila prije spavanja, skinula sam dosta masti u dosta kratkom roku intenzivnim treningom. centimetri su otišli a pločice buknule. nisam ni bila u deficitu sa kalorijama čak štoviše u suficitu, ali potrošnja je bila ogromna. naravno to je bio kratak eksperiment, uspješan za liniju ali dugoročno bi bio štetan po zdravlje....no svejedno poanta je tu. rezultati dolaze dobrim treningom a ako su navike u prehrani "generalno" duboko ukorijenjene, PERIOD junkanja može ubrzati gubitak za 50%...kao neka faza u dijeti. dugo punjenje :D
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2015 at 20:37
Kad vidim ovakav izvor, ni ne otvaram jer znam da je neka glupost.

Goranchero, tak i ja ove godine na moru. Prehrana skroz opustena, svaki dan neko meso na rostilju, tjestenina, salata i obavezno svaki dan 4-5 kuglica sladoleda i u tjedan dana pao 2 kile.

Edited by Mike - 20 Kolovoz 2015 at 20:37
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2015 at 19:02
Retardiran članak. Kad liječnici budu razumjeli ljudski metabolizam ekonomisti će razumjeti globalnu ekonomiju, političari kako treba funkcionirati društvo, mir i prosperitet će vladati svijetom, svi ćemo biti sretni, zdravi, lijepi, bogati, da nas svaka majka za zeta/snahu poželi. Doba vodenjaka samo što nije tu, ali do onda, no pejn, no gejn. Teretana, kretanje i pazit na kvalitetu i kvantitetu prehrane.

Čisto anekdotalno, najveće gubitke u tjelesnoj masi sam ostvario u periodima neumjerenog kalorijskog unosa koji ni na koji način nije odgovarao mojim dnevnim potrebama uz totalni izostanak bilo kakve značajne tjelesne aktivnosti. Umjesto da nabacim 2-3kg, izgubio 4,5kg u 14 dana.
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2015 at 16:52
pa ne utječe ako netko jede kao prasac! Nema te tjelesne aktivnosti koja može potaknuti gubitak kilograma ili tesanje forme ako se jedu gluposti i jos u enormnim količinama.
Be healthy, be happy.
Back to Top
neven73 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote neven73 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2015 at 16:23
http://www.telegram.hr/zivot/znanstvenici-tvrde-da-tjelesna-aktivnost-zapravo-ne-utjece-bitno-na-tezinu/
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.