New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - Tinkerbell_85
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - Tinkerbell_85

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 18:21
Steper mi je uzasan za koljena. Bolje mi pasu cucnjevi i iskoraci. Trcanje definitivno.
Hvala. :)
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 11:44
Guzica: stepenice-steper ili trcanje. :)
Sretno
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 10:54
Hvala curke. :)
A da,zaboravih to napisati. 170 sam visoka.
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 10:49
ajde, samo hrabro Wink 

btw kolko si visoka? 




This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 07:37
Ee, da je meni takvo tijelo Party

Sretno i nadam se da ceš uspjet u svom naumu Thumbs Up
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Tinkerbell_85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 73
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tinkerbell_85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 00:04
Mjere i fotke se nisu puno promijenile od onih u mojoj temi, al navest cu sve ponovno (mozda cak i vidim neku nijansicu pomaka na bolje :D).

mjere: prsa - 86
           struk na najuzem dijelu - 70
           ispod pupka, na najsirem dijelu - 88
           bokovi na najsirem dijelu - 101
kg: 65
godina:27

Sto se tice prehrane - borim se s njom, ali nastojim jesti vise manjih obroka sa sto vise proteina i izbaciti ugljikohidrate navecer. Naravno ti obroci su mi sve zdraviji i polako sve manje patim za junk foodom. :) Planiram uvesti i whey za kojih tj.dana.

Treniram MMA i imam treninge 2x tjedno. Treninzi su dosta intenzivni, traju 2 sata. Ostale dane u tjednu sam do sada radila insanity kojemu dodamo jos izdrzaja ili cucnjeva ili vjezbi s utezima, ovisno koliko imam energije taj dan. Kad malo zatopli planiram neke djelove insanity zamjenit trcanjem. Ne znam koliko je to dobro, ali obozavam trcanje i tesko mi ga se odreci.

Voljela bih imati makar online trenericu cisto da mi daje neke smjernice jer ne znam jos uvjek bas puno o svemu tome.

Cilj mi je izgubiti sto vise sala i pozabavit se ovom velikom visecom guzicom. :D Trbuh i noge su mi isto u losem stanju. Ma zapravo sve je, ne zelim zanemariti ni ruke i ledja.

Evo i fotke, s celulitom u svom punom sjaju. :D





Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.