New Posts New Posts RSS Feed - evo i mene :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

evo i mene :)

 Post Reply Post Reply
Author
cherry_89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cherry_89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: evo i mene :)
    Posted: 21 Veljaca 2013 at 15:41

Pozdrav svima :) i ja se odvažila ovdje se registrirati. ovaj portal pratim vec dulje vrijeme i tek sam se sad odlucila aktivirati. ali; nikad nije kasno! :D

uglavnom, da predstavim svoju "boljku". visoka sam 164cm, imam 62-63 kg. voljela bih kilažu spustit na 56-57kg. pocela sam odlazit u teretanu, tamo uglavnom trcim na traci, ali i radim neke vježbe snage, malo dižem utege.. no, prehrana mi je još uvijek slaba strana. stoga bi mi dobro došao pokoji savjet, što za prehranu, što za vježbanje.. puno hvala! Smile

Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 16:02
Dobrodošla! Opiši svoju prehranu i treninge pa cemo vidit :)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
cherry_89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cherry_89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 16:15

prehrana- nisam ništa konkretno izbacila osim sokova. suhomesnate proizvode nastojim izbjegavati, ali kod mene u turopolju to je jako teško (skoro kao da sam slavonka :P). u biti, ne želim si ništa zabranit jer se poznajem pa bih to još i više zaželjela. i da, izbjegavam bijeli kruh. doruckujem ili žitarice (muesli ili zobene) ili razne kombinacije s jajima. rucak..hm...ono što mama spremi :P, a to su uglavnom jela s puno povrca (što mi ponekad ne odgovara). vecera: nastojim ne jesti prekasno zato jer ne mogu zaspati, ali ako sam baš gladna, popijem šalicu jogurta.

vježbanje-krenula sam u teretanu, 2-3 puta tjedno, ali morat cu to cešce jer mi fali... pocinjem s istezanjem, onda zagrijavanje na traci 10min, kombinacija trcanja oko 9km/h (2-4min, kolko izdržim), pa 40 sec hodanja na 6,5km/h. onda nekih 10-15min utezi i sprave za noge i trbuh. i tako to izmjenjujem pa sam oko sat i pol, 2 u teretani.

cilj mi je smanjiti masno tkivo i ovo mišica što imam malo ojacati. sad ne znam, možda nije pametno na svemu odjednom raditi...

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.