New Posts New Posts RSS Feed - Failerica is coming
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Failerica is coming

 Post Reply Post Reply
Author
audrey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote audrey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Failerica is coming
    Posted: 14 Listopad 2011 at 20:52
Bokic!
Eto konacno se i ja ohrabrila i udostojila unatoc svojoj tvrdoglavosti registrirati se na ovaj forum i potraziti savjet iskusnjaka ovdje.
Dobila sam konacno posao danas, nakon dugo vremena trazenja i odlucila sam nesto poduzeti u vezi svoje tezine takoder, okrenuti novu stranicu i promjeniti unos prehrane u svoj organizam jer je prepun ne tako dobrih stvari zasigurno.
Dakle evo ga, ovo je moj status:
VISINA: š68,5 cm
TEZINA: 68,8 kg
OPSEG GRUDI: 99,5 cm
OPSEG STRUKA: 79 cm
OPSEG BOKOVA: 99 cm
OPSEG BEDRA: 59 cm

BMI: 24,š
% MASTI: 36,6 (jako jako puno)
% VODE:
% MISICA: 35,8
KOSTI: 7,0

Eto pa vi prosudite, ali sve u svemu to sve skupa izgleda prestrasno, + jos uzevsi u obzir da bolujem od opstipacije stoga sam jako napuhnuta i izgledam kao trudnica u sredini trudnoce,  stolicu imam jednom tjedno doslovno, eventualno dva puta tjedno ako popijem caj za opstipaciju ali onda je to strasno bolno.

Dakle stanje mi je kriticno, ne toliko tezina koliko zdravlje, ali naravno voljela bih ovu mast pretvoriti u misice i da umjesto nakupina sala (koje se vide, vjerujte) oblikujem lijepe trbusne plocice.

Hvala unaprijed na svoj pruzenoj pomoci i savjetima!

Do citanja i tipkanja ...

Fierce and love, 
Audrey Wink

P.S. Nadam se da cu se uklopiti ovdje.

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2011 at 22:54
Dobrodošla.........
Slobodno napiši i svoj primjer dnevnog jelovnika i hranjenja jer opstipacija može biti olakšana ili riješena pravilnom prehranom i vježbanjem, ali to sigurno vec znaš, ali se ne ocito po napisanom baš i ne držiš toga Smile
Back to Top
audrey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote audrey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2011 at 11:30
Evo primjer mog jelovnika:

DORUCAK: uvijek je prisutan, najcesce par jaja i snita kruha
RUCAK: komad piletine (nekad i dva :P ) i krumpir (pire, pommes fries)
VECERA: vecinom izostane, ali kad je ima to su mandarine ili neko drugo sezonsko voce.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2011 at 13:01
Ne trebas dalje od ovoga traziti da nadjes potencijalni razlog opstipacije, u prehrani nema uopce povrca,vlakana,zitarica,takodjer izbjegavanje vecere i nedostatan kalorijski unos savrsena kombinacija za takav metabolizam i skladistenje masti.pogledaj malo primjere jelovnika na forumu od drugih cura,znam da je anastasia slala nedavno pa pogledaj to
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2011 at 16:33

Pa dobro nam došla audrey Wink

Originally posted by audrey audrey wrote:

odlucila sam nesto poduzeti u vezi svoje tezine takoder, okrenuti novu stranicu i promjeniti unos prehrane u svoj organizam jer je prepun ne tako dobrih stvari zasigurno.


Super! I, koji je plan napada, što si odlucila poduzeti? I koliko si spremna za to? Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2011 at 18:04
Dobrodosla ;)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
audrey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote audrey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2011 at 12:05
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Super! I, koji je plan napada, što si odlucila poduzeti? I koliko si spremna za to? Smile

Pa zapravo ne znam, prvi korak mi je proucit druge postove na forumu, poslusati savjete drugih forumasa, te krenuti sa odredenom prehranom.

A od tjelovjezbe bih voljela nesto sto ce mi srediti noge i trbuh.


P.S. Hvala  vam svima na dobrodoslici!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2011 at 09:49
Odlicno, onda kada si nešto složiš po onome što prouciš zalijepi tu pa da iskomentiramo ;)

što se treninga tice, koje su mogucnosti? Ideš u gym, vježbaš doma...nešto trece? Inace...valjda je 90% cura koje je dolazilo u teretanu te skoro 3 god što sam radila htjelo sredit noge i trbuh.. Big smile I ok, nije loše što se to treba sredit, znam ja da su nam to najvece boljke :) ali problem je u tome što su samo radile na spavama za noge (i to izolacijama) i na spravama za trbuh.....a to baš nije efikasan nacin da se išta sredi :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
audrey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote audrey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2011 at 18:04
Ja planiram sad za pocetak neke crobne vjezbe koje se mogu raditi doma tipa Pilates vjezbe, orbitrek (sobni bicikl), te klasika trbusnjaci, cucnjevi i slicno, ali u roku od mjesec dana kada dobijem placu odlucila sam krenuti na Zumbu, nekako me najvise privukla jer je mjesavina fitnessa i plesa, stoga me zato i najvise privuklo sto nije klasicni fitness. Sto mislis o Zumbi Gym girl?
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2011 at 19:46
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2011 at 11:24
Originally posted by audrey audrey wrote:

Ja planiram sad za pocetak neke crobne vjezbe koje se mogu raditi doma tipa Pilates vjezbe, orbitrek (sobni bicikl), te klasika trbusnjaci, cucnjevi i slicno, ali u roku od mjesec dana kada dobijem placu odlucila sam krenuti na Zumbu, nekako me najvise privukla jer je mjesavina fitnessa i plesa, stoga me zato i najvise privuklo sto nije klasicni fitness. Sto mislis o Zumbi Gym girl?


Joj, di me nađe za zumbu Big smile Nisam ti ja tip od takvih vrsta fitnessa ali to ne znaci da imam nešto protiv ili da je loše! Za one koji ne vole klasicni trening, bucice, šipkice, mašine i ostale rekvizite nego više vole neki kardio tip treninga, a i obožavaju plesat i radit u grupi....super :) Ne volim sudit o necemu na cemu nisam bila - otkad sam pocela trenkat, nisam se makla od utega :) Tako da..što ti reci - probaj! Bilo kakva aktivnost ce ti sad super doci...moj ti je savjet da uz to radiš i neke vježbice doma - bodyweight ako ništa drugo da bar na neki nacin radiš radiš na snazi i oblikovanju - dakle, razne vrste cucnjeva, iskoraka, sklekova + sređena prehrana....i bit ce super Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
1Ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 1Ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2011 at 11:37
Bok Audrey,

Evo i ja sam nova na forumu,iako ne baš nova u vježbanju..Složila bi se sa Gym Girl oko zumbe, ali to je stvarno individualno,moja mama je išla prošle godine i bila je super zadovoljna..skinula je nekih š0ak kila u par mjeseci, a ipak gospođa je u nekim godinama..LOL
Ja sam probala sve te skupne treninge, cak sam ih i vodila, i meni osobno to nije to...u ovom trenutku svog života najviše mi odgovara vježbati doma, mogu kad hocu..jedino ako ti je problem motivacija...ali ako imaš dovoljno volje za izac iz kuce i otic na trening onda imaš i volje za doma..
Iako,možda bolje za pocetak da ideš negdje gdje ti  netko strucan može reci da li dobro radiš..
Ma tko god se odluci pokrenut i promijeniti nešto u svom životu vec je pobjednik!

Back to Top
audrey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote audrey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2011 at 20:54
Originally posted by šIvana šIvana wrote:


Iako,možda bolje za pocetak da ideš negdje gdje ti  netko strucan može reci da li dobro radiš..


Hvala sto si se javila Ivana, nego da upravo ovo sto si navela, bitno mi je da je netko strucan uz mene da mi kaze dali dobro radim, jer ovako dok sam doma i radim nest po svojem nemam pojma jesu li pokreti koje radim dobri, kvalitetni ili su cista glupost od koje necu imati koristi. That's why I am here! :)
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2011 at 21:01
Pozdrav! :) Nisam ti ja previse strucna hehe, imal judi koji ce ti ovde vise pomoci ali samo sam htela da se ubacim u pricu oko Zumbe - ja nisam preterano upoznata sa njom ali mogu ti reci da je kod mene ples imao veliki udeo ne samo u skidanju kg, vec u daljem mom odnosu sa sportom, odnosno - ples mi je bio odskocna daska za dalje treniranje i sirenje interesovanja sto se toga tice a jos me je unapredio u nekim drugim stvarima...Tako da da, idi ako te zanima, koristice ti a i verovatno ce te zainteresovati i nesto drugo pa ce vrata sama krenuti da ti se otvaraju i treninzi ce ti samim tim postajati sve bliza i bliza stvar! :)

Srecno!
Back to Top
1Ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 1Ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2011 at 22:43
ma da, to je i meni bilo bitno kad sam pocinjala se upoznavati sa raznim vježbama, ali srecom kroz posao sam upoznala neke stvarno super strucne ljude koji su mi pomogli, i pomogli  mi da se zaljubim i krenem u tom smjeru...samo naprijed..kao što je Gym girl rekla svaka aktivnost je super...
Back to Top
audrey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote audrey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2011 at 15:12
Hvala ljudi, presuper ste!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.